autorijschoolvinden.nl

's-Gravenhage

Rijscholen in 's-Gravenhage

  • 314 rijscholen
  • Bron: CBR Rijschoolzoeker — Centraal Bureau Rijvaardigheidsbewijzen
  • opgehaald 2026-10-07
314 rijscholen in 's-Gravenhage
RijschoolVestigingsplaatsExamenproductCBR-examenlocatieEerste examens in de meetperiodeGeslaagd bij het eerste examen (%)Herexamens in de meetperiodeGeslaagd bij een herexamen (%)Gemiddelde van deze examenlocatie (%)
1. Hofstad rijopleiding's-GravenhageAutoRijswijk42561742
1op1 autorijschool's-GravenhageAutoRijswijk967102042
321Drive's-GravenhageAutoZoetermeer10210045
4yol Rijschool's-GravenhageAutoZoetermeer850214845
5 to Drive's-GravenhageAutoRijswijk3072942
Academy 23's-GravenhageAutoZoetermeer410025045
Akyol Autorijschool's-GravenhageAutoZoetermeer0072945
Alhaj rijopleiding's-GravenhageAutoBreda4328753648
Ali Rijschool's-GravenhageAutoRijswijk602042
Alkar.nl's-GravenhageAutoZoetermeer11000045
AllStar Autorijschool's-GravenhageAutoRijswijk933114542
AlphaDrive Autorijschool's-GravenhageAutoRijswijk70134642
ANWR Autorijschool's-GravenhageAutoZoetermeer203045
Ara Drive's-GravenhageAutoRijswijk2030204542
ARARAT Rijopleidingen's-GravenhageAutoRijswijk2317393842
ARI Autorijschool's-GravenhageAutoAlkmaar001051
Auto Rijschool Pret's-GravenhageAutoRijswijk714264642
Autorijschool Ahmad's-GravenhageAutoRijswijk967510042
Autorijschool Altagracia's-GravenhageAutoZoetermeer00110045
Autorijschool Andy's-GravenhageAutoRijswijk1619363942
Autorijschool-Atlas's-GravenhageAutoZoetermeer25094445
Autorijschool Bashir's-GravenhageAutoZoetermeer8011045
Autorijschool Birol's-GravenhageAutoRijswijk2095110042
Autorijschool BisBis's-GravenhageAutoRijswijk2091142
Autorijschool Bluestar's-GravenhageAutoZoetermeer729141445
Autorijschool Chams's-GravenhageAutoRijswijk1346294142
Autorijschool Çiçek's-GravenhageAutoZoetermeer0033345
Autorijschool City Drivers's-GravenhageAutoRijswijk1025042
Autorijschool Connect's-GravenhageAutoZoetermeer003045
Autorijschool Damzicht's-GravenhageAutoZoetermeer450153345
Autorijschool "De Gouden Raaf"'s-GravenhageAutoZoetermeer0025045
Autorijschool De Parel's-GravenhageAutoRijswijk11000042
Autorijschool "De Rijk"'s-GravenhageAutoZoetermeer87585045
Autorijschool de Visser's-GravenhageAutoZoetermeer11000045
Autorijschool Dijon's-GravenhageAutoLeiden00110052
Autorijschool DriverSide's-GravenhageAutoRijswijk1033342
Autorijschool Enjoy's-GravenhageAutoRijswijk6065042
Autorijschool Express's-GravenhageAutoRijswijk42574342
Autorijschool Fai's-GravenhageAutoRijswijk2429444142
Autorijschool Fast Forward's-GravenhageAutoZoetermeer001045
Autorijschool Fast Lane's-GravenhageAutoZoetermeer00210045
Autorijschool Fenix's-GravenhageAutoZoetermeer2091145
Autorijschool First Choice's-GravenhageAutoRijswijk1612443642
Autorijschool Galaxy's-GravenhageAutoZoetermeer100045
Autorijschool Generaal's-GravenhageAutoDen Helder2094447
Autorijschool George's-GravenhageAutoRijswijk001042
Autorijschool Good-Speed's-GravenhageAutoRijswijk425622742
Autorijschool Hayat's-GravenhageAutoRijswijk1338147142
Autorijschool Imro's-GravenhageAutoRijswijk54085042
Autorijschool Jacco Buis's-GravenhageAutoRijswijk956193742
Autorijschool Jonand's-GravenhageAutoZoetermeer1036745
Autorijschool JoyRide's-GravenhageAutoZoetermeer33345045
Autorijschool J.P. Hanjoel thodn NXXT's-GravenhageAutoZoetermeer25056045
Autorijschool Karaduman's-GravenhageAutoRijswijk70202542
