autorijschoolvinden.nl

Zwaag

Rijscholen in Zwaag

  • 10 rijscholen
  • Bron: CBR Rijschoolzoeker — Centraal Bureau Rijvaardigheidsbewijzen
  • opgehaald 2026-10-07
10 rijscholen in Zwaag
RijschoolVestigingsplaatsExamenproductCBR-examenlocatieEerste examens in de meetperiodeGeslaagd bij het eerste examen (%)Herexamens in de meetperiodeGeslaagd bij een herexamen (%)Gemiddelde van deze examenlocatie (%)
Autorijschool DJRZwaagAutoHoorn21000052
Autorijschool Karin de RuiterZwaagAutoZaandam45045048
Autorijschool WestfrisiaZwaagAutoHoorn3152296952
Denise BootsZwaagAutoHoorn4441405752
Rijschool Erik SnipZwaagAutoAlkmaar210025051
Rijschool HencoZwaagAutoHoorn3145366452
Rijschool Isabel Lochtenberg t.h.o.d.n.NXXTZwaagAutoHoorn2361155352
Rijschool Nr 1ZwaagAutoHoorn117391883952
Rijschool ZeedijkZwaagAutoHoorn2412674052
SuperdriverZwaagAutoHoorn94342753352

Bron: CBR Rijschoolzoeker — Centraal Bureau Rijvaardigheidsbewijzen, 2026-10-07

Deze pagina toont de 10 rijscholen met vestigingsplaats Zwaag. Sorteer op een kolom door op de kop te klikken; zonder JavaScript staat de hele lijst er gewoon.

Bron: CBR Rijschoolzoeker — Centraal Bureau Rijvaardigheidsbewijzen, opgehaald 2026-10-07. Openbare overheidsinformatie. Het CBR publiceert de slagingspercentages van erkende rijscholen op grond van zijn publicatieplicht; het CBR vermeldt op de rijschoolpagina's zelf geen aparte licentie. Dezelfde cijfers verschijnen per kwartaal als open dataset 'CBR Opleiderresultaten' op data.overheid.nl onder CC-BY 4.0 (https://data.overheid.nl/dataset/cbr-opleiderresultaten). Elke vermelding hieronder draagt de eigen bron-URL en de ophaaldatum.