autorijschoolvinden.nl

Heemskerk

Rijscholen in Heemskerk

  • 18 rijscholen
  • Bron: CBR Rijschoolzoeker — Centraal Bureau Rijvaardigheidsbewijzen
  • opgehaald 2026-10-07
18 rijscholen in Heemskerk
RijschoolVestigingsplaatsExamenproductCBR-examenlocatieEerste examens in de meetperiodeGeslaagd bij het eerste examen (%)Herexamens in de meetperiodeGeslaagd bij een herexamen (%)Gemiddelde van deze examenlocatie (%)
Autorijschool AnatoliaHeemskerkAutoAlkmaar729142951
Autorijschool De CommandeursHeemskerkAutoHaarlem001054
Autorijschool EliteHeemskerkAutoAlkmaar2868215751
Autorijschool Joost HuijgensHeemskerkAutoHaarlem6459416854
Autorijschool RaisaHeemskerkAutoAlkmaar107045051
Autorijschool RelaxHeemskerkAutoHaarlem2143226854
Avatar RijschoolHeemskerkAutoZaandam11000048
JP-rijopleidingenHeemskerkAutoAlkmaar108066751
Marcel KluftHeemskerkAutoHaarlem208568354
Rijschool DinieHeemskerkAutoHaarlem4168285754
Rijschool GrootfaamHeemskerkAutoAmsterdam1338182847
Rijschool HeemskerkHeemskerkAutoHaarlem1839186154
Rijschool SkillzHeemskerkAutoHaarlem2475107054
RijschoolgroenepijlHeemskerkAutoHaarlem36796754
RijschoolHSHeemskerkAutoHaarlem714271554
Traffic talentHeemskerkAutoAmsterdam56042547
Verkeerschool BarryHeemskerkAutoZaandam10110048
Zamik AutorijschoolHeemskerkAutoHaarlem70105054

Bron: CBR Rijschoolzoeker — Centraal Bureau Rijvaardigheidsbewijzen, 2026-10-07

Deze pagina toont de 18 rijscholen met vestigingsplaats Heemskerk. Sorteer op een kolom door op de kop te klikken; zonder JavaScript staat de hele lijst er gewoon.

Bron: CBR Rijschoolzoeker — Centraal Bureau Rijvaardigheidsbewijzen, opgehaald 2026-10-07. Openbare overheidsinformatie. Het CBR publiceert de slagingspercentages van erkende rijscholen op grond van zijn publicatieplicht; het CBR vermeldt op de rijschoolpagina's zelf geen aparte licentie. Dezelfde cijfers verschijnen per kwartaal als open dataset 'CBR Opleiderresultaten' op data.overheid.nl onder CC-BY 4.0 (https://data.overheid.nl/dataset/cbr-opleiderresultaten). Elke vermelding hieronder draagt de eigen bron-URL en de ophaaldatum.