autorijschoolvinden.nl

Almere

Rijscholen in Almere

  • 163 rijscholen
  • Bron: CBR Rijschoolzoeker — Centraal Bureau Rijvaardigheidsbewijzen
  • opgehaald 2026-10-07
163 rijscholen in Almere
RijschoolVestigingsplaatsExamenproductCBR-examenlocatieEerste examens in de meetperiodeGeslaagd bij het eerste examen (%)Herexamens in de meetperiodeGeslaagd bij een herexamen (%)Gemiddelde van deze examenlocatie (%)
5todriveAlmereAutoEemnes158082551
A TO B RijschoolAlmereAutoEemnes1025051
Aagje AutorijschoolAlmereAutoEemnes2052051
Arthur Wijte RijopleidingenAlmereAutoEemnes1025051
Auto-/Motorrijschool AndreAlmereAutoEemnes2143158751
Autorijschool 2010 t.h.o.d.n. LesGoAlmereAutoEemnes2850216751
Autorijschool 5th GearAlmereAutoEemnes4066751
Autorijschool AB AlmereAlmereAutoEemnes933106051
Autorijschool ALANAlmereAutoEmmeloord4276206547
Autorijschool AznagAlmereAutoEmmeloord1072947
autorijschool By MarcelAlmereAutoEemnes25036751
Autorijschool DenoAlmereAutoEemnes4100310051
Autorijschool DIVAAlmereAutoEemnes3529475751
Autorijschool ErjenAlmereAutoEemnes3450506051
Autorijschool First DriveAlmereAutoEemnes58056051
Autorijschool Flevo TrafficAlmereAutoMeppel66774349
Autorijschool IshuAlmereAutoEmmeloord2086247
Autorijschool KellyAlmereAutoAmsterdam3066747
Autorijschool KROONAlmereAutoEmmeloord520262747
Autorijschool LensoAlmereAutoEmmeloord001047
Autorijschool MelgersAlmereAutoEemnes1974107051
Autorijschool MelissaAlmereAutoAmsterdam3551454447
Autorijschool MercanAlmereAutoEemnes1861147151
Autorijschool "Mir"AlmereAutoEemnes888110051
Autorijschool MotionAlmereAutoAmsterdam3056047
Autorijschool Nadia AlmereAlmereAutoEmmeloord90272647
Autorijschool PassieAlmereAutoEemnes168836751
Autorijschool RebeccaAlmereAutoEmmeloord1040145747
Autorijschool RICHELAAlmereAutoEemnes136541106151
Autorijschool RijzichtAlmereAutoEemnes121541006651
Autorijschool Ron BijlAlmereAutoAmsterdam11000047
Autorijschool SaanAlmereAutoEemnes4035534751
Autorijschool SoetjeAlmereAutoEmmeloord001047
Autorijschool STEPSAlmereAutoEemnes1747157351
Autorijschool THRIVEAlmereAutoEmmeloord11000047
Autorijschool Ton SmitAlmereAutoEemnes2941395451
Autorijschool Top LicenceAlmereAutoEmmeloord101047
Autorijschool Top SuccesAlmereAutoEemnes100051
Autorijschool VinshaAlmereAutoEemnes1058051
Autorijschool VlamAlmereAutoUtrecht3247208548
Autorijschool WatermanAlmereAutoEemnes1560115551
Autorijschool WelchAlmereAutoAmsterdam4931615447
Autorijschool Winters t.h.o.d.n. LesGoAlmereAutoEemnes2744306051
AutorijschoolamalAlmereAutoEmmeloord617113647
AZAN RIJSCHOOLAlmereAutoEmmeloord1054047
Chapeau VerkeersopleidingenAlmereAutoEemnes633114551
Daily RideAlmereAutoHarderwijk1369175952
De ArendAlmereAutoEmmeloord3061747
De RijcoachAlmereAutoHaarlem00110054
Delta RijschoolAlmereAutoEmmeloord2972245847
