autorijschoolvinden.nl

Doetinchem

Rijscholen in Doetinchem

  • 28 rijscholen
  • Bron: CBR Rijschoolzoeker — Centraal Bureau Rijvaardigheidsbewijzen
  • opgehaald 2026-10-07
28 rijscholen in Doetinchem
RijschoolVestigingsplaatsExamenproductCBR-examenlocatieEerste examens in de meetperiodeGeslaagd bij het eerste examen (%)Herexamens in de meetperiodeGeslaagd bij een herexamen (%)Gemiddelde van deze examenlocatie (%)
Auto en motorrijschool Peter ten Have DoetinchemDoetinchemAutoDoetinchem186198956
Autorijschool BosgoedDoetinchemAutoDoetinchem3571108056
Autorijschool Dolf FriesenDoetinchemAutoDoetinchem4163147956
Autorijschool DriversseatDoetinchemAutoDoetinchem2343187856
Autorijschool "Greven"DoetinchemAutoDoetinchem2030325056
Autorijschool Johan Peters, Rijinstructeur Ingrid HendriksenDoetinchemAutoDoetinchem157345056
Autorijschool John KroosDoetinchemAutoDoetinchem2564147956
Autorijschool KengerDoetinchemAutoArnhem2033354
Autorijschool MenningsDoetinchemAutoDoetinchem1644118256
Autorijschool PolstraDoetinchemAutoDoetinchem176568356
Drive Around OpleidingenDoetinchemAutoArnhem42566754
ORLINODoetinchemAutoArnhem2036754
Rem & GoDoetinchemAutoDoetinchem4363257256
Rijschool DichterenDoetinchemAutoDoetinchem6438993856
Rijschool Easy GoDoetinchemAutoDoetinchem63441055556
Rijschool EliteDoetinchemAutoDoetinchem4965444556
Rijschool Ellen PoelmanDoetinchemAutoDoetinchem2677186756
Rijschool KlapDoetinchemAutoDoetinchem166956056
Rijschool Melissa t.h.o.d.n. NXXTDoetinchemAutoDoetinchem4502056
Rijschool Saskia WeenkDoetinchemAutoDoetinchem4252634656
Rijschool schmitzDoetinchemAutoZwolle2744225548
Rijwijzer Verkeersscholen B.V.DoetinchemAutoArnhem5353515354
Verkeersschool Coach4UDoetinchemAutoDoetinchem3238254056
Verkeersschool LemaireDoetinchemAutoDoetinchem159386256
Verkeersschool Noël StriekwoldDoetinchem
Verkeersschool Richard KayaDoetinchemAutoDoetinchem3142365356
Verkeersschool Striekwold B.V.DoetinchemAutoDoetinchem3868217656
VSL Verkeerseducatie VOFDoetinchemAutoDoetinchem13971786256

Bron: CBR Rijschoolzoeker — Centraal Bureau Rijvaardigheidsbewijzen, 2026-10-07

Deze pagina toont de 28 rijscholen met vestigingsplaats Doetinchem. Sorteer op een kolom door op de kop te klikken; zonder JavaScript staat de hele lijst er gewoon.

Bron: CBR Rijschoolzoeker — Centraal Bureau Rijvaardigheidsbewijzen, opgehaald 2026-10-07. Openbare overheidsinformatie. Het CBR publiceert de slagingspercentages van erkende rijscholen op grond van zijn publicatieplicht; het CBR vermeldt op de rijschoolpagina's zelf geen aparte licentie. Dezelfde cijfers verschijnen per kwartaal als open dataset 'CBR Opleiderresultaten' op data.overheid.nl onder CC-BY 4.0 (https://data.overheid.nl/dataset/cbr-opleiderresultaten). Elke vermelding hieronder draagt de eigen bron-URL en de ophaaldatum.