autorijschoolvinden.nl

Badhoevedorp

Rijscholen in Badhoevedorp

  • 8 rijscholen
  • Bron: CBR Rijschoolzoeker — Centraal Bureau Rijvaardigheidsbewijzen
  • opgehaald 2026-10-07
8 rijscholen in Badhoevedorp
RijschoolVestigingsplaatsExamenproductCBR-examenlocatieEerste examens in de meetperiodeGeslaagd bij het eerste examen (%)Herexamens in de meetperiodeGeslaagd bij een herexamen (%)Gemiddelde van deze examenlocatie (%)
Autorijschool KayaBadhoevedorpAutoAmsterdam310047547
Autorijschool MahjoubaBadhoevedorpAutoAmsterdam1741235247
Autorijschool VrolijkBadhoevedorpAutoAmsterdam00210047
Rijschool DrivenBadhoevedorpAutoAmsterdam3244263847
Rijschool GerritsenBadhoevedorpAutoAmsterdam115596747
Rijschool Rij-MastersBadhoevedorpAutoAmsterdam1025047
Rijschool ZümrütBadhoevedorpAutoAmsterdam333210047
SH GabriëlBadhoevedorpAutoAmsterdam137797847

Bron: CBR Rijschoolzoeker — Centraal Bureau Rijvaardigheidsbewijzen, 2026-10-07

Deze pagina toont de 8 rijscholen met vestigingsplaats Badhoevedorp. Sorteer op een kolom door op de kop te klikken; zonder JavaScript staat de hele lijst er gewoon.

Bron: CBR Rijschoolzoeker — Centraal Bureau Rijvaardigheidsbewijzen, opgehaald 2026-10-07. Openbare overheidsinformatie. Het CBR publiceert de slagingspercentages van erkende rijscholen op grond van zijn publicatieplicht; het CBR vermeldt op de rijschoolpagina's zelf geen aparte licentie. Dezelfde cijfers verschijnen per kwartaal als open dataset 'CBR Opleiderresultaten' op data.overheid.nl onder CC-BY 4.0 (https://data.overheid.nl/dataset/cbr-opleiderresultaten). Elke vermelding hieronder draagt de eigen bron-URL en de ophaaldatum.