autorijschoolvinden.nl

Dongen

Rijscholen in Dongen

  • 8 rijscholen
  • Bron: CBR Rijschoolzoeker — Centraal Bureau Rijvaardigheidsbewijzen
  • opgehaald 2026-10-07
8 rijscholen in Dongen
RijschoolVestigingsplaatsExamenproductCBR-examenlocatieEerste examens in de meetperiodeGeslaagd bij het eerste examen (%)Herexamens in de meetperiodeGeslaagd bij een herexamen (%)Gemiddelde van deze examenlocatie (%)
All-TrafficDongenAutoBerkel-Enschot2343254850
Autorijschool KaplanDongenAutoBerkel-Enschot714193250
Autorijschool van VessemDongenAutoBreda2454246248
Rijschool DirkDongenAutoBerkel-Enschot3057236550
Rijschool JooreDongenAutoBerkel-Enschot2552186150
Rijschool MouradDongenAutoBerkel-Enschot138293450
Rijschool Recht Zo Die GaatDongenAutoBerkel-Enschot933165050
VANDERWOU Verkeersopleidingen B.V.DongenAutoBerkel-Enschot2429503450

Bron: CBR Rijschoolzoeker — Centraal Bureau Rijvaardigheidsbewijzen, 2026-10-07

Deze pagina toont de 8 rijscholen met vestigingsplaats Dongen. Sorteer op een kolom door op de kop te klikken; zonder JavaScript staat de hele lijst er gewoon.

Bron: CBR Rijschoolzoeker — Centraal Bureau Rijvaardigheidsbewijzen, opgehaald 2026-10-07. Openbare overheidsinformatie. Het CBR publiceert de slagingspercentages van erkende rijscholen op grond van zijn publicatieplicht; het CBR vermeldt op de rijschoolpagina's zelf geen aparte licentie. Dezelfde cijfers verschijnen per kwartaal als open dataset 'CBR Opleiderresultaten' op data.overheid.nl onder CC-BY 4.0 (https://data.overheid.nl/dataset/cbr-opleiderresultaten). Elke vermelding hieronder draagt de eigen bron-URL en de ophaaldatum.