autorijschoolvinden.nl

Tilburg

Rijscholen in Tilburg

  • 109 rijscholen
  • Bron: CBR Rijschoolzoeker — Centraal Bureau Rijvaardigheidsbewijzen
  • opgehaald 2026-10-07
109 rijscholen in Tilburg
RijschoolVestigingsplaatsExamenproductCBR-examenlocatieEerste examens in de meetperiodeGeslaagd bij het eerste examen (%)Herexamens in de meetperiodeGeslaagd bij een herexamen (%)Gemiddelde van deze examenlocatie (%)
0 to hero verkeersschoolTilburgAutoBerkel-Enschot11000050
123-rijles.nlTilburgAutoBerkel-Enschot2056050
Autorijles van BommelTilburgAutoBerkel-Enschot1753177150
Autorijschool A. van NoortTilburgAutoBerkel-Enschot258065050
Autorijschool Ad BrockenTilburgAutoBerkel-Enschot1127233050
Autorijschool All-StarTilburgAutoBerkel-Enschot1250107050
Autorijschool AmbitionTilburgAutoBerkel-Enschot3352224550
Autorijschool A.R.T. 013TilburgAutoBerkel-Enschot1040125850
Autorijschool BergeracTilburgAutoBerkel-Enschot65086250
Autorijschool BiharieTilburgAutoBerkel-Enschot3020913150
Autorijschool Car-InTilburgAutoBerkel-Enschot1631245050
Autorijschool CaranTilburgAutoBerkel-Enschot60153350
Autorijschool ChoteTilburgAutoBerkel-Enschot2619613050
Autorijschool CoachTilburgAutoBerkel-Enschot95647550
Autorijschool DemirçilerTilburgAutoBerkel-Enschot3743514950
Autorijschool Drive SupportTilburgAutoBerkel-Enschot94485050
Autorijschool GalantTilburgAutoBerkel-Enschot367210050
Autorijschool Het BeginTilburgAutoBerkel-Enschot1217294150
Autorijschool het CollegeTilburgAutoBerkel-Enschot560122550
Autorijschool KaaiLeukTilburgAutoBerkel-Enschot197968350
Autorijschool Melissa 013TilburgAutoBerkel-Enschot2839374950
Autorijschool Mijn DroomTilburgAutoBerkel-Enschot21900050
Autorijschool Op MaatTilburgAutoBerkel-Enschot267778650
Autorijschool ÖztürkTilburgAutoBerkel-Enschot6459595950
Autorijschool PolarTilburgAutoBerkel-Enschot771210050
Autorijschool Rijles 076TilburgAutoBerkel-Enschot1850234850
Autorijschool RoepanTilburgAutoBerkel-Enschot1020165650
Autorijschool SolmazTilburgAutoBerkel-Enschot3132544350
Autorijschool Voor JouTilburgAutoBerkel-Enschot54065050
Autorijschool WendyTilburgAutoBerkel-Enschot5252386150
Autorijschool Zuid-WestTilburgAutoBerkel-Enschot1850223250
Blij Dat Ik LesTilburgAutoBerkel-Enschot1050115550
D-K AutorijschoolTilburgAutoBerkel-Enschot6661506650
D-K MotorRijschool V.O.F.Tilburg
Drive on 1TilburgAutoBerkel-Enschot1010193250
DrivealotTilburgAutoBerkel-Enschot25066750
Dumo RijschoolTilburgAutoBerkel-Enschot1644196350
FonzaTilburgAutoBerkel-Enschot4075225550
Ghazal RijschoolTilburgAutoBerkel-Enschot1323303750
Grow regio Midden-BrabantTilburgAutoBerkel-Enschot331473854950
Hattaf AutorijschoolTilburgAutoRotterdam0042535
ID Freight Netherlands B.V.Tilburg
Johns rijopleidingTilburgAutoBerkel-Enschot1258108050
KabalanTilburgAutoBerkel-Enschot3456564150
Kleurrijk RijschoolTilburgAutoBerkel-Enschot1527157350
Les bij BasTilburgAutoBerkel-Enschot2462127550
Les-Time RijopleidingTilburgAutoBerkel-Enschot2138264650
Leskundig.nlTilburgAutoBerkel-Enschot158093350
LestherTilburgAutoBerkel-Enschot4171208550
LesvanDenTilburgAutoBerkel-Enschot125865050
Let's Drive TilburgTilburgAutoBerkel-Enschot933204550
LoreemTilburgAutoBerkel-Enschot2722581650
Manal rijschoolTilburgAutoBerkel-Enschot1765195850
MèTHèMTilburgAutoBerkel-Enschot85045050
MMdriveTilburgAutoDen Bosch00110054
Open RoadTilburgAutoBerkel-Enschot757161950
Pim VerstedenTilburgAutoBerkel-Enschot1662710050
Praktijk voor VerkeerseducatieTilburgAutoBerkel-Enschot1275166250
