autorijschoolvinden.nl

Harderwijk

Rijscholen in Harderwijk

  • 21 rijscholen
  • Bron: CBR Rijschoolzoeker — Centraal Bureau Rijvaardigheidsbewijzen
  • opgehaald 2026-10-07
21 rijscholen in Harderwijk
RijschoolVestigingsplaatsExamenproductCBR-examenlocatieEerste examens in de meetperiodeGeslaagd bij het eerste examen (%)Herexamens in de meetperiodeGeslaagd bij een herexamen (%)Gemiddelde van deze examenlocatie (%)
Autorijschool D. van AmerongenHarderwijkAutoHarderwijk195896752
Autorijschool DilekHarderwijkAutoHarderwijk2756235752
Autorijschool Edwin Croin t.h.o.d.n. NXXTHarderwijkAutoHarderwijk3743337652
Autorijschool G.J. De HoopHarderwijkAutoHarderwijk2339254052
Autorijschool LandwaardHarderwijkAutoHarderwijk12761975752
Autorijschool YouTooHarderwijkAutoWeert2952326959
Hartel RijopleidingenHarderwijkAutoHarderwijk3563345652
Rijschool HarderwijkHarderwijkAutoHarderwijk77145052
Rijschool Henk VinkeHarderwijkAutoHarderwijk3476196352
Rijschool StamHarderwijkAutoHarderwijk2665109052
Rijschool Team DriveHarderwijkAutoHarderwijk2232265052
Rijschool YalcinHarderwijkAutoHarderwijk1354235252
Rijschool ZegersHarderwijkAutoHarderwijk5256247952
Romin AutorijschoolHarderwijkAutoHarderwijk3488216252
SARA Rij-schoolHarderwijkAutoHarderwijk4243674652
Ten Barge RijopleidingenHarderwijkAutoHarderwijk6068327852
Verkeersschool iDriveHarderwijkAutoHarderwijk825142952
Verkeersschool René AldewereldHarderwijkAutoHarderwijk1656134652
Verkeersschool SuusHarderwijkAutoHarderwijk2854175952
Xpert AutorijschoolHarderwijkAutoHarderwijk1625282952
ZEMENFES RIJSCHOOLHarderwijkAutoHarderwijk1828444352

Bron: CBR Rijschoolzoeker — Centraal Bureau Rijvaardigheidsbewijzen, 2026-10-07

Deze pagina toont de 21 rijscholen met vestigingsplaats Harderwijk. Sorteer op een kolom door op de kop te klikken; zonder JavaScript staat de hele lijst er gewoon.

Bron: CBR Rijschoolzoeker — Centraal Bureau Rijvaardigheidsbewijzen, opgehaald 2026-10-07. Openbare overheidsinformatie. Het CBR publiceert de slagingspercentages van erkende rijscholen op grond van zijn publicatieplicht; het CBR vermeldt op de rijschoolpagina's zelf geen aparte licentie. Dezelfde cijfers verschijnen per kwartaal als open dataset 'CBR Opleiderresultaten' op data.overheid.nl onder CC-BY 4.0 (https://data.overheid.nl/dataset/cbr-opleiderresultaten). Elke vermelding hieronder draagt de eigen bron-URL en de ophaaldatum.