autorijschoolvinden.nl

Zoeterwoude

Rijscholen in Zoeterwoude

  • 8 rijscholen
  • Bron: CBR Rijschoolzoeker — Centraal Bureau Rijvaardigheidsbewijzen
  • opgehaald 2026-10-07
8 rijscholen in Zoeterwoude
RijschoolVestigingsplaatsExamenproductCBR-examenlocatieEerste examens in de meetperiodeGeslaagd bij het eerste examen (%)Herexamens in de meetperiodeGeslaagd bij een herexamen (%)Gemiddelde van deze examenlocatie (%)
Autorijschool Cruise ControlZoeterwoudeAutoLeiden3845634652
Autorijschool Marcel TurkZoeterwoudeAutoLeiden3465345952
Autorijschool StofferZoeterwoudeAutoLeiden1242165652
Glenn Visser AutorijschoolZoeterwoudeAutoLeiden4163206552
Rijschool ArjenZoeterwoudeAutoZoetermeer425273045
Rijschool R de RoodeZoeterwoudeAutoLeiden1856215252
Rijschool RiejetteZoeterwoudeAutoLeiden87525052
Verkeersschool QualitijdZoeterwoudeAutoZoetermeer52082545

Bron: CBR Rijschoolzoeker — Centraal Bureau Rijvaardigheidsbewijzen, 2026-10-07

Deze pagina toont de 8 rijscholen met vestigingsplaats Zoeterwoude. Sorteer op een kolom door op de kop te klikken; zonder JavaScript staat de hele lijst er gewoon.

Bron: CBR Rijschoolzoeker — Centraal Bureau Rijvaardigheidsbewijzen, opgehaald 2026-10-07. Openbare overheidsinformatie. Het CBR publiceert de slagingspercentages van erkende rijscholen op grond van zijn publicatieplicht; het CBR vermeldt op de rijschoolpagina's zelf geen aparte licentie. Dezelfde cijfers verschijnen per kwartaal als open dataset 'CBR Opleiderresultaten' op data.overheid.nl onder CC-BY 4.0 (https://data.overheid.nl/dataset/cbr-opleiderresultaten). Elke vermelding hieronder draagt de eigen bron-URL en de ophaaldatum.