Direct RijlesAlmereAutoEmmeloord3043852947
Drive with SvLAlmereAutoAmsterdam103063347
Drive your wayAlmereAutoGroningen142156047
Drive2passAlmereAutoEmmeloord520124247
Driving School GO!AlmereAutoAmsterdam3837443947
DUDETAAlmereAutoEemnes786110051
Dutch Rij-opleidingenAlmereAutoAmsterdam1036747
E. VeerkampAlmereAutoEemnes58045051
Easy PassAlmereAutoEmmeloord70212947
EnotiveAlmereAutoEemnes25092251
EVR AlmereAlmereAutoEemnes247995651
Flevo DriveAlmereAutoEemnes250110051
Flevo MotorAlmere
Gebr. ElmersAlmereAutoEmmeloord10151347
Gezellig RijdenAlmereAutoHarderwijk2952375952
GooimereAlmereAutoEemnes85085051
Greggs.nlAlmereAutoEmmeloord110077147
HMOGAlmereAutoEmmeloord001047
InstappenAlmereAutoEemnes2536444351
JezuvisAlmereAutoEemnes72977151
JG.RijschoolAlmereAutoEemnes3850834651
JM AutorijschoolAlmereAutoZwolle00110048
KerkukAlmereAutoEmmeloord1729534547
L-J van DijkAlmereAutoEemnes2462187851
Learn to Ride Rijopleidingen B.V.AlmereAutoEmmeloord00110047
lesxl.nlAlmereAutoAmsterdam1963187847
Lex van der SteenAlmereAutoEemnes288678651
LibraForceAlmereAutoEemnes2556305351
Martin Vos VerkeersopleidingenAlmere
MDR Rij-OpleidingenAlmereAutoEmmeloord001047
MDTopMobilityAlmereAutoEmmeloord00110047
MijnrijplanAlmere
North Star RijschoolAlmereAutoEmmeloord00110047
Ram Driving SchoolAlmereAutoEmmeloord10110047
Riders Lifestyle B.V.AlmereAutoHaarlem367110054
(Rij) TevredenAlmereAutoEemnes5801051
Rij & Verkeersopleiding Centrum (R.V.C.)AlmereAutoEemnes6043575351
Rijbewijsplan-b.nlAlmereAutoEemnes78633351
RijCoolAlmereAutoEmmeloord001047
Rijschool 2rideAlmere
Rijschool Amira AlmereAlmereAutoEmmeloord729175347
Rijschool Apollo 95AlmereAutoEmmeloord25033347
Rijschool AwinAlmereAutoEmmeloord0061747
Rijschool BAMAlmereAutoEmmeloord3135863747
Rijschool BlijdAlmereAutoAmsterdam2157147947
Rijschool CaspianAlmere
Rijschool CateyeAlmereAutoEemnes10110051
Rijschool CSKAlmereAutoEemnes1771108051
Rijschool CSTAlmereAutoAmsterdam166966747
Rijschool DamstadAlmereAutoAmsterdam210025047
Rijschool de BeukelaerAlmereAutoEemnes125845051
Rijschool De weg naarAlmereAutoEmmeloord1033347
Rijschool de WegwijzerAlmereAutoEemnes0025051
Rijschool EigenWijs op wegAlmereAutoEemnes21000051
Rijschool EvAAlmereAutoEemnes33325051
Rijschool ExactAlmereAutoEemnes4038705051
Rijschool Examen PasAlmereAutoEemnes133866751
Rijschool FOXAlmereAutoEmmeloord001047
Rijschool FrancisAlmere
Rijschool Gerrie MeijerAlmereAutoEemnes2501051
Rijschool HarmonyAlmereAutoEmmeloord0036747
Rijschool Het ZichtAlmereAutoEmmeloord110071447
Rijschool HosannaAlmereAutoEemnes36747551
Rijschool JesJoAlmereAutoEemnes7046834351
Rijschool JudithAlmereAutoEemnes2748364451
Rijschool KawaRobAlmereAutoEemnes119273051
Rijschool L. DokterAlmereAutoEemnes2733414451
Rijschool LammensAlmere
