autorijschoolvinden.nl

Heerhugowaard

Rijscholen in Heerhugowaard

  • 28 rijscholen
  • Bron: CBR Rijschoolzoeker — Centraal Bureau Rijvaardigheidsbewijzen
  • opgehaald 2026-10-07
28 rijscholen in Heerhugowaard
RijschoolVestigingsplaatsExamenproductCBR-examenlocatieEerste examens in de meetperiodeGeslaagd bij het eerste examen (%)Herexamens in de meetperiodeGeslaagd bij een herexamen (%)Gemiddelde van deze examenlocatie (%)
A. Othman, t.h.o.d.n. Auto- en motorrijschool QualityHeerhugowaardAutoAlkmaar3177206051
A.A.T. Rijschool MagielseHeerhugowaardAutoAlkmaar1118125851
Autorijschool "Adam En Eva"HeerhugowaardAutoAlkmaar5555515951
Autorijschool Butterhuizen B.V.HeerhugowaardAutoAlkmaar432483855951
Autorijschool Ramon van Voorst t.h.o.d.n. Rijles Zonder StressHeerhugowaardAutoAlkmaar1414225051
Autorijschool RaymondHeerhugowaardAutoAlkmaar8056806251
Autorijschool Succes op WegHeerhugowaardAutoAlkmaar1436275251
Autorijschool WesterhofHeerhugowaardAutoAlkmaar5961615151
Fred Flitzz t.h.o.d.n. DriveyouHeerhugowaardAutoAlkmaar650125851
Goat on the roadHeerhugowaardAutoAlkmaar25092251
Rijschool BiMaHeerhugowaardAutoAlkmaar888110051
RIJSCHOOL DE DRAAIHeerhugowaardAutoAlkmaar7239954151
Rijschool De OverbuurmanHeerhugowaardAutoAlkmaar560105051
Rijschool de WinterHeerhugowaardAutoAlkmaar165087551
Rijschool Familie AlkmaarHeerhugowaardAutoAlkmaar300051
Rijschool For YouHeerhugowaardAutoAlkmaar1362136251
Rijschool HeerhugowaardHeerhugowaardAutoAlkmaar18671210051
Rijschool JacquelineHeerhugowaardAutoAlkmaar1362107051
Rijschool JopieHeerhugowaardAutoAlkmaar1625117351
Rijschool KaizenHeerhugowaardAutoAlkmaar1443107051
Rijschool LesonderwegHeerhugowaardAutoAlkmaar4058051
Rijschool Re-LaxedHeerhugowaardAutoAlkmaar25086251
Rijschool rij automaatHeerhugowaardAutoAlkmaar3324903051
Rijschool Stad van de ZonHeerhugowaardAutoAlkmaar3161178251
Rijschool Van VoorstHeerhugowaardAutoAlkmaar1471134651
Royal's rijschoolHeerhugowaardAutoLeeuwarden00110047
SMAHeerhugowaardAutoAlkmaar1782310051
Top Drive Henk LassingHeerhugowaardAutoAlkmaar104051

Bron: CBR Rijschoolzoeker — Centraal Bureau Rijvaardigheidsbewijzen, 2026-10-07

Deze pagina toont de 28 rijscholen met vestigingsplaats Heerhugowaard. Sorteer op een kolom door op de kop te klikken; zonder JavaScript staat de hele lijst er gewoon.

Bron: CBR Rijschoolzoeker — Centraal Bureau Rijvaardigheidsbewijzen, opgehaald 2026-10-07. Openbare overheidsinformatie. Het CBR publiceert de slagingspercentages van erkende rijscholen op grond van zijn publicatieplicht; het CBR vermeldt op de rijschoolpagina's zelf geen aparte licentie. Dezelfde cijfers verschijnen per kwartaal als open dataset 'CBR Opleiderresultaten' op data.overheid.nl onder CC-BY 4.0 (https://data.overheid.nl/dataset/cbr-opleiderresultaten). Elke vermelding hieronder draagt de eigen bron-URL en de ophaaldatum.