autorijschoolvinden.nl

Huizen

Rijscholen in Huizen

  • 20 rijscholen
  • Bron: CBR Rijschoolzoeker — Centraal Bureau Rijvaardigheidsbewijzen
  • opgehaald 2026-10-07
20 rijscholen in Huizen
RijschoolVestigingsplaatsExamenproductCBR-examenlocatieEerste examens in de meetperiodeGeslaagd bij het eerste examen (%)Herexamens in de meetperiodeGeslaagd bij een herexamen (%)Gemiddelde van deze examenlocatie (%)
4 The Best RijschoolHuizenAutoSneek001054
Autorijschool Bezemer ABRHuizenAutoEemnes2759185651
Autorijschool FolkersHuizenAutoEemnes7782217151
Autorijschool HelmigHuizenAutoEemnes178258051
Autorijschool M. HaliciHuizenAutoEemnes4657306051
Autorijschool MinaHuizenAutoEemnes1527236151
Autorijschool M.J.F.B.HuizenAutoEemnes1553124251
Autorijschool ZoomHuizenAutoEemnes1942273751
Careless autorijschoolHuizenAutoEemnes36736751
Dennis Ottens rijopleidingenHuizenAutoEemnes4262227351
Easy2Drive VerkeersopleidingenHuizenAutoEemnes5454536651
ND RijschoolHuizenAutoHaarlem001054
PATTINAMA "Er Is Hoop"HuizenAutoEemnes2524345651
Rijles CompanyHuizenAutoEemnes2560156751
Rijschool De Daily DriverHuizenAutoEemnes3874206551
Rijschool GinoHuizenAutoEemnes4349486251
Rijschool NielsenHuizenAutoEemnes75754051
Rijschool WeltensHuizenAutoEemnes10210051
Rijschoolhuizen.comHuizenAutoEemnes42533351
rijschoolsiersmaHuizenAutoEemnes9891051

Bron: CBR Rijschoolzoeker — Centraal Bureau Rijvaardigheidsbewijzen, 2026-10-07

Deze pagina toont de 20 rijscholen met vestigingsplaats Huizen. Sorteer op een kolom door op de kop te klikken; zonder JavaScript staat de hele lijst er gewoon.

Bron: CBR Rijschoolzoeker — Centraal Bureau Rijvaardigheidsbewijzen, opgehaald 2026-10-07. Openbare overheidsinformatie. Het CBR publiceert de slagingspercentages van erkende rijscholen op grond van zijn publicatieplicht; het CBR vermeldt op de rijschoolpagina's zelf geen aparte licentie. Dezelfde cijfers verschijnen per kwartaal als open dataset 'CBR Opleiderresultaten' op data.overheid.nl onder CC-BY 4.0 (https://data.overheid.nl/dataset/cbr-opleiderresultaten). Elke vermelding hieronder draagt de eigen bron-URL en de ophaaldatum.