autorijschoolvinden.nl

Zwanenburg

Rijscholen in Zwanenburg

  • 8 rijscholen
  • Bron: CBR Rijschoolzoeker — Centraal Bureau Rijvaardigheidsbewijzen
  • opgehaald 2026-10-07
8 rijscholen in Zwanenburg
RijschoolVestigingsplaatsExamenproductCBR-examenlocatieEerste examens in de meetperiodeGeslaagd bij het eerste examen (%)Herexamens in de meetperiodeGeslaagd bij een herexamen (%)Gemiddelde van deze examenlocatie (%)
Rijschool de MeteorietZwanenburgAutoAmsterdam21000047
Rijschool Ge van AkenZwanenburgAutoAmsterdam2357185647
Rijschool Traffic expertZwanenburgAutoAmsterdam94492247
Rijschool uLesZwanenburgAutoAmsterdam25054047
S. Mahes-PrithipalsinghZwanenburgAutoAmsterdam80412947
TBdriveZwanenburgAutoHaarlem2065295254
verkeersschool ResponseZwanenburgAutoAmsterdam475110047
Wheely020Zwanenburg

Bron: CBR Rijschoolzoeker — Centraal Bureau Rijvaardigheidsbewijzen, 2026-10-07

Deze pagina toont de 8 rijscholen met vestigingsplaats Zwanenburg. Sorteer op een kolom door op de kop te klikken; zonder JavaScript staat de hele lijst er gewoon.

Bron: CBR Rijschoolzoeker — Centraal Bureau Rijvaardigheidsbewijzen, opgehaald 2026-10-07. Openbare overheidsinformatie. Het CBR publiceert de slagingspercentages van erkende rijscholen op grond van zijn publicatieplicht; het CBR vermeldt op de rijschoolpagina's zelf geen aparte licentie. Dezelfde cijfers verschijnen per kwartaal als open dataset 'CBR Opleiderresultaten' op data.overheid.nl onder CC-BY 4.0 (https://data.overheid.nl/dataset/cbr-opleiderresultaten). Elke vermelding hieronder draagt de eigen bron-URL en de ophaaldatum.