autorijschoolvinden.nl

Leeuwarden

Rijscholen in Leeuwarden

  • 68 rijscholen
  • Bron: CBR Rijschoolzoeker — Centraal Bureau Rijvaardigheidsbewijzen
  • opgehaald 2026-10-07
68 rijscholen in Leeuwarden
RijschoolVestigingsplaatsExamenproductCBR-examenlocatieEerste examens in de meetperiodeGeslaagd bij het eerste examen (%)Herexamens in de meetperiodeGeslaagd bij een herexamen (%)Gemiddelde van deze examenlocatie (%)
ADMAS RijschoolLeeuwardenAutoLeeuwarden2438335247
Arif rijschoolLeeuwardenAutoLeeuwarden2502047
ATO-Bedrijfstrainingen B.V.Leeuwarden
Auto- En Motorrijschool ArgusLeeuwardenAutoLeeuwarden1047547
Auto- en motorrijschool SchoffelmeerLeeuwardenAutoLeeuwarden126761747
Auto-rijschool De HertogLeeuwardenAutoLeeuwarden58054047
Autorijschool BasLeeuwardenAutoLeeuwarden2631494547
Autorijschool DCCLeeuwardenAutoLeeuwarden48351353647
Autorijschool De FroskLeeuwardenAutoLeeuwarden3364217647
Autorijschool DidactLeeuwardenAutoLeeuwarden3644534047
Autorijschool Gerrie de VriesLeeuwardenAutoLeeuwarden2171147147
Autorijschool HeidingaLeeuwardenAutoLeeuwarden63393347
Autorijschool J. van der BijLeeuwardenAutoLeeuwarden520134647
Autorijschool JansmaLeeuwardenAutoLeeuwarden1644136947
Autorijschool JawissLeeuwardenAutoLeeuwarden1771106047
Autorijschool KosterLeeuwardenAutoLeeuwarden933165047
Autorijschool LanaLeeuwardenAutoLeeuwarden2322543747
Autorijschool Ramesh t.h.o.d.n. LesGoLeeuwardenAutoLeeuwarden1040210047
Autorijschool RenskeLeeuwardenAutoLeeuwarden1100110047
Autorijschool VlietstraLeeuwardenAutoLeeuwarden3155285447
De versnellingLeeuwardenAutoLeeuwarden250110047
DirksenLeeuwarden
Elfsteden rijschoolLeeuwardenAutoLeeuwarden1338137747
Jouw VerkeersschoolLeeuwardenAutoLeeuwarden5060515747
Leidsman RijopleidngLeeuwardenAutoLeeuwarden00110047
MarGo Rijopleidingen en Coaching B.V.LeeuwardenAutoLeeuwarden1429234347
MijnrijcoachLeeuwardenAutoLeeuwarden2138513547
Noordelijke Verkeersschool / GerardLeeuwardenAutoLeeuwarden743110047
Noordelijke Verkeersschool / HarryLeeuwardenAutoLeeuwarden109083847
René Bloemsma t.h.o.d.n. NXXTLeeuwardenAutoLeeuwarden4129743547
Rijschool BabelLeeuwardenAutoLeeuwarden4639793947
Rijschool BakkerLeeuwardenAutoLeeuwarden3158165047
Rijschool Chris de VriesLeeuwardenAutoLeeuwarden4129894347
Rijschool De GoosLeeuwardenAutoLeeuwarden9148815747
Rijschool De LeeuwLeeuwardenAutoLeeuwarden1080210047
Rijschool DompelingLeeuwardenAutoLeeuwarden933114547
Rijschool Gregory MartinLeeuwardenAutoLeeuwarden63385047
Rijschool Hans LieLeeuwardenAutoLeeuwarden11000047
Rijschool IN-ZICHTLeeuwardenAutoLeeuwarden1560203047
Rijschool Jaap Terpstra t.h.o.d.n. NXXTLeeuwardenAutoLeeuwarden5147556247
Rijschool Jacob DeinumLeeuwardenAutoLeeuwarden36747547
Rijschool JustinLeeuwardenAutoLeeuwarden1968105047
Rijschool KampermanLeeuwardenAutoLeeuwarden580210047
Rijschool KiszedaLeeuwardenAutoLeeuwarden100047
Rijschool LalaLeeuwardenAutoLeeuwarden2129573047
Rijschool MalaLeeuwardenAutoHeerenveen5082543
Rijschool MiedemaLeeuwardenAutoLeeuwarden001047
Rijschool Miranda Dijkstra t.h.o.d.n. LesGoLeeuwardenAutoLeeuwarden3047485247
Rijschool OvereinderLeeuwardenAutoLeeuwarden1145244247
Rijschool RahaLeeuwardenAutoLeeuwarden2010284347
Rijschool RaketLeeuwardenAutoLeeuwarden1856117347
Rijschool ReddLeeuwardenAutoLeeuwarden11000047
Rijschool Sander NijhofLeeuwardenAutoLeeuwarden3262208547
Rijschool TraffixLeeuwardenAutoLeeuwarden1118314547
Rijschool TriemstraLeeuwardenAutoLeeuwarden9260716247
Rijschool van MunsterLeeuwardenAutoLeeuwarden540410047
Rijschool8Steps2DriveLeeuwardenAutoLeeuwarden3139393847
Sami RijschoolLeeuwardenAutoLeeuwarden138362404047
Suc-6 RijbewijsLeeuwardenAutoWinschoten002051
Tilstra Opleidingen B.V.Leeuwarden
Van Dijk VerkeersopleidingenLeeuwardenAutoLeeuwarden5360654647
Verkeersschool Richard OostLeeuwardenAutoLeeuwarden61763347
Verkeersschool Rob DostLeeuwardenAutoLeeuwarden967125847
Verkeersschool RoodzantLeeuwardenAutoLeeuwarden4502047
Verkeersschool SijtsmaLeeuwardenAutoLeeuwarden2357126747
Verkeersschool Tilstra B.V.LeeuwardenAutoLeeuwarden289542564247
Verkeersschool Ton van SpanjeLeeuwarden
Verkeersschool Van der Heide en De Vries B.V.Leeuwarden

Bron: CBR Rijschoolzoeker — Centraal Bureau Rijvaardigheidsbewijzen, 2026-10-07

Deze pagina toont de 68 rijscholen met vestigingsplaats Leeuwarden. Sorteer op een kolom door op de kop te klikken; zonder JavaScript staat de hele lijst er gewoon.

Bron: CBR Rijschoolzoeker — Centraal Bureau Rijvaardigheidsbewijzen, opgehaald 2026-10-07. Openbare overheidsinformatie. Het CBR publiceert de slagingspercentages van erkende rijscholen op grond van zijn publicatieplicht; het CBR vermeldt op de rijschoolpagina's zelf geen aparte licentie. Dezelfde cijfers verschijnen per kwartaal als open dataset 'CBR Opleiderresultaten' op data.overheid.nl onder CC-BY 4.0 (https://data.overheid.nl/dataset/cbr-opleiderresultaten). Elke vermelding hieronder draagt de eigen bron-URL en de ophaaldatum.