autorijschoolvinden.nl

Soest

Rijscholen in Soest

  • 16 rijscholen
  • Bron: CBR Rijschoolzoeker — Centraal Bureau Rijvaardigheidsbewijzen
  • opgehaald 2026-10-07
16 rijscholen in Soest
RijschoolVestigingsplaatsExamenproductCBR-examenlocatieEerste examens in de meetperiodeGeslaagd bij het eerste examen (%)Herexamens in de meetperiodeGeslaagd bij een herexamen (%)Gemiddelde van deze examenlocatie (%)
Autorijschool HendrikSoestAutoLeusden2060224549
Autorijschool "Jawa"SoestAutoLeusden107085049
Autorijschool TuranSoestAutoLeusden2352344749
Les plusSoestAutoLeusden2129323849
Richard RijopleidingenSoestAutoLeusden2040424549
Rijles SoestSoestAutoEemnes1968107051
Rijopleiding DrivingJohannSoestAutoLeusden2074349
Rijschool 2toDrive El KhattabiSoestAutoUtrecht001048
Rijschool 3762SoestAutoEemnes888110051
Rijschool ElmiSoestAutoEemnes743114551
Rijschool MeetSoestAutoZwolle001048
Rijschool MineSoestAutoLeusden1010262749
Rijschool MuntSoestAutoEemnes33377151
Rijschool No NameSoestAutoUtrecht00110048
R.T.M. RijopleidingenSoestAutoEemnes25033351
WegMaster RijopleidingenSoestAutoLeusden40115549

Bron: CBR Rijschoolzoeker — Centraal Bureau Rijvaardigheidsbewijzen, 2026-10-07

Deze pagina toont de 16 rijscholen met vestigingsplaats Soest. Sorteer op een kolom door op de kop te klikken; zonder JavaScript staat de hele lijst er gewoon.

Bron: CBR Rijschoolzoeker — Centraal Bureau Rijvaardigheidsbewijzen, opgehaald 2026-10-07. Openbare overheidsinformatie. Het CBR publiceert de slagingspercentages van erkende rijscholen op grond van zijn publicatieplicht; het CBR vermeldt op de rijschoolpagina's zelf geen aparte licentie. Dezelfde cijfers verschijnen per kwartaal als open dataset 'CBR Opleiderresultaten' op data.overheid.nl onder CC-BY 4.0 (https://data.overheid.nl/dataset/cbr-opleiderresultaten). Elke vermelding hieronder draagt de eigen bron-URL en de ophaaldatum.