autorijschoolvinden.nl

Rijssen

Rijscholen in Rijssen

  • 14 rijscholen
  • Bron: CBR Rijschoolzoeker — Centraal Bureau Rijvaardigheidsbewijzen
  • opgehaald 2026-10-07
14 rijscholen in Rijssen
RijschoolVestigingsplaatsExamenproductCBR-examenlocatieEerste examens in de meetperiodeGeslaagd bij het eerste examen (%)Herexamens in de meetperiodeGeslaagd bij een herexamen (%)Gemiddelde van deze examenlocatie (%)
Autobedrijf te Morsche V.O.F.RijssenAutoDeventer100049
Autorijschool E. MouwRijssenAutoAlmelo3168244654
Autorijschool KamphuisRijssenAutoAlmelo85052054
Autorijschool SchutteRijssenAutoAlmelo146495654
Lessen met LisaRijssenAutoAlmelo1958235254
Marissink RijopleidingenRijssenAutoDeventer3358196849
Rijinstructeur Erika WolffRijssenAutoDeventer21000049
Rijschool Berno HarmsenRijssenAutoAlmelo5430874454
Rijschool ChristiaanRijssenAutoAlmelo65033354
Rijschool DieuwerRijssenAutoDeventer250110049
Rijschool Frank GeerlingRijssenAutoZwolle00110048
Rijschool HermenRijssenAutoHoogeveen00210048
Roosink Rij-instructieRijssenAutoAlmelo714173554
V.O.F. "HSR" Henk Seppenwoolde Rij-InstructieRijssenAutoAlmelo97571075754

Bron: CBR Rijschoolzoeker — Centraal Bureau Rijvaardigheidsbewijzen, 2026-10-07

Deze pagina toont de 14 rijscholen met vestigingsplaats Rijssen. Sorteer op een kolom door op de kop te klikken; zonder JavaScript staat de hele lijst er gewoon.

Bron: CBR Rijschoolzoeker — Centraal Bureau Rijvaardigheidsbewijzen, opgehaald 2026-10-07. Openbare overheidsinformatie. Het CBR publiceert de slagingspercentages van erkende rijscholen op grond van zijn publicatieplicht; het CBR vermeldt op de rijschoolpagina's zelf geen aparte licentie. Dezelfde cijfers verschijnen per kwartaal als open dataset 'CBR Opleiderresultaten' op data.overheid.nl onder CC-BY 4.0 (https://data.overheid.nl/dataset/cbr-opleiderresultaten). Elke vermelding hieronder draagt de eigen bron-URL en de ophaaldatum.