autorijschoolvinden.nl

Almelo

Rijscholen in Almelo

  • 30 rijscholen
  • Bron: CBR Rijschoolzoeker — Centraal Bureau Rijvaardigheidsbewijzen
  • opgehaald 2026-10-07
30 rijscholen in Almelo
RijschoolVestigingsplaatsExamenproductCBR-examenlocatieEerste examens in de meetperiodeGeslaagd bij het eerste examen (%)Herexamens in de meetperiodeGeslaagd bij een herexamen (%)Gemiddelde van deze examenlocatie (%)
Agere Opleidingen B.V.AlmeloAutoAlmelo4862305354
ArA RijschoolAlmeloAutoAlmelo4048703054
Autorijschool 4AllAlmeloAutoAlmelo875310054
Autorijschool BidrosAlmeloAutoAlmelo2060324154
Autorijschool DivrikAlmeloAutoAlmelo4831605754
Autorijschool DunyaAlmeloAutoGroningen102047
Autorijschool Ron PetersAlmeloAutoAlmelo3954346554
Autorijschool SarkisAlmeloPersonenauto met automaatAlmelo2050343254
Autorijschool UgurelAlmeloAutoAlmelo62421114454
BOP TUBBERGENAlmeloAutoAlmelo3571147954
De Twentse RijopleidingAlmeloAutoAlmelo63365054
Drive YourselfAlmeloAutoAlmelo1225135454
Leus Verkeersschool B.V.AlmeloAutoAlmelo137461215554
Marc van den Heuvel AutorijschoolAlmeloAutoAlmelo1612272654
MK RijopleidingAlmeloAutoAlmelo3628673754
OostvaartsAlmeloAutoAlmelo6501054
Rijschool AldunyaAlmeloAutoAssen250161252
Rijschool BolkesteijnAlmeloAutoAlmelo2446354054
Rijschool Divrik2DriveAlmeloAutoAlmelo2548194754
Rijschool EmmanuelAlmeloAutoAlmelo1926313554
Rijschool JonkerAlmeloAutoAlmelo6546625054
Rijschool Koos BosAlmeloAutoAlmelo2259265454
Rijschool RaphaelAlmeloAutoAlmelo186196754
Rijschool ReichweinAlmeloAutoAlmelo3161176554
Rijschool ShirakAlmeloAutoAlmelo633102054
Rijschool TamaraAlmeloAutoAlmelo2767186754
Rijschool Theo DijkAlmeloAutoAlmelo7163416154
rijschoolnuray.nlAlmeloAutoAlmelo66774354
Talent RijopleidingenAlmeloAutoAlmelo2642295954
Verkeersschool AlmeloAlmeloAutoAlmelo2506054

Bron: CBR Rijschoolzoeker — Centraal Bureau Rijvaardigheidsbewijzen, 2026-10-07

Deze pagina toont de 30 rijscholen met vestigingsplaats Almelo. Sorteer op een kolom door op de kop te klikken; zonder JavaScript staat de hele lijst er gewoon.

Bron: CBR Rijschoolzoeker — Centraal Bureau Rijvaardigheidsbewijzen, opgehaald 2026-10-07. Openbare overheidsinformatie. Het CBR publiceert de slagingspercentages van erkende rijscholen op grond van zijn publicatieplicht; het CBR vermeldt op de rijschoolpagina's zelf geen aparte licentie. Dezelfde cijfers verschijnen per kwartaal als open dataset 'CBR Opleiderresultaten' op data.overheid.nl onder CC-BY 4.0 (https://data.overheid.nl/dataset/cbr-opleiderresultaten). Elke vermelding hieronder draagt de eigen bron-URL en de ophaaldatum.