autorijschoolvinden.nl

Rosmalen

Rijscholen in Rosmalen

  • 25 rijscholen
  • Bron: CBR Rijschoolzoeker — Centraal Bureau Rijvaardigheidsbewijzen
  • opgehaald 2026-10-07
25 rijscholen in Rosmalen
RijschoolVestigingsplaatsExamenproductCBR-examenlocatieEerste examens in de meetperiodeGeslaagd bij het eerste examen (%)Herexamens in de meetperiodeGeslaagd bij een herexamen (%)Gemiddelde van deze examenlocatie (%)
Autorijschool 119RosmalenAutoDen Bosch93395654
Autorijschool AvalonRosmalenAutoDen Bosch2752407054
Autorijschool De Groene GolfRosmalenAutoDen Bosch2352236154
Autorijschool "De Parel"RosmalenAutoDen Bosch2119513354
Autorijschool Hans de Ruiter t.h.o.d.n. LesGORosmalenAutoDen Bosch2642268154
Autorijschool Marcel van den HeuvelRosmalenAutoDen Bosch427698954
Autorijschool TarinRosmalenAutoDen Bosch30132354
Autorijschool ThomassenRosmalenAutoDen Bosch2065166954
Autorijschool van GrunderbeekRosmalenAutoDen Bosch6653457854
Autorijschool Van HeugtenRosmalenAutoDen Bosch207075754
G.J.C.J. HanegraafRosmalenAutoDen Bosch274792354
M. van HeugtenRosmalenAutoTiel00110050
Pieters RijopleidingenRosmalenAutoDen Bosch1878156754
Rijschool Danny van den BerghRosmalenAutoDen Bosch4264474754
Rijschool De DraakRosmalenAutoDen Bosch1974127554
Rijschool HellenRosmalenAutoDen Bosch36782554
Rijschool MaximoRosmalenAutoDen Bosch2273108054
Rijschool PipRosmalenAutoDen Bosch683210054
Rijschool StoryRosmalenAutoDen Bosch77158054
Rijschool van VenrooijRosmalenAutoDen Bosch2277109054
rijschoolGPRosmalenAutoDen Bosch85075754
Rob MoggreRosmalenAutoDen Bosch3765276354
Verkeersschool Erico v.d. BroekRosmalenAutoDen Bosch8262406554
Verkeersschool Marc van HazendonkRosmalenAutoDen Bosch1947185054
Verkeersschool VlaspoelRosmalenAutoDen Bosch2268157354

Bron: CBR Rijschoolzoeker — Centraal Bureau Rijvaardigheidsbewijzen, 2026-10-07

Deze pagina toont de 25 rijscholen met vestigingsplaats Rosmalen. Sorteer op een kolom door op de kop te klikken; zonder JavaScript staat de hele lijst er gewoon.

Bron: CBR Rijschoolzoeker — Centraal Bureau Rijvaardigheidsbewijzen, opgehaald 2026-10-07. Openbare overheidsinformatie. Het CBR publiceert de slagingspercentages van erkende rijscholen op grond van zijn publicatieplicht; het CBR vermeldt op de rijschoolpagina's zelf geen aparte licentie. Dezelfde cijfers verschijnen per kwartaal als open dataset 'CBR Opleiderresultaten' op data.overheid.nl onder CC-BY 4.0 (https://data.overheid.nl/dataset/cbr-opleiderresultaten). Elke vermelding hieronder draagt de eigen bron-URL en de ophaaldatum.