Rijschool LEMAXAlmereAutoEemnes2438297251
Rijschool Mey-SaAlmereAutoEmmeloord100047
Rijschool Move VeiligAlmereAutoEemnes2339303751
Rijschool NicolesAlmereAutoEemnes63347551
Rijschool NoordAlmereAutoZaandam2232343248
Rijschool NordinAlmereAutoEmmeloord101000047
Rijschool ProfessionalAlmereAutoEemnes3275234851
Rijschool Ralph AlmereAlmereAutoEmmeloord117325047
Rijschool Ready2goAlmereAutoEemnes31000051
Rijschool RemcoAlmereAutoEemnes225098951
Rijschool Renas Hamid t.h.o.d.n NXXTAlmereAutoEmmeloord100047
Rijschool RewaldAlmereAutoAmsterdam001047
Rijschool Rick Sterk t.h.o.d.n. NXXTAlmereAutoEemnes4349486051
Rijschool RIJZOAlmereAutoEmmeloord1100110047
Rijschool Ruud van der Linden t.h.o.d.n. NXXTAlmereAutoEemnes2268196851
Rijschool SimsonAlmereAutoEmmeloord1025047
Rijschool SnijdersAlmereAutoEmmeloord00110047
Rijschool TempoAlmereAutoEemnes1182110051
Rijschool top selectieAlmereAutoEemnes002051
Rijschool VakkersAlmereAutoEmmeloord00110047
Rijschool Van LoonAlmereAutoEemnes333410051
Rijschool VvaAlmereAutoEmmeloord2091147
Rijschool VVRAlmereAutoAmsterdam2100110047
Rijschool Wani NaamanAlmereAutoEmmeloord3636346247
Rijschool036AlmereAutoHarderwijk6256575452
Rijvoordeel verkeersschoolAlmere
Rohan CityAlmereAutoEmmeloord3415952947
RS-BettiAlmere
RSLAlmere
RVL-AlmereAlmereAutoEemnes2774156051
StreetwizeAlmereAutoEemnes838206051
StuurmeesterAlmereAutoEemnes45056051
TaabiAlmereAutoEemnes1118246751
Tani autorijschoolAlmereAutoEmmeloord1331235247
Tomic AutorijschoolAlmereAutoEemnes2259224551
VBOC B.V.AlmereAutoEmmeloord1225434047
Verkeersacademie KumarAlmereAutoZaandam4240564648
Verkeersopleiding BingAlmereAutoEmmeloord1839195347
Verkeersopleidingen Chris van der PoelAlmereAutoEemnes5956407051
Verkeersschool AllyAlmereAutoEmmeloord2020593947
Verkeersschool CapabelAlmereAutoAmsterdam11000047
Verkeersschool HogeringAlmereAutoEemnes61763351
Verkeersschool MayaAlmereAutoEmmeloord4831784447
Verkeersschool SoussAlmereAutoEmmeloord714162547
Zaya DriveAlmereAutoEemnes2650325651

Bron: CBR Rijschoolzoeker — Centraal Bureau Rijvaardigheidsbewijzen, 2026-10-07

Deze pagina toont de 163 rijscholen met vestigingsplaats Almere. Sorteer op een kolom door op de kop te klikken; zonder JavaScript staat de hele lijst er gewoon.

Bron: CBR Rijschoolzoeker — Centraal Bureau Rijvaardigheidsbewijzen, opgehaald 2026-10-07. Openbare overheidsinformatie. Het CBR publiceert de slagingspercentages van erkende rijscholen op grond van zijn publicatieplicht; het CBR vermeldt op de rijschoolpagina's zelf geen aparte licentie. Dezelfde cijfers verschijnen per kwartaal als open dataset 'CBR Opleiderresultaten' op data.overheid.nl onder CC-BY 4.0 (https://data.overheid.nl/dataset/cbr-opleiderresultaten). Elke vermelding hieronder draagt de eigen bron-URL en de ophaaldatum.