Autorijschool Karroum's-GravenhageAutoRijswijk134696742
Autorijschool "Kishen"'s-GravenhageAutoRijswijk001042
Autorijschool La Femme's-GravenhageAutoRijswijk0045042
Autorijschool Liberty's-GravenhageAutoZoetermeer42547545
Autorijschool LuckySeven's-GravenhageAutoZoetermeer00110045
Autorijschool MAS's-GravenhageAutoZoetermeer520102045
Autorijschool Most Wanted's-GravenhageAutoRijswijk2040334242
Autorijschool Primeur's-GravenhageAutoZoetermeer005045
Autorijschool Rapid's-GravenhageAutoZoetermeer0045045
Autorijschool Ready's-GravenhageAutoRijswijk2148157342
Autorijschool Rijbewijs Direct's-GravenhageAutoZoetermeer144366745
Autorijschool Ruben Badal's-GravenhageAutoZoetermeer100045
Autorijschool Savas's-GravenhageAutoZoetermeer11000045
Autorijschool Shiv's-GravenhageAutoZoetermeer110061745
Autorijschool Sisters Ouled's-GravenhageAutoRijswijk42552042
Autorijschool Snel Vooruit's-GravenhageAutoRijswijk633124242
Autorijschool SSA's-GravenhageAutoZoetermeer250310045
Autorijschool Start / Stop's-GravenhageAutoRijswijk20184442
autorijschool start to go's-GravenhageAutoZoetermeer20174145
Autorijschool Westerduin's-GravenhageAutoRijswijk367110042
Autorijschool Zeugma's-GravenhageAutoRijswijk2646435142
B to B Driving's-GravenhageAutoZoetermeer11001045
Barrka's-GravenhageAutoZoetermeer30123345
Bello Rijschool's-GravenhageAutoZoetermeer3054045
Beni Autorijschool's-GravenhageAutoZoetermeer72936745
BGL Rijopleiding's-GravenhageAutoZoetermeer1331315245
Bliksem Opleidingen's-GravenhageAutoZoetermeer1100110045
B.N. van de Ruit's-GravenhageAutoZoetermeer3100310045
Born2Drive's-GravenhageAutoZoetermeer11000045
BTalent Rijschool's-GravenhageAutoZoetermeer42566745
B.V. Verkeersschool Tempo Z.H.'s-GravenhageAutoZoetermeer6737794945
Celil Verkeersschool's-GravenhageAutoRijswijk3259265842
C.H. Tjon's-GravenhageAutoZoetermeer3531394445
Chedi Autorijschool's-GravenhageAutoRijswijk729155342
Cicek's-GravenhageAutoZoetermeer001045
City Driving's-GravenhageAutoZoetermeer103045
Class-Drive's-GravenhageAutoZoetermeer1331176545
Coaching2Drive's-GravenhageAutoZoetermeer001045
D4 Drive's-GravenhageAutoZoetermeer25025045
De Elite Rijschool's-GravenhageAutoZoetermeer367110045
DERBI Rijschool's-GravenhageAutoZoetermeer1619513945
Diva's-GravenhageAutoZoetermeer2030335245
DJASWANT's-GravenhageAutoZoetermeer002045
drive confident's-GravenhageAutoZoetermeer1953207545
DRIVE GOPAL's-GravenhageAutoZoetermeer1052045
Drive Safe Rijopleidingen's-GravenhageAutoZoetermeer520313245
Drive-Well's-GravenhageAutoZoetermeer00110045
Drive XXL's-GravenhageAutoHoogeveen001048
Drive2win's-GravenhageAutoZoetermeer001045
DriveAway's-GravenhageAutoRijswijk100042
DriveInBalance's-GravenhageAutoZoetermeer11000045
Driver Company's-GravenhageAutoRijswijk52068342
DV&O (Dienst Vervoer & Ondersteuning)'s-Gravenhage
Elanur's-GravenhageAutoRijswijk3113613442
Elite Drive B.V.'s-GravenhageAutoZoetermeer1844342445
Fidan Rijschool's-GravenhageAutoRijswijk1457294842
Fis Rijopleidingen's-GravenhageAutoZoetermeer002045
Focus Drive Rijopleiding's-GravenhageAutoRijswijk410025042
F.S.M. Nederland's-GravenhageAutoZoetermeer71471445
Generaal Ceber Rij Opleidingen's-GravenhageAutoDen Helder11000047
Generaal rij-onderwijs's-GravenhageAutoDen Helder4630494147
Go Rijschool's-GravenhageAutoRijswijk1718234342
Golden Drive Rijopleiding's-GravenhageAutoRijswijk3444294842
GoudenLes's-GravenhageAutoRijswijk520156042
