autorijschoolvinden.nl

Arnhem

Rijscholen in Arnhem

  • 75 rijscholen
  • Bron: CBR Rijschoolzoeker — Centraal Bureau Rijvaardigheidsbewijzen
  • opgehaald 2026-10-07
75 rijscholen in Arnhem
RijschoolVestigingsplaatsExamenproductCBR-examenlocatieEerste examens in de meetperiodeGeslaagd bij het eerste examen (%)Herexamens in de meetperiodeGeslaagd bij een herexamen (%)Gemiddelde van deze examenlocatie (%)
123 GOArnhemAutoHoogeveen0025048
123spoedopleidingArnhemAutoArnhem3030493754
2move autorijschoolArnhemAutoArnhem33383854
Adel's RijopleidingArnhemAutoArnhem5054583654
Ariana RijschoolArnhemAutoArnhem74371454
Arnhemse RijschoolArnhemAutoArnhem2502054
Auto-ecole026ArnhemAutoArnhem33363354
Autorijschool ActiefArnhemAutoArnhem1225273754
Autorijschool André KlopArnhemAutoArnhem2741214354
Autorijschool BawaBawanArnhemAutoArnhem42558054
Autorijschool CharlArnhemAutoArnhem3563286854
Autorijschool Co BerendsArnhemAutoArnhem96756054
Autorijschool CoulierArnhemAutoDoetinchem3972217156
Autorijschool de HaasArnhemAutoArnhem11762756754
Autorijschool Du SoleilArnhemAutoArnhem1118127554
Autorijschool FerozArnhemAutoArnhem333102054
Autorijschool Ismet DinçArnhemAutoArnhem2500054
Autorijschool J.A. van VelzenArnhemAutoArnhem1471310054
Autorijschool Jane HicksArnhemAutoArnhem2737325354
Autorijschool LaurelineArnhemAutoArnhem1377127554
Autorijschool LinksafslaanArnhemAutoArnhem2846395454
Autorijschool StabielArnhemAutoArnhem1741314254
Autorijschool Van Den BerghArnhemAutoArnhem143551144754
Autorijschool Xhelil Domi NXXTArnhemAutoArnhem4365248354
Autorijschool ZekerRijbewijs.nlArnhemAutoArnhem10110054
Drive ExcellentArnhemAutoArnhem2832304754
Falcon RijschoolArnhemAutoArnhem6563705054
Gecer Verkeersopleiding ArnhemArnhemAutoArnhem1947393654
GetLicenseArnhemAutoArnhem4732714954
GROW Rijopleidingen ArnhemArnhemAutoArnhem375503914854
Guide2DriveArnhemAutoArnhem4846663654
Into TrafficArnhemAutoArnhem12265905754
Ja Anders Nee Totaal Services & RijschoolArnhemAutoArnhem1100110054
KhorramArnhemAutoArnhem186175754
Lessen bij LubbersArnhemAutoArnhem2948254854
Mido LicenceArnhemAutoDoetinchem5048526256
M.J. Martis RijschoolArnhemAutoArnhem1833233954
PRO LessenArnhemAutoArnhem2387145054
Razz Barway t.h.o.d.n. NXXTArnhemAutoArnhem1753205554
Rij bij IbiArnhemAutoArnhem1479310054
Rij-zenArnhemAutoArnhem6542704954
Rijbewijs NederlandArnhemAutoZwolle11000048
Rijopleiding 24/7ArnhemAutoArnhem1025054
Rijschool Arnhem 123ArnhemAutoArnhem3653485254
Rijschool BrouwerArnhemAutoArnhem1638172954
Rijschool DanielArnhemAutoArnhem2962175354
Rijschool Dick JoostenArnhemAutoArnhem182492156054
Rijschool DrivingstudentArnhemAutoArnhem8151786554
Rijschool DuaArnhemAutoArnhem8660935854
Rijschool EigenwegArnhemAutoArnhem42533354
Rijschool FrensArnhemAutoArnhem650142954
Rijschool GeurtsenArnhemAutoArnhem81001054
Rijschool JanaArnhemAutoArnhem4858294854
Rijschool Mary AnnArnhemAutoLeusden2245295549
Rijschool MIK DRIVEArnhemAutoArnhem3855423654
Rijschool No StressArnhemAutoArnhem2454323854
Rijschool OracleArnhemAutoArnhem540142954
Rijschool PiekArnhemAutoArnhem45066754
Rijschool RijkerswoerdArnhem
Rijschool SimpelwegArnhemAutoArnhem197947554
Rijschool SongülArnhemAutoArnhem3647385054
Rijschool VerkeerTopperArnhemAutoArnhem4569207054
SabriArnhemAutoArnhem617203054
Time2PassArnhemAutoArnhem6627905254
Traffic RijopleidingArnhemAutoArnhem875310054
Ulas Op WegArnhemAutoArnhem4330645254
Verkeerschool MullerArnhemAutoTiel1644144350
Verkeersschool Amber h.o.d.n. Theo PetersArnhemAutoArnhem3670054
Verkeersschool ArnhemArnhemAutoArnhem2143483354
Verkeersschool BravooArnhemAutoArnhem2462164454
Verkeersschool Cees VendrikArnhemAutoArnhem2264283654
Verkeersschool Hans JoostenArnhemAutoArnhem151541485154
Verkeersschool InzichtArnhemAutoArnhem5726834754
Verkeersschool RijSkillzArnhemAutoArnhem156758054
Verkeersschool SahinArnhemAutoArnhem2152244254

Bron: CBR Rijschoolzoeker — Centraal Bureau Rijvaardigheidsbewijzen, 2026-10-07

Deze pagina toont de 75 rijscholen met vestigingsplaats Arnhem. Sorteer op een kolom door op de kop te klikken; zonder JavaScript staat de hele lijst er gewoon.

Bron: CBR Rijschoolzoeker — Centraal Bureau Rijvaardigheidsbewijzen, opgehaald 2026-10-07. Openbare overheidsinformatie. Het CBR publiceert de slagingspercentages van erkende rijscholen op grond van zijn publicatieplicht; het CBR vermeldt op de rijschoolpagina's zelf geen aparte licentie. Dezelfde cijfers verschijnen per kwartaal als open dataset 'CBR Opleiderresultaten' op data.overheid.nl onder CC-BY 4.0 (https://data.overheid.nl/dataset/cbr-opleiderresultaten). Elke vermelding hieronder draagt de eigen bron-URL en de ophaaldatum.