autorijschoolvinden.nl

Best

Rijscholen in Best

  • 12 rijscholen
  • Bron: CBR Rijschoolzoeker — Centraal Bureau Rijvaardigheidsbewijzen
  • opgehaald 2026-10-07
12 rijscholen in Best
RijschoolVestigingsplaatsExamenproductCBR-examenlocatieEerste examens in de meetperiodeGeslaagd bij het eerste examen (%)Herexamens in de meetperiodeGeslaagd bij een herexamen (%)Gemiddelde van deze examenlocatie (%)
Autorijschool BestBestAutoEindhoven520210055
Autorijschool MemoBestAutoEindhoven2335463755
Autorijschool RestiauBestAutoEindhoven119185055
Autorijschool RoyaalBestAutoEindhoven743115555
NXXT First MileBestAutoEindhoven2330214355
Rijles BestBestAutoEindhoven14968866455
Rijles4UBestAutoEindhoven7352646255
Rijschool EddieBestAutoEindhoven368358055
Rijschool RendersBestAutoEindhoven2167119155
Rijschool van KroonenburgBestAutoEindhoven2348175355
Rijschool WoenselBestAutoEindhoven825125855
Verkeersschool Wim VerbeekBestAutoEindhoven1164147155

Bron: CBR Rijschoolzoeker — Centraal Bureau Rijvaardigheidsbewijzen, 2026-10-07

Deze pagina toont de 12 rijscholen met vestigingsplaats Best. Sorteer op een kolom door op de kop te klikken; zonder JavaScript staat de hele lijst er gewoon.

Bron: CBR Rijschoolzoeker — Centraal Bureau Rijvaardigheidsbewijzen, opgehaald 2026-10-07. Openbare overheidsinformatie. Het CBR publiceert de slagingspercentages van erkende rijscholen op grond van zijn publicatieplicht; het CBR vermeldt op de rijschoolpagina's zelf geen aparte licentie. Dezelfde cijfers verschijnen per kwartaal als open dataset 'CBR Opleiderresultaten' op data.overheid.nl onder CC-BY 4.0 (https://data.overheid.nl/dataset/cbr-opleiderresultaten). Elke vermelding hieronder draagt de eigen bron-URL en de ophaaldatum.