autorijschoolvinden.nl

Alkmaar

Rijscholen in Alkmaar

  • 35 rijscholen
  • Bron: CBR Rijschoolzoeker — Centraal Bureau Rijvaardigheidsbewijzen
  • opgehaald 2026-10-07
35 rijscholen in Alkmaar
RijschoolVestigingsplaatsExamenproductCBR-examenlocatieEerste examens in de meetperiodeGeslaagd bij het eerste examen (%)Herexamens in de meetperiodeGeslaagd bij een herexamen (%)Gemiddelde van deze examenlocatie (%)
Auto- en motorrijschool QualityAlkmaarAutoAmsterdam11001047
Autorijschool AktiefAlkmaarAutoAlkmaar956125051
Autorijschool AnneliesAlkmaarAutoAlkmaar1747145751
Autorijschool GoedhartAlkmaarAutoAlkmaar4156366951
Autorijschool MaupieAlkmaarAutoAlkmaar850135451
Autorijschool NEDAAlkmaarAutoAlkmaar11000051
A.W.M. GenefaasAlkmaarAutoAlkmaar3839534751
B-Okay RijschoolAlkmaarAutoAlkmaar11001051
Cobi RijschoolAlkmaarAutoAlkmaar132581036851
Focus2driveAlkmaarAutoAlkmaar21000051
Hoekstra Beroepsopleidingen B.V.Alkmaar
Jacco Hulsbos RijopleidingenAlkmaar
Jani rijschoolAlkmaarAutoAlkmaar4040554451
Mister DriveAlkmaarAutoAlkmaar3876148651
MJ-rijschoolAlkmaarAutoAlkmaar1794610051
RijbewijsExpressAlkmaarAutoHaarlem683110054
Rijschool AhuraAlkmaarAutoHaarlem21003054
Rijschool ALFABETAlkmaarAutoAlkmaar786210051
Rijschool AmaliaAlkmaarAutoAlkmaar922114551
Rijschool BOULAlkmaarAutoAlkmaar210085051
Rijschool DaalmeerAlkmaarAutoAlkmaar2030196351
Rijschool De BroersAlkmaarAutoAlkmaar305503495451
Rijschool First GearAlkmaarAutoZaandam2241295948
Rijschool Het Groene LichtAlkmaarAutoAlkmaar6184188951
Rijschool OranAlkmaarAutoAlkmaar75351214051
Rijschool Rijles Op MaatAlkmaarAutoAmsterdam00110047
Rijschool StiptAlkmaarAutoAlkmaar1669118251
Rijschool WoltheusAlkmaarAutoAlkmaar8149714951
Verkeersschool AlkmaarAlkmaarAutoAlkmaar117386251
Verkeersschool BolwegAlkmaarAutoAlkmaar7752674951
Verkeersschool de HoefAlkmaarAutoAlkmaar5063351
Verkeersschool Drive2RelaxAlkmaarAutoAlkmaar4068351
Verkeersschool FlammeusAlkmaarAutoAlkmaar3247265051
Verkeersschool MikeAlkmaarAutoAlkmaar1100110051
Verkeersschool VoorrangAlkmaarAutoAlkmaar4271188351

Bron: CBR Rijschoolzoeker — Centraal Bureau Rijvaardigheidsbewijzen, 2026-10-07

Deze pagina toont de 35 rijscholen met vestigingsplaats Alkmaar. Sorteer op een kolom door op de kop te klikken; zonder JavaScript staat de hele lijst er gewoon.

Bron: CBR Rijschoolzoeker — Centraal Bureau Rijvaardigheidsbewijzen, opgehaald 2026-10-07. Openbare overheidsinformatie. Het CBR publiceert de slagingspercentages van erkende rijscholen op grond van zijn publicatieplicht; het CBR vermeldt op de rijschoolpagina's zelf geen aparte licentie. Dezelfde cijfers verschijnen per kwartaal als open dataset 'CBR Opleiderresultaten' op data.overheid.nl onder CC-BY 4.0 (https://data.overheid.nl/dataset/cbr-opleiderresultaten). Elke vermelding hieronder draagt de eigen bron-URL en de ophaaldatum.