autorijschoolvinden.nl

Apeldoorn

Rijscholen in Apeldoorn

  • 58 rijscholen
  • Bron: CBR Rijschoolzoeker — Centraal Bureau Rijvaardigheidsbewijzen
  • opgehaald 2026-10-07
58 rijscholen in Apeldoorn
RijschoolVestigingsplaatsExamenproductCBR-examenlocatieEerste examens in de meetperiodeGeslaagd bij het eerste examen (%)Herexamens in de meetperiodeGeslaagd bij een herexamen (%)Gemiddelde van deze examenlocatie (%)
A Ariaan RijschoolApeldoornAutoApeldoorn4850395656
Autorijschool Alex de JongApeldoornAutoApeldoorn3749544156
Autorijschool Andre WeidemanApeldoornAutoApeldoorn1947165056
Autorijschool AzimiApeldoornAutoApeldoorn3238392856
Autorijschool De EglantierApeldoornAutoApeldoorn20310056
Autorijschool KholmyApeldoornAutoApeldoorn2715733856
Autorijschool KoningsApeldoornAutoApeldoorn4271136956
Autorijschool KralevApeldoornAutoApeldoorn2055136256
Autorijschool R. Van Der VegtApeldoornAutoApeldoorn2875138556
Autorijschool Sander Brand t.h.o.d.n. LesGoApeldoornAutoDeventer1225223649
B. Nikyar t.h.o.d.n. Autorijschool KholmyApeldoornAutoApeldoorn6134894656
Bloemzaad Verkeersopleidingen B.V.ApeldoornAutoApeldoorn14970697856
De Weerd Transportopleidingen B.V.Apeldoorn
De Weerd Verkeersopleidingen B.V.ApeldoornAutoZwolle2500048
Diep OpleidingenApeldoornAutoApeldoorn1735175956
DriveCareApeldoornAutoApeldoorn00110056
E. Kholmy t.h.o.d.n. Autorijschool KholmyApeldoornAutoApeldoorn4342674956
FastLicenceApeldoornAutoApeldoorn1030152056
GERKOApeldoornAutoApeldoorn167577156
Henk WijnbergenApeldoornAutoApeldoorn4276147156
Les is more ApeldoornApeldoornAutoApeldoorn2658136256
M De Broers ApeldoornApeldoornAutoApeldoorn45065056
Mijn AutoRijschool.nlApeldoornAutoApeldoorn4124714456
Mijn RijmaatApeldoornAutoApeldoorn2945433756
Motor Rijschool ApeldoornApeldoorn
MZ DriveApeldoornAutoDeventer367210049
Rij-Academy ApeldoornApeldoornAutoApeldoorn6367367256
RijbewijsConcurrentApeldoornAutoZwolle100048
Rijschool 055ApeldoornAutoApeldoorn166965056
Rijschool AysunApeldoornAutoApeldoorn100056
Rijschool Be AlertApeldoornAutoApeldoorn50116456
Rijschool CrownApeldoornAutoApeldoorn1127174156
Rijschool Hekmat Khateri t.h.o.d.n. NXXTApeldoornAutoApeldoorn2934395156
Rijschool IntercontinentalApeldoornAutoDeventer100049
Rijschool Jansen ApeldoornApeldoornAutoApeldoorn2446245456
Rijschool Just Do ItApeldoornAutoApeldoorn4344484856
Rijschool Kevin van de BuntApeldoornAutoApeldoorn2662235756
Rijschool KompasApeldoornAutoApeldoorn165677156
Rijschool NederlandApeldoornAutoApeldoorn4068257656
Rijschool özadApeldoornAutoApeldoorn1656136256
Rijschool Pascal HolthuisApeldoornAutoApeldoorn2654255656
Rijschool TopluApeldoornAutoApeldoorn3471119156
Rijschool TopperApeldoornAutoApeldoorn129561075556
Rijschool van der VlietApeldoornAutoApeldoorn2035404856
Rijschool ZidedoApeldoornAutoApeldoorn2548117356
Rijschool ZuidbroekApeldoornAutoApeldoorn2669205556
SlaagProApeldoornAutoApeldoorn2556376256
SlaagtijdApeldoornAutoApeldoorn333210056
Van Bokhorst Opleidingen B.V.ApeldoornAutoApeldoorn187701236156
Verkeersschool ApeldoornApeldoornAutoApeldoorn850610056
Verkeersschool E. PalmApeldoornAutoDeventer2035344449
Verkeersschool Frank SchuurmanApeldoornAutoApeldoorn10968606256
Verkeersschool RijVlotApeldoornAutoApeldoorn323641737656
Verkeersschool VellingaApeldoornAutoLeusden3549424549
Verkeersschool YesRijlesApeldoornAutoApeldoorn475110056
V.O.F. Verkeersschool "De Veluwe"ApeldoornAutoApeldoorn1173210056
Vrouwen Rijschool ApeldoornApeldoornAutoApeldoorn52042556
Wassink RijopleidingApeldoornAutoApeldoorn1362106056

Bron: CBR Rijschoolzoeker — Centraal Bureau Rijvaardigheidsbewijzen, 2026-10-07

Deze pagina toont de 58 rijscholen met vestigingsplaats Apeldoorn. Sorteer op een kolom door op de kop te klikken; zonder JavaScript staat de hele lijst er gewoon.

Bron: CBR Rijschoolzoeker — Centraal Bureau Rijvaardigheidsbewijzen, opgehaald 2026-10-07. Openbare overheidsinformatie. Het CBR publiceert de slagingspercentages van erkende rijscholen op grond van zijn publicatieplicht; het CBR vermeldt op de rijschoolpagina's zelf geen aparte licentie. Dezelfde cijfers verschijnen per kwartaal als open dataset 'CBR Opleiderresultaten' op data.overheid.nl onder CC-BY 4.0 (https://data.overheid.nl/dataset/cbr-opleiderresultaten). Elke vermelding hieronder draagt de eigen bron-URL en de ophaaldatum.