autorijschoolvinden.nl

's-Hertogenbosch

Rijscholen in 's-Hertogenbosch

  • 50 rijscholen
  • Bron: CBR Rijschoolzoeker — Centraal Bureau Rijvaardigheidsbewijzen
  • opgehaald 2026-10-07
50 rijscholen in 's-Hertogenbosch
RijschoolVestigingsplaatsExamenproductCBR-examenlocatieEerste examens in de meetperiodeGeslaagd bij het eerste examen (%)Herexamens in de meetperiodeGeslaagd bij een herexamen (%)Gemiddelde van deze examenlocatie (%)
Anton Snelrijles's-HertogenboschAutoDen Bosch2060155354
AROS Autorijschool's-HertogenboschAutoDen Bosch633111854
Auto en Motorrijschool Erik Barella's-HertogenboschAutoDen Bosch2774109054
Autorijschool Amir's-HertogenboschAutoDen Bosch4365414154
Autorijschool Coenen's-HertogenboschAutoDen Bosch3050315854
Autorijschool Driss's-HertogenboschAutoDen Bosch5271256054
Autorijschool FMY's-HertogenboschAutoDen Bosch114588854
Autorijschool Heinsman's-HertogenboschAutoDen Bosch2357285454
Autorijschool Joyce's-HertogenboschAutoDen Bosch2500054
Autorijschool Safe Away's-HertogenboschAutoDen Bosch4337634954
Autorijschool Sam's-HertogenboschAutoDen Bosch2861165054
Autorijschool Sekandary's-HertogenboschAutoDen Bosch450146454
Autorijschool Valentina T.H.O.D.N. NXXT's-HertogenboschAutoDen Bosch3453345954
Autorijschool Van Grootel's-HertogenboschAutoDen Bosch2352533454
Autorijschool van Hoorn's-HertogenboschAutoDen Bosch9459716854
Autorijschool Wagenaar's-HertogenboschAutoDen Bosch1547176554
Autorijschool Zainab's-HertogenboschAutoDen Bosch85065054
Beekwilder autorijlessen's-HertogenboschAutoDen Bosch2483410054
Flex Rijschool's-HertogenboschAutoDen Bosch33347554
J.M. van Eijk's-HertogenboschAutoDen Bosch3759297254
Jve Rijopleiding B.V. t.h.o.d.n GROW Rijopleidingen's-HertogenboschAutoDen Bosch144601076254
M & S Rijopleidingen en Coaching V.O.F.'s-HertogenboschAutoDen Bosch0025054
Motor- en Autorijschool/Motoroccassions Henk van der Eerden's-Hertogenbosch
Motorrijles Max's-HertogenboschAutoDen Bosch3650473254
NRV Autorijschool's-HertogenboschAutoDen Bosch250110054
Pass2Drive's-HertogenboschAutoDen Bosch714210054
Praktijkfixers's-HertogenboschAutoDordrecht1354115540
rij-correct's-HertogenboschAutoDen Bosch2152116454
Rij en VerkeersAcademie's-HertogenboschAutoDen Bosch25036754
Rijcoach yvon's-HertogenboschAutoDen Bosch71485054
Rijles Mera's-HertogenboschAutoDen Bosch3554315254
Rijschool Asro's-HertogenboschAutoDen Bosch2688410054
Rijschool Azizi's-HertogenboschAutoDen Bosch3537543154
Rijschool Guido's-HertogenboschAutoDen Bosch2756265854
Rijschool Inseen's-HertogenboschAutoTiel1025050
Rijschool Kahya's-HertogenboschAutoDen Bosch5648734054
Rijschool Kaniwar's-HertogenboschAutoDen Bosch3148543554
Rijschool Masto's-HertogenboschAutoTiel001050
Rijschool OnlyLadies's-HertogenboschAutoDen Bosch825163854
Rijschool Polman's-HertogenboschAutoDen Bosch1741206554
Rijschool Sosan's-HertogenboschAutoDen Bosch42563354
Rijschool Starters's-HertogenboschAutoRotterdam100035
Rijschool Stolzenbach's-HertogenboschAutoDen Bosch1242173554
Rijschool van de Griendt's-HertogenboschAutoDen Bosch1958176554
Rijschool Willi Horváth's-HertogenboschAutoDen Bosch3139355454
Sterre Autorijschool's-HertogenboschAutoDen Bosch2540454054
Taxibedrijf van Alebeek B.V.'s-Hertogenbosch
Time2drive's-HertogenboschAutoDen Bosch2548187254
Van der Steen t.h.o.d.n. NXXT's-HertogenboschAutoDen Bosch4045476454
WeGo academy's-HertogenboschAutoDen Bosch1729214354

Bron: CBR Rijschoolzoeker — Centraal Bureau Rijvaardigheidsbewijzen, 2026-10-07

Deze pagina toont de 50 rijscholen met vestigingsplaats 's-Hertogenbosch. Sorteer op een kolom door op de kop te klikken; zonder JavaScript staat de hele lijst er gewoon.

Bron: CBR Rijschoolzoeker — Centraal Bureau Rijvaardigheidsbewijzen, opgehaald 2026-10-07. Openbare overheidsinformatie. Het CBR publiceert de slagingspercentages van erkende rijscholen op grond van zijn publicatieplicht; het CBR vermeldt op de rijschoolpagina's zelf geen aparte licentie. Dezelfde cijfers verschijnen per kwartaal als open dataset 'CBR Opleiderresultaten' op data.overheid.nl onder CC-BY 4.0 (https://data.overheid.nl/dataset/cbr-opleiderresultaten). Elke vermelding hieronder draagt de eigen bron-URL en de ophaaldatum.