GOUDS's-GravenhageAutoRijswijk667106042
Haaglandia Autorijschool's-GravenhageAutoRijswijk51251013542
Harvinder Singh Rijschool's-GravenhageAutoZoetermeer100045
Holy Rijschool's-GravenhageAutoHaarlem00110054
HQ Drive's-GravenhageAutoRijswijk003042
HTM Personenvervoer N.V.'s-Gravenhage
Ivast Group B.V.'s-GravenhageAutoZoetermeer812142145
Izzydrive's-GravenhageAutoZoetermeer001045
J. De Roode's-GravenhageAutoRijswijk875210042
JaJa rijschool's-GravenhageAutoDen Helder001047
Johnny Dhoen's-GravenhageAutoRijswijk25082542
JouwRijbewijs's-GravenhageAutoZoetermeer1025045
KSJ Rijopleiding's-GravenhageAutoRijswijk11000042
L. Karroum's-GravenhageAutoRijswijk0056042
La Massia's-GravenhageAutoRijswijk103042
Learn & Drive's-GravenhageAutoRijswijk4753042
M - Drive's-GravenhageAutoRijswijk10110042
MADAME drives.'s-GravenhageAutoRijswijk2036742
Motorway B.V.'s-GravenhageAutoZoetermeer4061745
Nova Driving's-GravenhageAutoZoetermeer3095645
O.D.Y.Autorijschool's-GravenhageAutoZoetermeer101045
One Drive's-GravenhageAutoZoetermeer001045
Oscar B.V.'s-GravenhageAutoHaarlem2036754
PAAQ's-GravenhageAutoRijswijk0036742
Quality's-GravenhageAutoHoorn100052
Quick Licence's-Gravenhage
Racha Driving School's-GravenhageAutoRijswijk1054042
RDV Rijschool's-GravenhageAutoEemnes001051
Reflex Rijopleiding's-GravenhageAutoRijswijk838163142
Relax Rijopleiding's-GravenhageAutoZoetermeer11996745
Ride 2Go's-GravenhageAutoZoetermeer003045
Rij Smooth Verkeersschool's-GravenhageAutoZoetermeer001045
Rij-wijzer's-GravenhageAutoZoetermeer425134645
Rijles bij Niels's-GravenhageAutoZoetermeer11000045
Rijopleiding Actief's-GravenhageAutoRijswijk1100110042
Rijopleiding Bharos's-GravenhageAutoRijswijk1020292442
Rijschool A-Klasse's-GravenhageAutoZoetermeer11001045
Rijschool A. Sari's-GravenhageAutoRijswijk54066742
Rijschool Akbal's-GravenhageAutoZoetermeer30232645
Rijschool Alice's-GravenhageAutoRijswijk126786242
Rijschool Angels's-GravenhageAutoRijswijk4025042
Rijschool A&R's-GravenhageAutoRijswijk729164442
Rijschool Autobaan's-GravenhageAutoRijswijk4468376242
rijschool AyStart's-GravenhageAutoRijswijk1100110042
Rijschool Balgobind's-GravenhageAutoRijswijk001042
Rijschool Balkaya's-GravenhageAutoHaarlem001054
Rijschool Balli's-GravenhageAutoRijswijk5246675142
Rijschool Bamyan's-GravenhageAutoDen Helder100047
Rijschool Bannis's-GravenhageAutoZoetermeer367113645
Rijschool Bashir's-GravenhageAutoZoetermeer98312123145
Rijschool Bomonti's-GravenhageAutoZoetermeer0025045
rijschool Bora's-GravenhageAutoRijswijk6173042
Rijschool by Imane's-GravenhageAutoRijswijk42554042
Rijschool Charan's-GravenhageAutoZoetermeer367110045
Rijschool C'mon's-GravenhageAutoRijswijk2507042
Rijschool Compact's-GravenhageAutoRijswijk1127354342
Rijschool Danyal's-GravenhageAutoZoetermeer1040173545
Rijschool De Afslag's-GravenhageAutoRijswijk110025042
Rijschool De Bras's-GravenhageAutoRijswijk4236673442
rijschool De Kapitein's-GravenhageAutoZoetermeer1045045
Rijschool De Palm's-GravenhageAutoZoetermeer42545045
Rijschool Dharam's-GravenhageAutoZoetermeer333115545
Rijschool Drivestar's-GravenhageAutoRijswijk52025042
Rijschool DriveXpert's-GravenhageAutoZoetermeer30103045
Rijschool école's-GravenhageAutoRijswijk838102042
Rijschool Efficiënt's-GravenhageAutoZoetermeer001045
Rijschool EHAB's-GravenhageAutoRijswijk580110042
Rijschool Emre's-GravenhageAutoHoorn11000052
Rijschool Excellence's-GravenhageAutoZoetermeer97845045