ProLicenseTilburgAutoBerkel-Enschot1354154750
Ready for itTilburgAutoBerkel-Enschot2361206550
Rijbewijs&ZoTilburgAutoBerkel-Enschot5028973650
RijGoTilburgAutoBerkel-Enschot002050
RIJSCHOOL 013TilburgAutoBerkel-Enschot1346186150
Rijschool 2RoadTilburgAutoDen Bosch30310054
Rijschool AdamsTilburgAutoBerkel-Enschot25033350
Rijschool AfrinTilburgAutoBerkel-Enschot1963136250
Rijschool BesterdTilburgAutoBerkel-Enschot56092250
Rijschool CarlijnTilburgAutoBerkel-Enschot3563226850
Rijschool ChiCarTilburgAutoBerkel-Enschot145087550
Rijschool "De Eendracht" V.O.F.TilburgAutoBerkel-Enschot2861225050
Rijschool de ManTilburgAutoBerkel-Enschot4762566450
Rijschool DynamiekTilburgAutoDen Bosch11000054
Rijschool het ZwaantjeTilburgAutoBerkel-Enschot2945355450
Rijschool HülyaTilburgAutoBerkel-Enschot52065050
Rijschool J. van KrugtenTilburgAutoBerkel-Enschot2245233950
Rijschool JanniqueTilburgAutoBerkel-Enschot757114550
Rijschool Kais44 T.H.O.D.N. LesGoTilburgAutoBerkel-Enschot1856156050
Rijschool KICKSTARTTilburgAutoBerkel-Enschot560155350
Rijschool KraiemTilburgAutoBerkel-Enschot10210050
Rijschool LesQonTilburgAutoBerkel-Enschot196878650
Rijschool MakkieTilburgAutoBerkel-Enschot2536206050
Rijschool MCRTilburgAutoBerkel-Enschot1242163850
Rijschool MeenaTilburgAutoBerkel-Enschot2322582450
Rijschool MusketierTilburgAutoBerkel-Enschot367210050
Rijschool NoahTilburgAutoBerkel-Enschot147323150
Rijschool RijbewijsTilburgAutoBerkel-Enschot178887550
Rijschool SomaTilburgAutoBerkel-Enschot1414233550
Rijschool start drivingTilburgAutoDen Bosch4042663654
RIJSCHOOL STOPPROEFTilburg
Rijschool TdriveTilburgAutoBerkel-Enschot3148278150
Rijschool TimTilburgAutoBerkel-Enschot1771109050
Rijschool TOPTilburgAutoBerkel-Enschot106071450
Rijschool v DoorenTilburgAutoBerkel-Enschot11000050
Rijschool Veilig Leren RijdenTilburgAutoBerkel-Enschot45056050
SOULDRIVETilburgAutoBerkel-Enschot5765356350
Spijkers AutorijschoolTilburgAutoBerkel-Enschot21000050
Temo RijschoolTilburgAutoBerkel-Enschot2232354950
Thinq Academy B.V.Tilburg
Tilburgse Rijopleiding TROTilburgAutoBerkel-Enschot2642334250
Traffic Academy Nederland B.V.Tilburg
UWillGO AutorijschoolTilburgAutoBerkel-Enschot3664216750
Van Brunschot RijopleidingenTilburgAutoBerkel-Enschot2227336750
Verkeersschool DoenTilburgAutoBerkel-Enschot86258050
Verkeersschool IntestTilburgAutoDen Bosch100054
Verkeersschool LindaTilburgAutoBerkel-Enschot4100110050
Verkeersschool NewStyleTilburgAutoBerkel-Enschot1250355450
Verkeersschool StartpuntTilburgAutoBerkel-Enschot3047316850
Verkeersschool Tilburg B.V.TilburgAutoBerkel-Enschot10150995650
WEzel DriveTilburgAutoBerkel-Enschot21000050

Bron: CBR Rijschoolzoeker — Centraal Bureau Rijvaardigheidsbewijzen, 2026-10-07

Deze pagina toont de 109 rijscholen met vestigingsplaats Tilburg. Sorteer op een kolom door op de kop te klikken; zonder JavaScript staat de hele lijst er gewoon.

Bron: CBR Rijschoolzoeker — Centraal Bureau Rijvaardigheidsbewijzen, opgehaald 2026-10-07. Openbare overheidsinformatie. Het CBR publiceert de slagingspercentages van erkende rijscholen op grond van zijn publicatieplicht; het CBR vermeldt op de rijschoolpagina's zelf geen aparte licentie. Dezelfde cijfers verschijnen per kwartaal als open dataset 'CBR Opleiderresultaten' op data.overheid.nl onder CC-BY 4.0 (https://data.overheid.nl/dataset/cbr-opleiderresultaten). Elke vermelding hieronder draagt de eigen bron-URL en de ophaaldatum.