autorijschoolvinden.nl

Hoogezand

Rijscholen in Hoogezand

  • 17 rijscholen
  • Bron: CBR Rijschoolzoeker — Centraal Bureau Rijvaardigheidsbewijzen
  • opgehaald 2026-10-07
17 rijscholen in Hoogezand
RijschoolVestigingsplaatsExamenproductCBR-examenlocatieEerste examens in de meetperiodeGeslaagd bij het eerste examen (%)Herexamens in de meetperiodeGeslaagd bij een herexamen (%)Gemiddelde van deze examenlocatie (%)
Autorijschool HOOGEZANDHoogezandAutoWinschoten2050254851
Autorijschool KoekkoekHoogezandAutoGroningen2500047
Autorijschool TrijnieHoogezandAutoWinschoten76371105551
DriveByShadiHoogezandAutoGroningen4363236147
RijLoesHoogezandAutoWinschoten3672051
Rijschool B for trafficHoogezandAutoGroningen54074347
Rijschool Ik heb rijlesHoogezandAutoGroningen3546434247
Rijschool MaudHoogezandAutoWinschoten117358051
Rijschool Midden-GroningenHoogezandAutoWinschoten5100110051
Rijschool OnewayHoogezandAutoGroningen74396747
Rijschool RamonHoogezandAutoGroningen2066747
Rijschool Rij en ReisHoogezandAutoGroningen2330274147
Rijschool SUPERSNELHoogezandAutoGroningen3333047
Rijschool TopritHoogezandAutoGroningen3027364447
RijXpressHoogezandAutoGroningen52056047
RiottoHoogezandAutoGroningen201047
simple driveHoogezandAutoWinschoten4448804051

Bron: CBR Rijschoolzoeker — Centraal Bureau Rijvaardigheidsbewijzen, 2026-10-07

Deze pagina toont de 17 rijscholen met vestigingsplaats Hoogezand. Sorteer op een kolom door op de kop te klikken; zonder JavaScript staat de hele lijst er gewoon.

Bron: CBR Rijschoolzoeker — Centraal Bureau Rijvaardigheidsbewijzen, opgehaald 2026-10-07. Openbare overheidsinformatie. Het CBR publiceert de slagingspercentages van erkende rijscholen op grond van zijn publicatieplicht; het CBR vermeldt op de rijschoolpagina's zelf geen aparte licentie. Dezelfde cijfers verschijnen per kwartaal als open dataset 'CBR Opleiderresultaten' op data.overheid.nl onder CC-BY 4.0 (https://data.overheid.nl/dataset/cbr-opleiderresultaten). Elke vermelding hieronder draagt de eigen bron-URL en de ophaaldatum.