autorijschoolvinden.nl

Veldhoven

Rijscholen in Veldhoven

  • 16 rijscholen
  • Bron: CBR Rijschoolzoeker — Centraal Bureau Rijvaardigheidsbewijzen
  • opgehaald 2026-10-07
16 rijscholen in Veldhoven
RijschoolVestigingsplaatsExamenproductCBR-examenlocatieEerste examens in de meetperiodeGeslaagd bij het eerste examen (%)Herexamens in de meetperiodeGeslaagd bij een herexamen (%)Gemiddelde van deze examenlocatie (%)
Autorijschool DanielleVeldhovenAutoEindhoven110025055
Autorijschool EduardVeldhovenAutoEindhoven6558486755
Autorijschool Martijn BakkerVeldhovenAutoEindhoven2868158055
Autorijschool Theo Cudok B.V.VeldhovenAutoEindhoven52058055
Autorijschool Van KampenVeldhovenAutoEindhoven100422655
Autorijschool VranckenVeldhovenAutoEindhoven4457208555
DrivemotionVeldhovenAutoEindhoven757310055
KEY2DRIVE!VeldhovenAutoEindhoven8622055
Motorrijschool VerbaandertVeldhoven
Rijschool Ad Van LieshoutVeldhovenAutoEindhoven110036755
Rijschool AloysVeldhovenAutoEindhoven3355306055
Rijschool Jeroen de VaanVeldhovenAutoEindhoven78645055
Rijschool MandersVeldhovenAutoEindhoven117356055
Rijschool WillVeldhovenAutoEindhoven468768355
Van Houtum RijopleidingVeldhovenAutoEindhoven989110055
Verkeersschool TopperVeldhovenAutoEindhoven1662510055

Bron: CBR Rijschoolzoeker — Centraal Bureau Rijvaardigheidsbewijzen, 2026-10-07

Deze pagina toont de 16 rijscholen met vestigingsplaats Veldhoven. Sorteer op een kolom door op de kop te klikken; zonder JavaScript staat de hele lijst er gewoon.

Bron: CBR Rijschoolzoeker — Centraal Bureau Rijvaardigheidsbewijzen, opgehaald 2026-10-07. Openbare overheidsinformatie. Het CBR publiceert de slagingspercentages van erkende rijscholen op grond van zijn publicatieplicht; het CBR vermeldt op de rijschoolpagina's zelf geen aparte licentie. Dezelfde cijfers verschijnen per kwartaal als open dataset 'CBR Opleiderresultaten' op data.overheid.nl onder CC-BY 4.0 (https://data.overheid.nl/dataset/cbr-opleiderresultaten). Elke vermelding hieronder draagt de eigen bron-URL en de ophaaldatum.