autorijschoolvinden.nl

Cuijk

Rijscholen in Cuijk

  • 7 rijscholen
  • Bron: CBR Rijschoolzoeker — Centraal Bureau Rijvaardigheidsbewijzen
  • opgehaald 2026-10-07
7 rijscholen in Cuijk
RijschoolVestigingsplaatsExamenproductCBR-examenlocatieEerste examens in de meetperiodeGeslaagd bij het eerste examen (%)Herexamens in de meetperiodeGeslaagd bij een herexamen (%)Gemiddelde van deze examenlocatie (%)
Autorijschool KahramanCuijkAutoNijmegen4825684051
Autorijschool Leonard VlasveldCuijkAutoNijmegen3047551
E.C.A.R. AutorijschoolCuijkAutoNijmegen5357277451
Gaom AutorijschoolCuijkAutoNijmegen1346234851
Rijschool De KeizerCuijkAutoTiel5549696450
Rijschool de VerkeersVriendCuijkAutoNijmegen1010143651
Rijschool IBI IBICuijkAutoNijmegen2726284651

Bron: CBR Rijschoolzoeker — Centraal Bureau Rijvaardigheidsbewijzen, 2026-10-07

Deze pagina toont de 7 rijscholen met vestigingsplaats Cuijk. Sorteer op een kolom door op de kop te klikken; zonder JavaScript staat de hele lijst er gewoon.

Bron: CBR Rijschoolzoeker — Centraal Bureau Rijvaardigheidsbewijzen, opgehaald 2026-10-07. Openbare overheidsinformatie. Het CBR publiceert de slagingspercentages van erkende rijscholen op grond van zijn publicatieplicht; het CBR vermeldt op de rijschoolpagina's zelf geen aparte licentie. Dezelfde cijfers verschijnen per kwartaal als open dataset 'CBR Opleiderresultaten' op data.overheid.nl onder CC-BY 4.0 (https://data.overheid.nl/dataset/cbr-opleiderresultaten). Elke vermelding hieronder draagt de eigen bron-URL en de ophaaldatum.