autorijschoolvinden.nl

Duiven

Rijscholen in Duiven

  • 15 rijscholen
  • Bron: CBR Rijschoolzoeker — Centraal Bureau Rijvaardigheidsbewijzen
  • opgehaald 2026-10-07
15 rijscholen in Duiven
RijschoolVestigingsplaatsExamenproductCBR-examenlocatieEerste examens in de meetperiodeGeslaagd bij het eerste examen (%)Herexamens in de meetperiodeGeslaagd bij een herexamen (%)Gemiddelde van deze examenlocatie (%)
A12 Opleidingen B.V.DuivenAutoDoetinchem11000056
Aris-VelperbroekDuivenAutoArnhem3355216754
Autorijschool PatrixDuivenAutoArnhem4149336754
Autorijschool ScholtenDuivenAutoArnhem2540354654
Drive & Taxi InstituutDuivenAutoDoetinchem1362107056
Melis Driving AcademyDuiven
Motorrijschool Frank Van GerwenDuiven
René Kieft t.h.o.d.n. NXXTDuivenAutoArnhem3754246754
RieleX RijopleidingenDuivenAutoArnhem74358054
Rijschool FlemingDuivenAutoArnhem2552177154
Rijschool Henk NeijenhuisDuivenAutoArnhem1045054
Rijschool Non StopDuivenAutoArnhem3577177654
Rijschool Op StapDuivenAutoArnhem71495654
Rijschool Rob Janssen.nlDuivenAutoArnhem5746536454
Volta Energy B.V.Duiven

Bron: CBR Rijschoolzoeker — Centraal Bureau Rijvaardigheidsbewijzen, 2026-10-07

Deze pagina toont de 15 rijscholen met vestigingsplaats Duiven. Sorteer op een kolom door op de kop te klikken; zonder JavaScript staat de hele lijst er gewoon.

Bron: CBR Rijschoolzoeker — Centraal Bureau Rijvaardigheidsbewijzen, opgehaald 2026-10-07. Openbare overheidsinformatie. Het CBR publiceert de slagingspercentages van erkende rijscholen op grond van zijn publicatieplicht; het CBR vermeldt op de rijschoolpagina's zelf geen aparte licentie. Dezelfde cijfers verschijnen per kwartaal als open dataset 'CBR Opleiderresultaten' op data.overheid.nl onder CC-BY 4.0 (https://data.overheid.nl/dataset/cbr-opleiderresultaten). Elke vermelding hieronder draagt de eigen bron-URL en de ophaaldatum.