autorijschoolvinden.nl

Den Helder

Rijscholen in Den Helder

  • 25 rijscholen
  • Bron: CBR Rijschoolzoeker — Centraal Bureau Rijvaardigheidsbewijzen
  • opgehaald 2026-10-07
25 rijscholen in Den Helder
RijschoolVestigingsplaatsExamenproductCBR-examenlocatieEerste examens in de meetperiodeGeslaagd bij het eerste examen (%)Herexamens in de meetperiodeGeslaagd bij een herexamen (%)Gemiddelde van deze examenlocatie (%)
Auto- en Motorrijschool WesterhuisDen HelderAutoDen Helder3770175947
Autorijschool ArnoldDen HelderAutoDen Helder10110047
Autorijschool ArnoudDen HelderAutoDen Helder34791010047
Autorijschool ClaudiaDen HelderAutoDen Helder4448406547
Autorijschool Den HelderDen HelderAutoDen Helder50301204047
Autorijschool PlonaDen HelderAutoDen Helder1828206047
DrivetimesDen HelderAutoDen Helder2955178847
Rijschool AndersDen HelderAutoDen Helder9067526947
Rijschool ENERGY Den HelderDen HelderAutoDen Helder2669137747
Rijschool FrankDen HelderAutoDen Helder3152218647
Rijschool IcewayDen HelderAutoDen Helder101047
Rijschool KaandorpDen HelderAutoDen Helder1625384247
Rijschool SietaDen HelderAutoDen Helder3094447
Rijschool SpoedcursusDen HelderAutoDen Helder617143647
Rijschool Van DrimmelenDen HelderAutoDen Helder2843315847
Rijschool VermolenDen HelderAutoDen Helder186758047
Rijschool WowaDen HelderAutoDen Helder137234812947
RijschooljutterDen HelderAutoDen Helder2921772547
Valk MotorrijschoolDen Helder
Variëteit B.V.Den Helder
Verkeersschool Bliksem B.V.Den HelderAutoAlkmaar00110051
Verkeersschool IsthaDen HelderAutoAlkmaar1729186151
Verkeersschool NielsDen HelderAutoDen Helder77154047
Verkeersschool Rob KempDen Helder
Zas rijtrainingDen HelderAutoDen Helder1443108047

Bron: CBR Rijschoolzoeker — Centraal Bureau Rijvaardigheidsbewijzen, 2026-10-07

Deze pagina toont de 25 rijscholen met vestigingsplaats Den Helder. Sorteer op een kolom door op de kop te klikken; zonder JavaScript staat de hele lijst er gewoon.

Bron: CBR Rijschoolzoeker — Centraal Bureau Rijvaardigheidsbewijzen, opgehaald 2026-10-07. Openbare overheidsinformatie. Het CBR publiceert de slagingspercentages van erkende rijscholen op grond van zijn publicatieplicht; het CBR vermeldt op de rijschoolpagina's zelf geen aparte licentie. Dezelfde cijfers verschijnen per kwartaal als open dataset 'CBR Opleiderresultaten' op data.overheid.nl onder CC-BY 4.0 (https://data.overheid.nl/dataset/cbr-opleiderresultaten). Elke vermelding hieronder draagt de eigen bron-URL en de ophaaldatum.