autorijschoolvinden.nl

Venray

Rijscholen in Venray

  • 21 rijscholen
  • Bron: CBR Rijschoolzoeker — Centraal Bureau Rijvaardigheidsbewijzen
  • opgehaald 2026-10-07
21 rijscholen in Venray
RijschoolVestigingsplaatsExamenproductCBR-examenlocatieEerste examens in de meetperiodeGeslaagd bij het eerste examen (%)Herexamens in de meetperiodeGeslaagd bij een herexamen (%)Gemiddelde van deze examenlocatie (%)
Auto- en Motorrijschool "Peeters"VenrayAutoVenlo5165226458
Autorijschool AnetVenrayAutoVenlo1747107058
Autorijschool Harrie WillemseVenrayAutoVenlo2259115558
Autorijschool TempoVenrayAutoVenlo3781187858
Autorijschool Ton PelzerVenrayAutoVenlo1275510058
Autorijschool Ven-RijVenrayAutoVenlo9100410058
Autorijschool YOU DRIVEVenrayAutoVenlo4085058
Drive EssVenrayAutoVenlo1346135458
DriveExpressVenrayAutoMierlo119371993858
Rijschool Bij GerardVenrayAutoHerten (Roermond)367110058
Rijschool ConnectVenrayAutoVenlo2846375958
Rijschool DennisVenrayAutoVenlo167574358
Rijschool LindersVenrayAutoVenlo2348169458
Rijschool MichielVenrayAutoVenlo1765105058
Rijschool MondialVenrayAutoVenlo2536344758
Rijschool NatalieVenrayAutoVenlo2330313558
Rijschool PBVenrayAutoVenlo4374157358
RijschooldirectVenrayAutoVenlo6252606258
Sameh AutorijschoolVenrayAutoVenlo1650224558
ToufikVenrayAutoVenlo2843295258
V.O.F. NottelmanVenrayAutoVenlo45082558

Bron: CBR Rijschoolzoeker — Centraal Bureau Rijvaardigheidsbewijzen, 2026-10-07

Deze pagina toont de 21 rijscholen met vestigingsplaats Venray. Sorteer op een kolom door op de kop te klikken; zonder JavaScript staat de hele lijst er gewoon.

Bron: CBR Rijschoolzoeker — Centraal Bureau Rijvaardigheidsbewijzen, opgehaald 2026-10-07. Openbare overheidsinformatie. Het CBR publiceert de slagingspercentages van erkende rijscholen op grond van zijn publicatieplicht; het CBR vermeldt op de rijschoolpagina's zelf geen aparte licentie. Dezelfde cijfers verschijnen per kwartaal als open dataset 'CBR Opleiderresultaten' op data.overheid.nl onder CC-BY 4.0 (https://data.overheid.nl/dataset/cbr-opleiderresultaten). Elke vermelding hieronder draagt de eigen bron-URL en de ophaaldatum.