autorijschoolvinden.nl

Ede Gld

Rijscholen in Ede Gld

  • 33 rijscholen
  • Bron: CBR Rijschoolzoeker — Centraal Bureau Rijvaardigheidsbewijzen
  • opgehaald 2026-10-07
33 rijscholen in Ede Gld
RijschoolVestigingsplaatsExamenproductCBR-examenlocatieEerste examens in de meetperiodeGeslaagd bij het eerste examen (%)Herexamens in de meetperiodeGeslaagd bij een herexamen (%)Gemiddelde van deze examenlocatie (%)
AsyaEde GldAutoArnhem1669105054
Auto- en motorrijschool 'Eric'Ede GldAutoArnhem1979108054
Autorijschool EdeEde GldAutoArnhem178856054
Autorijschool High PrestigeEde GldAutoArnhem168551435654
Autorijschool Martin EdeEde GldAutoLeusden5800049
Autorijschool Road TripEde GldAutoArnhem1155106054
Autorijschool v. EngelenburgEde GldAutoArnhem63358054
Autorijschool VogelezangEde GldAutoArnhem3262285754
Autorijschool Y. SahinEde GldAutoArnhem2861413954
Cerdic RijschoolEde GldAutoLeusden2500049
EmreEde GldAutoArnhem3956138554
H.G. SpeelziekEde GldAutoArnhem1493110054
Jaap Speelziek TransportopleidingenEde Gld
Jan de RijlesmanEde GldAutoArnhem128385054
Johan RijopleidingEde GldAutoLeusden75752049
Noot touringcar Ede B.V.Ede Gld
PerfectlesEde GldAutoArnhem228296754
Raymond Meijer RijopleidingenEde GldAutoLeusden45097849
rijopleiding E. LeestEde GldAutoLeusden11000049
Rijschool Br@FoEde GldAutoArnhem1025054
Rijschool Drive GarantEde GldAutoArnhem3077158754
Rijschool Drive homeEde GldAutoArnhem3361228254
Rijschool MossoEde GldAutoTiel127595650
Rijschool PANORAMAEde GldAutoArnhem30210054
Rijschool SimsekEde GldAutoArnhem86275754
Rijschool SpoorloosEde GldAutoArnhem5800054
Rijschool traffic masterEde GldAutoTiel1110056050
Stage RijschoolEde GldAutoArnhem3560208054
Tim RijopleidingenEde Gld
Verkeersschool Arghout B.V.Ede GldAutoTiel43281323450
Verkeersschool J. DamEde GldAutoLeusden2952286149
Verkeersschool Jaap SpeelziekEde GldAutoHengelo85058052
YALLA GOEde GldAutoTiel1040243350

Bron: CBR Rijschoolzoeker — Centraal Bureau Rijvaardigheidsbewijzen, 2026-10-07

Deze pagina toont de 33 rijscholen met vestigingsplaats Ede Gld. Sorteer op een kolom door op de kop te klikken; zonder JavaScript staat de hele lijst er gewoon.

Bron: CBR Rijschoolzoeker — Centraal Bureau Rijvaardigheidsbewijzen, opgehaald 2026-10-07. Openbare overheidsinformatie. Het CBR publiceert de slagingspercentages van erkende rijscholen op grond van zijn publicatieplicht; het CBR vermeldt op de rijschoolpagina's zelf geen aparte licentie. Dezelfde cijfers verschijnen per kwartaal als open dataset 'CBR Opleiderresultaten' op data.overheid.nl onder CC-BY 4.0 (https://data.overheid.nl/dataset/cbr-opleiderresultaten). Elke vermelding hieronder draagt de eigen bron-URL en de ophaaldatum.