autorijschoolvinden.nl

Hilversum

Rijscholen in Hilversum

  • 40 rijscholen
  • Bron: CBR Rijschoolzoeker — Centraal Bureau Rijvaardigheidsbewijzen
  • opgehaald 2026-10-07
40 rijscholen in Hilversum
RijschoolVestigingsplaatsExamenproductCBR-examenlocatieEerste examens in de meetperiodeGeslaagd bij het eerste examen (%)Herexamens in de meetperiodeGeslaagd bij een herexamen (%)Gemiddelde van deze examenlocatie (%)
Autorijschool 123slagenHilversumAutoEemnes208565051
Autorijschool A-ZHilversumAutoEemnes1995110051
Autorijschool AtlasHilversumAutoEemnes369278651
Autorijschool Atlas TrafficHilversumAutoEemnes2836313551
Autorijschool BastHilversumAutoEemnes3781135451
Autorijschool BroekeHilversumAutoEemnes279378651
Autorijschool GansemanHilversumAutoEemnes86275751
Autorijschool JEREMYHilversumAutoEemnes7173368351
Autorijschool Let's Go.nlHilversumAutoEemnes560210051
Autorijschool MediastadHilversumAutoEemnes1747174751
Autorijschool Nauta t.h.o.d.n. LesGOHilversumAutoEemnes3256266951
Autorijschool ProdriveHilversumAutoEemnes6667505051
Autorijschool TopHilversumAutoEemnes4370347951
Autorijschool van ZomerenHilversumAutoEemnes3352306351
Bosch VeenstraHilversumAutoEemnes12151926751
College ToerHilversumAutoEemnes5100110051
ConneXXion Nederland N.V.Hilversum
FlexDrive 't GooiHilversumAutoEemnes125894451
G.J. ZwavingHilversumAutoEemnes1573510051
GROW with KEMPHilversumAutoEmmeloord0025047
Karin Reehorst RijschoolHilversumAutoEemnes2086251
L2DriveHilversumAutoEemnes6365347451
MotoJonHilversum
N.V. RijschoolHilversumAutoEemnes1850205551
paul-autorijschoolHilversumAutoEemnes2348224551
RijeasyHilversumAutoEemnes2471205051
Rijles AcademyHilversumAutoEemnes1872106051
Rijschool de KeverHilversumAutoEemnes1136125051
Rijschool Fast & SafeHilversumAutoEemnes88896751
Rijschool FlorisHilversumAutoEemnes125074351
Rijschool LesCarHilversumAutoEemnes2952355151
Rijschool René VoornHilversumAutoEemnes3871187851
Rijschool Rens & RensHilversumAutoEemnes2948256051
Rijschool ResoluutHilversumAutoEemnes1650604051
Rijschool Rouvoet B.V.Hilversum
Rijschool SwiftHilversumAutoEemnes147947551
Rijschool Switch & GoHilversumAutoEemnes2070109051
SAMMHilversumAutoEemnes45036751
Sebti MobiliteitsdienstenHilversumAutoUtrecht11000048
Verkeersschool De AfritHilversumAutoUtrecht72975748

Bron: CBR Rijschoolzoeker — Centraal Bureau Rijvaardigheidsbewijzen, 2026-10-07

Deze pagina toont de 40 rijscholen met vestigingsplaats Hilversum. Sorteer op een kolom door op de kop te klikken; zonder JavaScript staat de hele lijst er gewoon.

Bron: CBR Rijschoolzoeker — Centraal Bureau Rijvaardigheidsbewijzen, opgehaald 2026-10-07. Openbare overheidsinformatie. Het CBR publiceert de slagingspercentages van erkende rijscholen op grond van zijn publicatieplicht; het CBR vermeldt op de rijschoolpagina's zelf geen aparte licentie. Dezelfde cijfers verschijnen per kwartaal als open dataset 'CBR Opleiderresultaten' op data.overheid.nl onder CC-BY 4.0 (https://data.overheid.nl/dataset/cbr-opleiderresultaten). Elke vermelding hieronder draagt de eigen bron-URL en de ophaaldatum.