autorijschoolvinden.nl

Beverwijk

Rijscholen in Beverwijk

  • 23 rijscholen
  • Bron: CBR Rijschoolzoeker — Centraal Bureau Rijvaardigheidsbewijzen
  • opgehaald 2026-10-07
23 rijscholen in Beverwijk
RijschoolVestigingsplaatsExamenproductCBR-examenlocatieEerste examens in de meetperiodeGeslaagd bij het eerste examen (%)Herexamens in de meetperiodeGeslaagd bij een herexamen (%)Gemiddelde van deze examenlocatie (%)
Autorijschool AyselBeverwijkAutoHaarlem3759236154
Autorijschool DriveSpotBeverwijkAutoHaarlem11000054
Autorijschool GroenlandBeverwijkAutoHaarlem1164134654
Autorijschool GülayBeverwijkAutoAmsterdam00110047
Autorijschool LigthartBeverwijkAutoHaarlem2962156054
Autorijschool RainbowBeverwijkAutoHaarlem6354634454
Autorijschool SenBeverwijkAutoHaarlem186166754
Danesh AutorijschoolBeverwijkAutoHaarlem911172954
HRC RijbewijsBeverwijkAutoZaandam1025048
Kio AutorijschoolBeverwijkAutoAmsterdam2446423147
mijnrijlespakket.nlBeverwijkAutoHaarlem188378654
Miranda van Hoof RijopleidingenBeverwijk
Rijschool AlsoBeverwijkAutoLeiden1856155352
Rijschool BeverwijkBeverwijkAutoHaarlem5343654654
Rijschool BroekpolderBeverwijkAutoHaarlem206066754
Rijschool CentraalBeverwijkAutoHaarlem0025054
Rijschool Erwin de WitBeverwijkAutoAlkmaar2446255651
Rijschool mansBeverwijkAutoHaarlem52047554
Rijschool Manshande t.h.o.d.n NXXTBeverwijkAutoHaarlem1753143654
Rijschool MarsBeverwijkAutoRijswijk102042
Rijschool MetinBeverwijkAutoHaarlem4434555154
Rijschool SiegersBeverwijkAutoAmsterdam100047
Verkeersschool A22BeverwijkAutoAlkmaar102051

Bron: CBR Rijschoolzoeker — Centraal Bureau Rijvaardigheidsbewijzen, 2026-10-07

Deze pagina toont de 23 rijscholen met vestigingsplaats Beverwijk. Sorteer op een kolom door op de kop te klikken; zonder JavaScript staat de hele lijst er gewoon.

Bron: CBR Rijschoolzoeker — Centraal Bureau Rijvaardigheidsbewijzen, opgehaald 2026-10-07. Openbare overheidsinformatie. Het CBR publiceert de slagingspercentages van erkende rijscholen op grond van zijn publicatieplicht; het CBR vermeldt op de rijschoolpagina's zelf geen aparte licentie. Dezelfde cijfers verschijnen per kwartaal als open dataset 'CBR Opleiderresultaten' op data.overheid.nl onder CC-BY 4.0 (https://data.overheid.nl/dataset/cbr-opleiderresultaten). Elke vermelding hieronder draagt de eigen bron-URL en de ophaaldatum.