autorijschoolvinden.nl

Amersfoort

Rijscholen in Amersfoort

  • 51 rijscholen
  • Bron: CBR Rijschoolzoeker — Centraal Bureau Rijvaardigheidsbewijzen
  • opgehaald 2026-10-07
51 rijscholen in Amersfoort
RijschoolVestigingsplaatsExamenproductCBR-examenlocatieEerste examens in de meetperiodeGeslaagd bij het eerste examen (%)Herexamens in de meetperiodeGeslaagd bij een herexamen (%)Gemiddelde van deze examenlocatie (%)
Auto en Motor Rijschool Bert van den HoekAmersfoort
Auto- en Motorrijschool Ron AchterbergAmersfoortAutoLeusden0033349
Autorijschool 2-DriveAmersfoortAutoLeusden1060143649
Autorijschool AzanAmersfoortAutoLeusden1947423849
Autorijschool De AmerhorstAmersfoortAutoLeusden520106049
Autorijschool DyakoAmersfoortAutoLeusden5481276749
Autorijschool Harm KroezeAmersfoortAutoLeusden2055176549
Autorijschool IJzermanAmersfoortAutoLeusden3247574249
Autorijschool "Liendert"AmersfoortAutoLeusden1669125049
Autorijschool Peter KooimanAmersfoortAutoLeusden2259366149
Autorijschool PrimaAmersfoortAutoLeusden2458234849
Autorijschool RIJ-FOORTAmersfoortAutoEmmen100050
Autorijschool SapmazAmersfoortAutoEemnes00110051
Autorijschool "Schothorst/Emiclaer"AmersfoortAutoLeusden2638246749
Autorijschool StarAmersfoortAutoLeusden134411715049
Autorijschool TedlaAmersfoortAutoLeusden2811822749
Autorijschool TulayAmersfoortAutoLeusden25047549
Autorijschool Van der Heijden B.V.AmersfoortAutoLeusden2560244249
Autorijschool Van MaarenAmersfoortAutoLeusden850146449
De Laak AutorijschoolAmersfoortAutoLeusden2446307349
E.M. Teame AutorijschoolAmersfoortAutoLeusden24211112949
Erik Drijvers t.h.o.d.n. NXXTAmersfoortAutoLeusden3033454949
Firstclass Rij-coachingAmersfoortAutoLeusden42525049
NextdriversAmersfoortAutoLeusden4363375149
OmkaAmersfoortAutoLeusden93386249
Oranje wielenAmersfoortAutoUtrecht001048
RawandAmersfoortAutoLeusden83866749
REGGY2GOAmersfoortAutoEemnes00110051
Rij-Foort RijopleidingenAmersfoortAutoLeusden1828242949
Rijles DirectAmersfoortAutoLeusden33333349
Rijopleiding AutigaAmersfoortAutoLeusden3537625349
Rijschool 100% BOBAmersfoortAutoLeusden1638284649
Rijschool 200PKAmersfoortAutoLeusden25065049
Rijschool AutigaAmersfoortAutoLeusden117377149
Rijschool D4MAmersfoortAutoUtrecht1036748
Rijschool De BurenAmersfoortAutoLeusden3025049
Rijschool de KreijAmersfoort
Rijschool GrootkopAmersfoortAutoLeusden1354155349
Rijschool MakkiAmersfoortAutoLeusden944154049
Rijschool MARVEL h.o.d.n. Rijles Zonder StressAmersfoortAutoEemnes11000051
Rijschool RuiterkampAmersfoortAutoLeusden2646195349
Rijschool SelwindraAmersfoortAutoUtrecht862610048
Rijschool van A naar BeterAmersfoortAutoLeusden3537395149
RijschoolbenbAmersfoortAutoLeusden1436215249
SarginAmersfoortAutoLeusden825221849
Sky rijschoolAmersfoortAutoLeusden3361445749
SRBAmersfoortAutoLeusden33347549
Steady2DriveAmersfoortAutoLeusden63342549
Stichtse Rotonde AutorijopleidingAmersfoortAutoGoes00110054
Verkeersschool FarhanAmersfoortAutoAssen202052
ZhoraAmersfoortAutoLeusden5845525449

Bron: CBR Rijschoolzoeker — Centraal Bureau Rijvaardigheidsbewijzen, 2026-10-07

Deze pagina toont de 51 rijscholen met vestigingsplaats Amersfoort. Sorteer op een kolom door op de kop te klikken; zonder JavaScript staat de hele lijst er gewoon.

Bron: CBR Rijschoolzoeker — Centraal Bureau Rijvaardigheidsbewijzen, opgehaald 2026-10-07. Openbare overheidsinformatie. Het CBR publiceert de slagingspercentages van erkende rijscholen op grond van zijn publicatieplicht; het CBR vermeldt op de rijschoolpagina's zelf geen aparte licentie. Dezelfde cijfers verschijnen per kwartaal als open dataset 'CBR Opleiderresultaten' op data.overheid.nl onder CC-BY 4.0 (https://data.overheid.nl/dataset/cbr-opleiderresultaten). Elke vermelding hieronder draagt de eigen bron-URL en de ophaaldatum.