autorijschoolvinden.nl

Venlo

Rijscholen in Venlo

  • 28 rijscholen
  • Bron: CBR Rijschoolzoeker — Centraal Bureau Rijvaardigheidsbewijzen
  • opgehaald 2026-10-07
28 rijscholen in Venlo
RijschoolVestigingsplaatsExamenproductCBR-examenlocatieEerste examens in de meetperiodeGeslaagd bij het eerste examen (%)Herexamens in de meetperiodeGeslaagd bij een herexamen (%)Gemiddelde van deze examenlocatie (%)
Al-Andalos RijopleidingenVenloAutoTiel1631315250
Atlas RijschoolVenloAutoVenlo8256576558
auto rijschool PLUSVenloAutoVenlo95668358
Autorijschool ActionVenloAutoWeert110045059
Autorijschool GürlerVenloAutoWeert1450134659
Autorijschool Jan Christis B.V.VenloAutoVenlo9967536658
Autorijschool-Rij-Instructeur StikkelbroeckVenloAutoVenlo4750058
Autorijschool Soydan t.h.o.d.n. DriveYOUVenloAutoVenlo3100110058
KhaledVenloAutoVenlo2938533258
LevelupmotorsVenlo
Lona RijschoolVenloAutoVenlo2924662958
Oruç AutorijschoolVenloAutoVenlo5772317158
Rijschool ArtinVenloAutoVenlo2357146458
Rijschool BuwaldaVenloAutoVenlo52036758
Rijschool Frank kleinVenloAutoVenlo580110058
Rijschool IwanVenloAutoVenlo4344474358
Rijschool JoshanVenloAutoVenlo3658455858
Rijschool Peter de JagerVenloAutoHerten (Roermond)1025058
Rijschool RangeVenloAutoVenlo30210058
Rijschool Ronnie Janssen BVVenloAutoVenlo9659607058
Rijschool Sébastien MattioniVenloAutoVenlo236597858
Rijschool WeDrive-VenloVenloAutoHerten (Roermond)001058
Verkeersschool de Bruijn B.V.VenloAutoVenlo14561936558
Verkeersschool Hans PeelenVenloAutoVenlo3090310058
Verkeersschool Rutger PloumVenloAutoVenlo36736758
Verkeersschool Ruud Rutten B.V.VenloAutoVenlo305681736458
Verkeersschool The ChallengeVenloAutoVenlo2438355158
Vervoerscollege VenloVenlo

Bron: CBR Rijschoolzoeker — Centraal Bureau Rijvaardigheidsbewijzen, 2026-10-07

Deze pagina toont de 28 rijscholen met vestigingsplaats Venlo. Sorteer op een kolom door op de kop te klikken; zonder JavaScript staat de hele lijst er gewoon.

Bron: CBR Rijschoolzoeker — Centraal Bureau Rijvaardigheidsbewijzen, opgehaald 2026-10-07. Openbare overheidsinformatie. Het CBR publiceert de slagingspercentages van erkende rijscholen op grond van zijn publicatieplicht; het CBR vermeldt op de rijschoolpagina's zelf geen aparte licentie. Dezelfde cijfers verschijnen per kwartaal als open dataset 'CBR Opleiderresultaten' op data.overheid.nl onder CC-BY 4.0 (https://data.overheid.nl/dataset/cbr-opleiderresultaten). Elke vermelding hieronder draagt de eigen bron-URL en de ophaaldatum.