autorijschoolvinden.nl

Nijmegen

Rijscholen in Nijmegen

  • 55 rijscholen
  • Bron: CBR Rijschoolzoeker — Centraal Bureau Rijvaardigheidsbewijzen
  • opgehaald 2026-10-07
55 rijscholen in Nijmegen
RijschoolVestigingsplaatsExamenproductCBR-examenlocatieEerste examens in de meetperiodeGeslaagd bij het eerste examen (%)Herexamens in de meetperiodeGeslaagd bij een herexamen (%)Gemiddelde van deze examenlocatie (%)
024driveNijmegenAutoNijmegen4185109051
Autorijschool AlNijmegenAutoNijmegen2138543951
Autorijschool AsmaraNijmegenAutoNijmegen812312951
Autorijschool BaysalNijmegenAutoNijmegen63342551
Autorijschool BetülNijmegenAutoNijmegen1822422151
Autorijschool Ce-LiNijmegenAutoAmsterdam11002047
Autorijschool CrossingNijmegenAutoNijmegen4840495551
Autorijschool de ZebraNijmegenAutoNijmegen1567123351
Autorijschool DyaneNijmegenAutoArnhem771113654
Autorijschool E.M YÜCELNijmegenAutoNijmegen58058051
Autorijschool IreneNijmegenAutoNijmegen5569198951
Autorijschool Keizer KarelpleinNijmegenAutoNijmegen1932173551
Autorijschool KeizerstadNijmegenAutoNijmegen2255285451
Autorijschool MandersNijmegenAutoNijmegen197486251
Autorijschool MihriNijmegenAutoNijmegen50113651
Autorijschool MinkNijmegenAutoNijmegen3757207551
Autorijschool NimmaNijmegenAutoNijmegen00110051
Autorijschool Paul Lam B.V.NijmegenAutoNijmegen116491414551
Autorijschool RijmegenNijmegenAutoNijmegen1856206051
Autorijschool ScheversNijmegenAutoNijmegen5242873351
Autorijschool SpeedNijmegenAutoNijmegen199462115151
Autorijschool VanityNijmegenAutoNijmegen2065214351
Autorijschool VNMNijmegenAutoNijmegen4276277051
CinodriveNijmegenAutoNijmegen2348136951
Cooperatieve Vereniging Autorijschool Correct U.A.NijmegenAutoNijmegen6545705051
Eef Wullings AutorijschoolNijmegenAutoNijmegen3438356351
Friendly DrivingNijmegenAutoNijmegen956335551
Go met MoNijmegenAutoNijmegen1331154051
Rijschool AfifaNijmegenAutoNijmegen300051
Rijschool AtanaNijmegenAutoNijmegen2086251
Rijschool ConnectieNijmegenAutoNijmegen195868351
Rijschool CreatiefNijmegenAutoNijmegen3421613151
Rijschool - De OversteekNijmegenAutoArnhem42585054
Rijschool DidactiekNijmegenAutoNijmegen1573106051
Rijschool DiversityNijmegenAutoNijmegen1560107051
Rijschool ErkaNijmegenAutoNijmegen2264147951
Rijschool GhadaNijmegenAutoNijmegen922214351
Rijschool KeizerstadNijmegenAutoNijmegen1932336151
Rijschool Laura KerstenNijmegenAutoNijmegen667110051
Rijschool MuovoNijmegenAutoNijmegen1164310051
Rijschool NivoXLNijmegenAutoNijmegen265492625451
Rijschool PluimNijmegenAutoNijmegen267397851
Rijschool ProNijmegenAutoNijmegen56033351
RIJSCHOOL TIPSNijmegenAutoNijmegen61765051
Rijschool ViaRuudNijmegenAutoNijmegen1867128351
Rijschool VlekNijmegenAutoNijmegen117397851
RIS NijmegenNijmegenAutoNijmegen11000051
SnelGeslaagd.comNijmegenAutoNijmegen193403174251
Universeel Traffic (Stanzo)NijmegenAutoNijmegen1520304051
Van Gogh RijopleidingenNijmegenAutoDen Bosch1631195354
Verkeersschool IksNijmegenAutoNijmegen54036751
Verkeersschool KeizerstadNijmegenAutoNijmegen1250303751
Verkeersschool NOVANijmegenAutoArnhem2500054
ViaQenSNijmegenAutoNijmegen2669334251
WimNijmegenAutoArnhem4137395654

Bron: CBR Rijschoolzoeker — Centraal Bureau Rijvaardigheidsbewijzen, 2026-10-07

Deze pagina toont de 55 rijscholen met vestigingsplaats Nijmegen. Sorteer op een kolom door op de kop te klikken; zonder JavaScript staat de hele lijst er gewoon.

Bron: CBR Rijschoolzoeker — Centraal Bureau Rijvaardigheidsbewijzen, opgehaald 2026-10-07. Openbare overheidsinformatie. Het CBR publiceert de slagingspercentages van erkende rijscholen op grond van zijn publicatieplicht; het CBR vermeldt op de rijschoolpagina's zelf geen aparte licentie. Dezelfde cijfers verschijnen per kwartaal als open dataset 'CBR Opleiderresultaten' op data.overheid.nl onder CC-BY 4.0 (https://data.overheid.nl/dataset/cbr-opleiderresultaten). Elke vermelding hieronder draagt de eigen bron-URL en de ophaaldatum.