autorijschoolvinden.nl

Meppel

Rijscholen in Meppel

  • 22 rijscholen
  • Bron: CBR Rijschoolzoeker — Centraal Bureau Rijvaardigheidsbewijzen
  • opgehaald 2026-10-07
22 rijscholen in Meppel
RijschoolVestigingsplaatsExamenproductCBR-examenlocatieEerste examens in de meetperiodeGeslaagd bij het eerste examen (%)Herexamens in de meetperiodeGeslaagd bij een herexamen (%)Gemiddelde van deze examenlocatie (%)
Auto- en Motorrijschool Han VisscherMeppelAutoMeppel875210049
Autorijschool DeluxeMeppelAutoMeppel4533435349
Autorijschool Nico ten KateMeppelAutoMeppel4269247149
Autorijschool Wim BoldingMeppelAutoMeppel2421286449
Aziz rijschoolMeppelAutoHoogeveen45085048
CO - DRIVER T.H.O.D.N. LesGOMeppelAutoMeppel3119743849
Commection B.V.MeppelAutoHoogeveen2500048
De RijmeesterMeppelAutoMeppel2658415449
Edwin RengelinkMeppelAutoMeppel2846275649
ikrijbijklaasMeppelAutoMeppel610047549
Rijonderwijs-MeppelMeppelAutoMeppel1850136949
rijschool Arne schulzMeppelAutoMeppel1839214349
Rijschool eigenwegMeppelAutoMeppel5749566449
Rijschool FaberMeppelAutoMeppel933127549
Rijschool GA LessenMeppelAutoMeppel96747549
Rijschool KingMeppelAutoHoogeveen11000048
Rijschool NieuwenhuisMeppelAutoMeppel3459226449
Rijschool PerdiepMeppelAutoHoogeveen200048
Rijschool Rij-XpertMeppelAutoHoogeveen1025048
Rijschool WesterveldMeppelAutoHoogeveen11000048
RijschoolHanemanMeppelAutoMeppel00110049
RijschoolSAMSMeppelAutoMeppel134696749

Bron: CBR Rijschoolzoeker — Centraal Bureau Rijvaardigheidsbewijzen, 2026-10-07

Deze pagina toont de 22 rijscholen met vestigingsplaats Meppel. Sorteer op een kolom door op de kop te klikken; zonder JavaScript staat de hele lijst er gewoon.

Bron: CBR Rijschoolzoeker — Centraal Bureau Rijvaardigheidsbewijzen, opgehaald 2026-10-07. Openbare overheidsinformatie. Het CBR publiceert de slagingspercentages van erkende rijscholen op grond van zijn publicatieplicht; het CBR vermeldt op de rijschoolpagina's zelf geen aparte licentie. Dezelfde cijfers verschijnen per kwartaal als open dataset 'CBR Opleiderresultaten' op data.overheid.nl onder CC-BY 4.0 (https://data.overheid.nl/dataset/cbr-opleiderresultaten). Elke vermelding hieronder draagt de eigen bron-URL en de ophaaldatum.