autorijschoolvinden.nl

Heesch

Rijscholen in Heesch

  • 9 rijscholen
  • Bron: CBR Rijschoolzoeker — Centraal Bureau Rijvaardigheidsbewijzen
  • opgehaald 2026-10-07
9 rijscholen in Heesch
RijschoolVestigingsplaatsExamenproductCBR-examenlocatieEerste examens in de meetperiodeGeslaagd bij het eerste examen (%)Herexamens in de meetperiodeGeslaagd bij een herexamen (%)Gemiddelde van deze examenlocatie (%)
Autorijschool A-Drive B.V.HeeschAutoDen Bosch66774354
Autorijschool de SteltHeeschAutoDen Bosch166968354
Autorijschool HoekHeeschAutoDen Bosch76461425154
Autorijschool Nicole NeijtsHeeschAutoDen Bosch2759275254
Autorijschool Peter DegenHeeschAutoDen Bosch2045226854
Autorijschool Van LoosbroekHeeschAutoDen Bosch1771144354
John GloudemansHeeschAutoDen Bosch1331118254
Regio aanhangwagenrijschool AnitaHeesch
Regio Autorijschool Peter BartenHeeschAutoDen Bosch1338244254

Bron: CBR Rijschoolzoeker — Centraal Bureau Rijvaardigheidsbewijzen, 2026-10-07

Deze pagina toont de 9 rijscholen met vestigingsplaats Heesch. Sorteer op een kolom door op de kop te klikken; zonder JavaScript staat de hele lijst er gewoon.

Bron: CBR Rijschoolzoeker — Centraal Bureau Rijvaardigheidsbewijzen, opgehaald 2026-10-07. Openbare overheidsinformatie. Het CBR publiceert de slagingspercentages van erkende rijscholen op grond van zijn publicatieplicht; het CBR vermeldt op de rijschoolpagina's zelf geen aparte licentie. Dezelfde cijfers verschijnen per kwartaal als open dataset 'CBR Opleiderresultaten' op data.overheid.nl onder CC-BY 4.0 (https://data.overheid.nl/dataset/cbr-opleiderresultaten). Elke vermelding hieronder draagt de eigen bron-URL en de ophaaldatum.