autorijschoolvinden.nl

Utrecht

Rijscholen in Utrecht

  • 101 rijscholen
  • Bron: CBR Rijschoolzoeker — Centraal Bureau Rijvaardigheidsbewijzen
  • opgehaald 2026-10-07
101 rijscholen in Utrecht
RijschoolVestigingsplaatsExamenproductCBR-examenlocatieEerste examens in de meetperiodeGeslaagd bij het eerste examen (%)Herexamens in de meetperiodeGeslaagd bij een herexamen (%)Gemiddelde van deze examenlocatie (%)
2 Drive 2 GoUtrechtAutoUtrecht1040184448
Anbari AutorijschoolUtrechtAutoUtrecht4156255648
Andre Wierenga Auto- en MotorrijschoolUtrechtAutoUtrecht2467136948
Auto- en Motorrijschool K. EimersUtrechtAutoUtrecht2361195348
Autorijschool "Belkadi"UtrechtAutoUtrecht1916382448
Autorijschool BenaissaUtrechtAutoUtrecht1242115548
Autorijschool BennamariUtrecht
Autorijschool DahriUtrechtAutoUtrecht154072948
Autorijschool Driving CenterUtrechtAutoUtrecht2236314248
Autorijschool Emre ZwarteramUtrechtAutoUtrecht5401048
Autorijschool FaridaUtrechtAutoUtrecht2627493748
Autorijschool FeedbackUtrechtAutoUtrecht1729234848
Autorijschool IlkayUtrechtAutoUtrecht333110048
Autorijschool MeerkerkUtrechtAutoUtrecht2669157348
Autorijschool OLYMPUS B.V.UtrechtAutoUtrecht93333348
Autorijschool OrhanUtrechtAutoUtrecht3129503048
Autorijschool RandstadUtrechtAutoUtrecht3082548
Autorijschool Rij-MoUtrechtAutoUtrecht250110048
Autorijschool SoeradjUtrechtAutoUtrecht4127524648
Autorijschool Star PlusUtrechtAutoSchelluinen / Gorinchem1100110049
Autorijschool StokerUtrechtAutoUtrecht3661245048
Autorijschool WezemerUtrechtAutoUtrecht3152336448
Autorijschool YOUYOUUtrechtAutoUtrecht1669117348
Bruinsma VerkeersopleidingenUtrechtAutoEemnes100051
De opleiderUtrecht
Druppel OpleidingenUtrechtAutoUtrecht4751336748
Flexrijbewijs.nlUtrechtAutoAlkmaar100051
HanoDrive B.V.UtrechtAutoEemnes56075751
Kader RijopleidingenUtrechtAutoUtrecht2050187848
Keser RijopleidingenUtrechtAutoUtrecht2462395948
LARZSUtrechtAutoUtrecht3100110048
Lemar AutorijschoolUtrechtAutoUtrecht157433548
Les in Utrecht Theorie en PraktijkUtrechtAutoUtrecht250210048
LicenseDrivingSchoolUtrechtAutoUtrecht11002048
M. MinkUtrechtAutoUtrecht2532325948
Marc Van Der VoornUtrechtAutoUtrecht1573310048
Marco van BiljouwUtrechtAutoUtrecht757710048
Meysterlyklessen.nlUtrechtAutoUtrecht922154048
Mijn Rijschool UtrechtUtrechtAutoDordrecht001040
Motorrijschool Hallo MotoUtrecht
Motorrijschool MaxiMotoUtrecht
MotorXperience NederlandUtrecht
Movere Rij-opleidingenUtrechtAutoUtrecht63387548
NIRO Auto-MotorrijschoolUtrechtAutoUtrecht33354048
Nu-RijdenUtrechtAutoUtrecht2056048
Ors RijschoolUtrechtAutoUtrecht2138334848
PDH RijlessenUtrechtAutoUtrecht1020204548
Qbuzz B.V.Utrecht
Rij-Academie UtrechtUtrechtAutoUtrecht4243624848
Rij-TEC RijopleidingenUtrechtAutoUtrecht3549325648
Rijles bij LionessUtrechtAutoTiel4502050
Rijopleiding Joseph SempleUtrechtAutoUtrecht36742548
Rijrecht Verkeersschool B.V.Utrecht
Rijschool BegeLeidenUtrechtAutoUtrecht5772275948
