autorijschoolvinden.nl

Enschede

Rijscholen in Enschede

  • 48 rijscholen
  • Bron: CBR Rijschoolzoeker — Centraal Bureau Rijvaardigheidsbewijzen
  • opgehaald 2026-10-07
48 rijscholen in Enschede
RijschoolVestigingsplaatsExamenproductCBR-examenlocatieEerste examens in de meetperiodeGeslaagd bij het eerste examen (%)Herexamens in de meetperiodeGeslaagd bij een herexamen (%)Gemiddelde van deze examenlocatie (%)
Aanhangerrijschool Wilfried WekkingEnschedeAutoHengelo1963125052
Arti-DriveEnschedeAutoHengelo1025052
Autorijschool Arjan HuismanEnschedeAutoHengelo2864197952
Autorijschool AttieEnschedeAutoHengelo2250126752
Autorijschool BidawidEnschedeAutoHengelo838131552
Autorijschool "Boswinkel"EnschedeAutoHengelo1650232252
Autorijschool HeskampEnschedeAutoHengelo2450254452
Autorijschool Het OosterveldEnschedeAutoHengelo001052
Autorijschool JackEnschedeAutoHengelo3743434752
Autorijschool KaraEnschedeAutoHengelo1850244252
Autorijschool NisaEnschedeAutoHengelo1033352
Autorijschool Rij VeiligEnschedeAutoHengelo3216702952
Autorijschool SuccesEnschedeAutoAlmelo002054
Autorijschool WestEnschedeAutoHengelo1283210052
B. Van Der SluisEnschedeAutoHengelo1450147152
De RijopleiderEnschedeAutoHengelo2955167552
EurodriveEnschedeAutoAlmelo00110054
Expert VerkeersopleidingenEnschedeAutoHengelo1155123352
Go-On rijschool t.h.o.d.n. NXXTEnschedeAutoEemnes1443112751
Homeijer A.EnschedeAutoHengelo3732584152
Matti DriveEnschedeAutoHengelo1331103052
Nandpersad RijschoolEnschedeAutoHengelo1942204552
ProfDriveEnschedeAutoHengelo1250184452
Rijschool 2BroersEnschedeAutoHengelo9254636552
Rijschool AZ TUEnschedeAutoHengelo2560215752
Rijschool BoulevardEnschedeAutoHengelo4154306352
Rijschool DrosteEnschedeAutoHengelo3247277052
Rijschool H3EnschedeAutoHengelo87281523952
Rijschool Het HogelandEnschedeAutoHengelo3650304752
Rijschool HighfiveEnschedeAutoDeventer3148464149
Rijschool JosephEnschedeAutoHengelo1942612852
Rijschool Leer Rijden 053EnschedeAutoHengelo55271203852
Rijschool LinkerbaanEnschedeAutoHengelo7572052
Rijschool RishenEnschedeAutoHengelo94477152
Rijschool RoombeekEnschedeAutoHengelo3050264652
Rijschool SaidEnschedeAutoHoogeveen0036748
Rijschool TeezEnschedeAutoHengelo5252494952
Rijschool Veilig VooruitEnschedeAutoHengelo25042552
Stichting Revalidatiecentrum RoessinghEnschedeAutoHengelo875210052
Taxi ToetEnschede
ten Velde rijopleidingenEnschedeAutoHengelo2501052
Time to driveEnschedeAutoHengelo1747275652
Verkeersschool Brünen B.V.EnschedeAutoAlmelo10557716654
Verkeersschool Daniël MolEnschedeAutoHengelo54025052
Verkeersschool Drive-EasyEnschedeAutoAlmelo0033354
Verkeersschool Olav FijenEnschedeAutoAlmelo1362147154
Verkeersschool PaulEnschedeAutoHengelo3671052
V.O.F. Autorijschool LakerinkEnschedeAutoHengelo2540304752

Bron: CBR Rijschoolzoeker — Centraal Bureau Rijvaardigheidsbewijzen, 2026-10-07

Deze pagina toont de 48 rijscholen met vestigingsplaats Enschede. Sorteer op een kolom door op de kop te klikken; zonder JavaScript staat de hele lijst er gewoon.

Bron: CBR Rijschoolzoeker — Centraal Bureau Rijvaardigheidsbewijzen, opgehaald 2026-10-07. Openbare overheidsinformatie. Het CBR publiceert de slagingspercentages van erkende rijscholen op grond van zijn publicatieplicht; het CBR vermeldt op de rijschoolpagina's zelf geen aparte licentie. Dezelfde cijfers verschijnen per kwartaal als open dataset 'CBR Opleiderresultaten' op data.overheid.nl onder CC-BY 4.0 (https://data.overheid.nl/dataset/cbr-opleiderresultaten). Elke vermelding hieronder draagt de eigen bron-URL en de ophaaldatum.