autorijschoolvinden.nl

Uitgeest

Rijscholen in Uitgeest

  • 6 rijscholen
  • Bron: CBR Rijschoolzoeker — Centraal Bureau Rijvaardigheidsbewijzen
  • opgehaald 2026-10-07
6 rijscholen in Uitgeest
RijschoolVestigingsplaatsExamenproductCBR-examenlocatieEerste examens in de meetperiodeGeslaagd bij het eerste examen (%)Herexamens in de meetperiodeGeslaagd bij een herexamen (%)Gemiddelde van deze examenlocatie (%)
Autorijschool KickUitgeestAutoAlkmaar1788510051
Rijschool "Dennis"UitgeestAutoAlkmaar134668351
Rijschool IngmarUitgeestAutoAlkmaar3858345051
Rijschool S-wayUitgeestAutoHaarlem2433365354
Rijschool WalkroUitgeestAutoHaarlem40410054
Verkeersschool Ray ErkelensUitgeestAutoAlkmaar139511376051

Bron: CBR Rijschoolzoeker — Centraal Bureau Rijvaardigheidsbewijzen, 2026-10-07

Deze pagina toont de 6 rijscholen met vestigingsplaats Uitgeest. Sorteer op een kolom door op de kop te klikken; zonder JavaScript staat de hele lijst er gewoon.

Bron: CBR Rijschoolzoeker — Centraal Bureau Rijvaardigheidsbewijzen, opgehaald 2026-10-07. Openbare overheidsinformatie. Het CBR publiceert de slagingspercentages van erkende rijscholen op grond van zijn publicatieplicht; het CBR vermeldt op de rijschoolpagina's zelf geen aparte licentie. Dezelfde cijfers verschijnen per kwartaal als open dataset 'CBR Opleiderresultaten' op data.overheid.nl onder CC-BY 4.0 (https://data.overheid.nl/dataset/cbr-opleiderresultaten). Elke vermelding hieronder draagt de eigen bron-URL en de ophaaldatum.