autorijschoolvinden.nl

Haarlem

Rijscholen in Haarlem

  • 68 rijscholen
  • Bron: CBR Rijschoolzoeker — Centraal Bureau Rijvaardigheidsbewijzen
  • opgehaald 2026-10-07
68 rijscholen in Haarlem
RijschoolVestigingsplaatsExamenproductCBR-examenlocatieEerste examens in de meetperiodeGeslaagd bij het eerste examen (%)Herexamens in de meetperiodeGeslaagd bij een herexamen (%)Gemiddelde van deze examenlocatie (%)
Afslag HaarlemHaarlemAutoHaarlem3067187254
AnneLes B.V.HaarlemAutoHaarlem54063354
Auto- en motorrijschool ProficiatHaarlemAutoHaarlem1828283954
Auto en Motorrijschool SteemersHaarlemAutoHaarlem1090210054
Autorijschool 85HaarlemAutoHaarlem2124373254
Autorijschool AkkasHaarlemAutoHaarlem4149534954
Autorijschool ArenaHaarlemAutoHaarlem838105054
Autorijschool ÇayirHaarlemAutoHaarlem3962226854
Autorijschool de ToekomstHaarlemAutoHaarlem3631823554
Autorijschool Drivers SeatHaarlemAutoHaarlem2148306354
Autorijschool Dutch DrivingHaarlemAutoHaarlem6047923754
Autorijschool ErendagHaarlemAutoHaarlem001054
Autorijschool HaarlemHaarlemAutoHaarlem862163854
Autorijschool LESOTOHaarlemAutoHaarlem1338125054
Autorijschool LokmanHaarlemAutoHaarlem4762266554
Autorijschool Paul Beringen t.h.o.d.n. NXXTHaarlemAutoHaarlem2669217154
Autorijschool Wim Everts h.o.d.n. Rijles Zonder StressHaarlemAutoHaarlem2500054
Cees van den Hoek VOFHaarlemAutoHaarlem3244396254
easytostartHaarlemAutoHaarlem1527504054
FutureWheels RijschoolHaarlemAutoHaarlem1953133154
Motorrijschool Nieuw HaarlemHaarlem
Motorrijschool Rob LaanHaarlem
NL DRIVING ACADEMYHaarlemAutoAmsterdam10110047
RijbijRubenHaarlemAutoHaarlem166258054
Rijles bij EdHaarlemAutoHaarlem1050134654
Rijschool 023HaarlemAutoHaarlem93531064754
Rijschool ActiefHaarlemAutoHaarlem4740576154
Rijschool Arjen SchaapHaarlem
Rijschool AtlantHaarlemAutoAmsterdam68365047
Rijschool BasicHaarlemAutoHaarlem2756156054
Rijschool Ben HaddiHaarlemAutoHaarlem714172454
rijschool boonstraHaarlemAutoHaarlem156796754
Rijschool ConformHaarlemAutoHaarlem1100110054
Rijschool DeluxeHaarlemAutoAmsterdam1450203547
Rijschool DrijfveerHaarlemAutoHaarlem1025054
Rijschool Duidelijk rijopleidingHaarlemAutoHaarlem1346223654
Rijschool EminHaarlemAutoHaarlem2370183354
Rijschool Keith Trimon t.h.o.d.n. NXXTHaarlemAutoHaarlem2528273054
Rijschool KennemerlandHaarlemAutoHaarlem277472954954
Rijschool LeerlingHaarlemAutoHaarlem1493410054
Rijschool LicenseHaarlemAutoAmsterdam1233235747
Rijschool MeesterlijkHaarlemAutoHaarlem1741225554
Rijschool NeoHaarlemAutoHaarlem100054
Rijschool ObstakelHaarlemAutoHaarlem276785054
Rijschool Peter Bisschops h/o Rijles Zonder StressHaarlemAutoHaarlem1650315554
Rijschool PraktijkHaarlemAutoHaarlem4025054
Rijschool RandwegHaarlemAutoHaarlem8579327554
Rijschool Rij-NovaHaarlemAutoHaarlem128366754
Rijschool RijExamenHaarlemAutoAmsterdam45072947
Rijschool RijVrijHaarlemAutoHaarlem4248346254
Rijschool RijZEKRHaarlemAutoHaarlem110033354
Rijschool RobHaarlemAutoHaarlem850156754
Rijschool Robert MeijerHaarlemAutoHaarlem2171146454
Rijschool SchalkstadHaarlemAutoHaarlem41000054
Rijschool SnelvaardigHaarlemAutoHaarlem1656145054
Rijschool SulerHaarlemAutoHaarlem729087554
Rijschool ToerentalHaarlemAutoHaarlem1968145054
Rijschool TrustHaarlemAutoHaarlem4556744154
Rijschool VerkeerskundeHaarlemAutoHaarlem4957417354
Rijschool VikingHaarlemAutoHaarlem11004054
Rijschool ZekerslagenHaarlemAutoHaarlem1056054
RijvaardigHaarlemAutoAmsterdam0025047
Royaal RijopleidingHaarlemAutoHaarlem2162223254
StuurxHaarlemAutoHaarlem124263354
ToGO RijopleidingenHaarlemAutoHaarlem1369166254
Verkeersschool Brinkman B.V.HaarlemAutoHaarlem204571666654
Verkeersschool KennemerHaarlemAutoHaarlem6234665654
VVZ RijopleidingHaarlemAutoHaarlem3063165654

Bron: CBR Rijschoolzoeker — Centraal Bureau Rijvaardigheidsbewijzen, 2026-10-07

Deze pagina toont de 68 rijscholen met vestigingsplaats Haarlem. Sorteer op een kolom door op de kop te klikken; zonder JavaScript staat de hele lijst er gewoon.

Bron: CBR Rijschoolzoeker — Centraal Bureau Rijvaardigheidsbewijzen, opgehaald 2026-10-07. Openbare overheidsinformatie. Het CBR publiceert de slagingspercentages van erkende rijscholen op grond van zijn publicatieplicht; het CBR vermeldt op de rijschoolpagina's zelf geen aparte licentie. Dezelfde cijfers verschijnen per kwartaal als open dataset 'CBR Opleiderresultaten' op data.overheid.nl onder CC-BY 4.0 (https://data.overheid.nl/dataset/cbr-opleiderresultaten). Elke vermelding hieronder draagt de eigen bron-URL en de ophaaldatum.