autorijschoolvinden.nl

Barneveld

Rijscholen in Barneveld

  • 15 rijscholen
  • Bron: CBR Rijschoolzoeker — Centraal Bureau Rijvaardigheidsbewijzen
  • opgehaald 2026-10-07
15 rijscholen in Barneveld
RijschoolVestigingsplaatsExamenproductCBR-examenlocatieEerste examens in de meetperiodeGeslaagd bij het eerste examen (%)Herexamens in de meetperiodeGeslaagd bij een herexamen (%)Gemiddelde van deze examenlocatie (%)
ATALARRIJSCHOOLBarneveldAutoLeusden36725049
Auto- en Motorrijschool StephanBarneveldAutoLeusden2952336149
Autorijschool BleijenbergBarneveldAutoLeusden2181710049
Autorijschool J. De WaardBarneveldAutoLeusden1155109049
Autorijschool KeurhorstBarneveldAutoLeusden25054049
Autorijschool MarianBarneveldAutoLeusden2839326249
de Groot VerkeersopleidingenBarneveldAutoLeusden122411474949
Erik HartkampBarneveldAutoLeusden51001049
G.J. van HeerikhuizeBarneveldAutoLeusden83872949
Mijn-rijlesBarneveldAutoLeusden2045185049
Rijschool FitzgeraldBarneveldAutoLeusden2335136249
Rijschool Henry van LagenBarneveldAutoLeusden1267210049
Rijschool SaglamBarneveldAutoLeusden1323225549
Rijschool William AdamsBarneveldAutoLeusden4100210049
Z-DriveBarneveldAutoLeusden4058049

Bron: CBR Rijschoolzoeker — Centraal Bureau Rijvaardigheidsbewijzen, 2026-10-07

Deze pagina toont de 15 rijscholen met vestigingsplaats Barneveld. Sorteer op een kolom door op de kop te klikken; zonder JavaScript staat de hele lijst er gewoon.

Bron: CBR Rijschoolzoeker — Centraal Bureau Rijvaardigheidsbewijzen, opgehaald 2026-10-07. Openbare overheidsinformatie. Het CBR publiceert de slagingspercentages van erkende rijscholen op grond van zijn publicatieplicht; het CBR vermeldt op de rijschoolpagina's zelf geen aparte licentie. Dezelfde cijfers verschijnen per kwartaal als open dataset 'CBR Opleiderresultaten' op data.overheid.nl onder CC-BY 4.0 (https://data.overheid.nl/dataset/cbr-opleiderresultaten). Elke vermelding hieronder draagt de eigen bron-URL en de ophaaldatum.