autorijschoolvinden.nl

Houten

Rijscholen in Houten

  • 16 rijscholen
  • Bron: CBR Rijschoolzoeker — Centraal Bureau Rijvaardigheidsbewijzen
  • opgehaald 2026-10-07
16 rijscholen in Houten
RijschoolVestigingsplaatsExamenproductCBR-examenlocatieEerste examens in de meetperiodeGeslaagd bij het eerste examen (%)Herexamens in de meetperiodeGeslaagd bij een herexamen (%)Gemiddelde van deze examenlocatie (%)
5th-Gear AutorijschoolHoutenAutoUtrecht1323174748
Autorijschool MOONHoutenAutoUtrecht75766748
Fx driveHoutenAutoUtrecht2055158048
G.J. v/d Tuuk t.h.o.d.n. NXXTHoutenAutoEemnes001051
L4veiligHoutenAutoUtrecht1090410048
NXXT Rijschool Jeremy BoonHoutenAutoSchelluinen / Gorinchem10310049
Rijschool CastellumHoutenAutoUtrecht1233163848
Rijschool NocheHoutenAutoUtrecht3367197448
Rijschool Richard ReisnerHoutenAutoUtrecht3956385348
Rijschool Rij-PresentHoutenAutoUtrecht65095648
Rijschool SchonenburgHoutenAutoUtrecht6676214848
Smile AutorijschoolHoutenAutoUtrecht4154494748
Verkeersinstituut A. BoonenHoutenAutoUtrecht3650694248
Verkeersopleidingscentrum SafetyHoutenAutoUtrecht128591146448
XL-VerkeersopleidingenHoutenAutoUtrecht1747314248
Yuverta MBO RijopleidingHouten

Bron: CBR Rijschoolzoeker — Centraal Bureau Rijvaardigheidsbewijzen, 2026-10-07

Deze pagina toont de 16 rijscholen met vestigingsplaats Houten. Sorteer op een kolom door op de kop te klikken; zonder JavaScript staat de hele lijst er gewoon.

Bron: CBR Rijschoolzoeker — Centraal Bureau Rijvaardigheidsbewijzen, opgehaald 2026-10-07. Openbare overheidsinformatie. Het CBR publiceert de slagingspercentages van erkende rijscholen op grond van zijn publicatieplicht; het CBR vermeldt op de rijschoolpagina's zelf geen aparte licentie. Dezelfde cijfers verschijnen per kwartaal als open dataset 'CBR Opleiderresultaten' op data.overheid.nl onder CC-BY 4.0 (https://data.overheid.nl/dataset/cbr-opleiderresultaten). Elke vermelding hieronder draagt de eigen bron-URL en de ophaaldatum.