Rijschool BillyUtrechtAutoUtrecht1258108048
Rijschool CARimUtrechtAutoUtrecht127565048
Rijschool ClimaxUtrechtAutoUtrecht36736748
Rijschool de LyonUtrechtAutoUtrecht178297848
Rijschool Durmus DagUtrechtAutoUtrecht2365186748
Rijschool EFFECTUtrechtAutoUtrecht3853415448
rijschool el YakhlifiUtrechtAutoUtrecht911136948
Rijschool ElifUtrechtAutoUtrecht1464135448
Rijschool FaraWayUtrechtAutoUtrecht5801048
Rijschool GalgenwaardUtrechtAutoUtrecht2934334848
Rijschool JaegerUtrechtAutoUtrecht95663348
Rijschool KevinUtrechtAutoUtrecht4500048
Rijschool KhoyUtrechtAutoUtrecht236595648
Rijschool LiberteUtrechtAutoUtrecht250110048
Rijschool LogicUtrechtAutoEemnes100051
Rijschool LoukiliUtrechtAutoUtrecht1030146448
Rijschool MinaUtrechtAutoUtrecht1747194248
Rijschool Next LevelUtrechtAutoUtrecht65093348
Rijschool OndiepUtrechtAutoUtrecht1861114548
Rijschool Op DreefUtrechtAutoUtrecht540267748
Rijschool OvervechtUtrechtAutoUtrecht3563255248
Rijschool PersepolisUtrechtAutoUtrecht0036748
Rijschool Pro +UtrechtAutoUtrecht18781110048
Rijschool RahmaUtrechtAutoUtrecht82565048
Rijschool SamenUtrecht
Rijschool 't GooiUtrechtAutoEemnes1020103051
Rijschool TaskanUtrechtAutoUtrecht3569198948
Rijschool UithofUtrechtAutoUtrecht2864177648
Rijschool Van den AckerUtrechtAutoUtrecht250210048
Rijschool YooxUtrechtAutoUtrecht1331195348
Rijschool ZekerUtrechtAutoHaarlem0025054
Rijschool ZomerUtrechtAutoZaandam0045048
Rijschool030UtrechtAutoUtrecht1217174748
Romein RijdenUtrechtAutoUtrecht1753136248
S. BesliUtrechtAutoUtrecht5737754348
Saman YoluUtrechtAutoUtrecht4432624848
snel op examenUtrechtAutoGouda002049
Spoed Examen Centrum NederlandUtrechtAutoZaandam11000048
Sterk RijopleidingenUtrechtAutoUtrecht6964456448
Verkeerschool 100%UtrechtAutoUtrecht4670227348
Verkeersschool De WaalUtrechtAutoUtrecht102048
Verkeersschool RijluxeUtrechtAutoUtrecht4536745048
Verkeersschool SailiUtrechtAutoEmmeloord4939705447
Verkeersschool TimmerUtrecht
Veronica Verkeersschool B.V.UtrechtAutoBarendrecht00110038
VRC RijopleidingenUtrechtAutoEemnes0045051
Welzorg Auto op MaatUtrechtAutoHeerenveen10110043

Bron: CBR Rijschoolzoeker — Centraal Bureau Rijvaardigheidsbewijzen, 2026-10-07

Deze pagina toont de 101 rijscholen met vestigingsplaats Utrecht. Sorteer op een kolom door op de kop te klikken; zonder JavaScript staat de hele lijst er gewoon.

Bron: CBR Rijschoolzoeker — Centraal Bureau Rijvaardigheidsbewijzen, opgehaald 2026-10-07. Openbare overheidsinformatie. Het CBR publiceert de slagingspercentages van erkende rijscholen op grond van zijn publicatieplicht; het CBR vermeldt op de rijschoolpagina's zelf geen aparte licentie. Dezelfde cijfers verschijnen per kwartaal als open dataset 'CBR Opleiderresultaten' op data.overheid.nl onder CC-BY 4.0 (https://data.overheid.nl/dataset/cbr-opleiderresultaten). Elke vermelding hieronder draagt de eigen bron-URL en de ophaaldatum.