autorijschoolvinden.nl

Wijchen

Rijscholen in Wijchen

  • 18 rijscholen
  • Bron: CBR Rijschoolzoeker — Centraal Bureau Rijvaardigheidsbewijzen
  • opgehaald 2026-10-07
18 rijscholen in Wijchen
RijschoolVestigingsplaatsExamenproductCBR-examenlocatieEerste examens in de meetperiodeGeslaagd bij het eerste examen (%)Herexamens in de meetperiodeGeslaagd bij een herexamen (%)Gemiddelde van deze examenlocatie (%)
Actief RijopleidingWijchenAutoNijmegen3364168151
Autorijschool BartWijchenAutoNijmegen667163151
Autorijschool BronWijchenAutoNijmegen2442693051
Autorijschool DiakoWijchenAutoNijmegen10110051
Autorijschool JonkersWijchenAutoNijmegen1942146451
Autorijschool KeijzerWijchenAutoNijmegen2962207551
Autorijschool MarcoWijchenAutoNijmegen4060307351
Autorijschool PatrickWijchenAutoNijmegen247587551
Autorijschool Roland van PerloWijchenAutoNijmegen9873387151
Autorijschool Solange van PerloWijchenAutoNijmegen1947145751
Autorijschool SuusWijchenAutoNijmegen4971208051
GROW Rijopleidingen NijmegenWijchenAutoNijmegen314483125151
Melvin DaviesWijchenAutoNijmegen72945051
Rijschool KuppenWijchenAutoNijmegen65042551
Rijschool Niek van der NeutWijchenAutoNijmegen2654187851
Rijschool Wattimena t.h.o.d.n. DriveYOUWijchenAutoNijmegen2227304751
Verkeersschool Ingrid van PerloWijchenAutoArnhem2152302354
Verkeersschool Wesseldijk B.V.Wijchen

Bron: CBR Rijschoolzoeker — Centraal Bureau Rijvaardigheidsbewijzen, 2026-10-07

Deze pagina toont de 18 rijscholen met vestigingsplaats Wijchen. Sorteer op een kolom door op de kop te klikken; zonder JavaScript staat de hele lijst er gewoon.

Bron: CBR Rijschoolzoeker — Centraal Bureau Rijvaardigheidsbewijzen, opgehaald 2026-10-07. Openbare overheidsinformatie. Het CBR publiceert de slagingspercentages van erkende rijscholen op grond van zijn publicatieplicht; het CBR vermeldt op de rijschoolpagina's zelf geen aparte licentie. Dezelfde cijfers verschijnen per kwartaal als open dataset 'CBR Opleiderresultaten' op data.overheid.nl onder CC-BY 4.0 (https://data.overheid.nl/dataset/cbr-opleiderresultaten). Elke vermelding hieronder draagt de eigen bron-URL en de ophaaldatum.