autorijschoolvinden.nl

Emmen

Rijscholen in Emmen

  • 30 rijscholen
  • Bron: CBR Rijschoolzoeker — Centraal Bureau Rijvaardigheidsbewijzen
  • opgehaald 2026-10-07
30 rijscholen in Emmen
RijschoolVestigingsplaatsExamenproductCBR-examenlocatieEerste examens in de meetperiodeGeslaagd bij het eerste examen (%)Herexamens in de meetperiodeGeslaagd bij een herexamen (%)Gemiddelde van deze examenlocatie (%)
Autorijschool Freddy BultsEmmenAutoEmmen3563226850
Autorijschool J. GroenEmmenAutoEmmen175396750
Baas rijopleidingenEmmenAutoEmmen743410050
Bernsen rijopleidingEmmenAutoEmmen3468196350
Drive Safe EmmenEmmenAutoEmmen3324484050
Enjoy2DriveEmmenAutoEmmen103332203550
Go 4 WheelsEmmenAutoEmmen1338135450
Opleidingscentrum DIBOEmmenAutoEmmen183561425950
Qontraq B.V.EmmenAutoAssen20210052
RijblijwijsEmmenAutoEmmen838106050
rijschool-biancasterken.nlEmmenAutoEmmen2036750
Rijschool de BrugEmmenAutoEmmen2442265050
Rijschool Happy WheelsEmmenAutoEmmen3352346850
Rijschool Ik Rijd andersEmmenAutoEmmen2650215750
Rijschool Jacqueline VisserEmmenAutoEmmen2227203050
Rijschool KorEmmenAutoEmmen1429292450
Rijschool Mariëlle Beugels T.H.O.D.N. NXXTEmmenAutoEmmen3543314550
Rijschool Ottens thodn NXXTEmmenAutoEmmen3813693250
Rijschool RositaEmmenAutoEmmen2955237850
Rijschool Van Der SpoelEmmenAutoEmmen21000050
Rijschool van RooijenEmmenAutoEmmen333122550
Rijschool VoskuilEmmenAutoEmmen6445447750
Rijschool ZoerEmmenAutoEmmen3142256050
rsc PrinzEmmenAutoEmmen2152224550
Verkeersschool excellentEmmenAutoEmmen2138147150
Verkeersschool SuccesEmmenAutoWinschoten1331204551
Verkeersschool TentEmmenAutoEmmen3554217150
Wolters rijopleidingEmmenAutoEmmen77156050
Yes DriveEmmenAutoEmmen1118203550
Yes rijschoolEmmenAutoEmmen3724503450

Bron: CBR Rijschoolzoeker — Centraal Bureau Rijvaardigheidsbewijzen, 2026-10-07

Deze pagina toont de 30 rijscholen met vestigingsplaats Emmen. Sorteer op een kolom door op de kop te klikken; zonder JavaScript staat de hele lijst er gewoon.

Bron: CBR Rijschoolzoeker — Centraal Bureau Rijvaardigheidsbewijzen, opgehaald 2026-10-07. Openbare overheidsinformatie. Het CBR publiceert de slagingspercentages van erkende rijscholen op grond van zijn publicatieplicht; het CBR vermeldt op de rijschoolpagina's zelf geen aparte licentie. Dezelfde cijfers verschijnen per kwartaal als open dataset 'CBR Opleiderresultaten' op data.overheid.nl onder CC-BY 4.0 (https://data.overheid.nl/dataset/cbr-opleiderresultaten). Elke vermelding hieronder draagt de eigen bron-URL en de ophaaldatum.