Rijschool Excellent's-GravenhageAutoRijswijk71491142
Rijschool Excellent Quality Way's-GravenhageAutoAmsterdam100047
Rijschool FAJR's-GravenhageAutoRijswijk2133263542
Rijschool FAJR II's-GravenhageAutoRijswijk2500042
Rijschool Fearless's-GravenhageAutoZoetermeer33342545
Rijschool Fix's-GravenhageAutoZoetermeer42561745
Rijschool Formule 1's-GravenhageAutoZoetermeer0025045
Rijschool Fusion's-GravenhageAutoRijswijk61783842
Rijschool Gedreven's-GravenhageAutoZoetermeer4092245
Rijschool Gemakkelijk's-GravenhageAutoZoetermeer25036745
Rijschool Geslaagd H's-GravenhageAutoRijswijk2148176542
Rijschool Goal's-GravenhageAutoZoetermeer00210045
Rijschool GoGo Drive's-GravenhageAutoRijswijk11000042
Rijschool Gooding's-GravenhageAutoZoetermeer1681610045
Rijschool Gul's-GravenhageAutoZoetermeer757410045
Rijschool Habash's-GravenhageAutoRijswijk100042
Rijschool Hatun's-GravenhageAutoRijswijk11001042
Rijschool Hester Westland's-GravenhageAutoZoetermeer001045
Rijschool Hizz's-GravenhageAutoZoetermeer0033345
Rijschool Imperium's-GravenhageAutoRijswijk306042
Rijschool Inspiratie's-GravenhageAutoZoetermeer103045
Rijschool Intellect's-GravenhageAutoRijswijk001042
Rijschool Interactie's-GravenhageAutoRijswijk2055205042
Rijschool Journey's-GravenhageAutoRijswijk147195642
Rijschool Just Ride V.O.F.'s-GravenhageAutoZoetermeer250110045
Rijschool Juul's-GravenhageAutoRijswijk1656118242
Rijschool Karima FAJR's-GravenhageAutoRijswijk1233174742
Rijschool Keep Moving's-GravenhageAutoRijswijk45058042
Rijschool Klaverdrive's-GravenhageAutoRijswijk100042
Rijschool Mango's-GravenhageAutoRijswijk1100110042
Rijschool Multi's-GravenhageAutoRijswijk106033342
Rijschool Najat's-GravenhageAutoZoetermeer002045
Rijschool One Minute's-GravenhageAutoZoetermeer3075745
Rijschool Op weg's-GravenhageAutoZoetermeer85056045
Rijschool Ozer's-GravenhageAutoZoetermeer002045
Rijschool Patrick van der Kraan t.h.o.d.n. NXXT's-GravenhageAutoZoetermeer1436166245
Rijschool Pegasus's-GravenhageAutoZoetermeer2083845
RIJSCHOOL PINAR's-GravenhageAutoRijswijk1061742
Rijschool Pink Pedaal's-GravenhageAutoZoetermeer00110045
Rijschool Primera's-Gravenhage
Rijschool Primus Drive's-GravenhageAutoZoetermeer25047545
Rijschool Promise's-GravenhageAutoRijswijk0025042
Rijschool R2G's-GravenhageAutoZoetermeer001045
rijschool Ralph's-GravenhageAutoZoetermeer580210045
Rijschool RDP's-GravenhageAutoRijswijk10110042
Rijschool Rean Meulendijks's-GravenhageAutoZoetermeer137797845
Rijschool Rij op Weg's-GravenhageAutoRijswijk30172942
Rijschool RijLijn's-GravenhageAutoZoetermeer11000045
Rijschool - RijStijl's-GravenhageAutoZoetermeer1724263145
Rijschool Roadrunner's-GravenhageAutoRijswijk11000042
Rijschool Rookie's-GravenhageAutoZoetermeer2036745
Rijschool Roos's-GravenhageAutoZoetermeer450123345
Rijschool Rush's-GravenhageAutoRijswijk4045042
Rijschool Seetal's-GravenhageAutoRijswijk54085042
Rijschool SEL's-GravenhageAutoRijswijk110025042
Rijschool Sisi's-GravenhageAutoZoetermeer20510045
Rijschool Snelbewijs's-GravenhageAutoRijswijk650135442
Rijschool Soesie's-GravenhageAutoRijswijk757310042
Rijschool Stabiel AS's-GravenhageAutoRijswijk103065042
Rijschool Sweetlake's-GravenhageAutoZoetermeer0042545
Rijschool Symfonie's-GravenhageAutoHaarlem2036754
Rijschool Teach2drive's-GravenhageAutoRijswijk3332042
Rijschool van Gils's-GravenhageAutoZoetermeer425135445
Rijschool Veilig's-GravenhageAutoRijswijk100042
Rijschool Vonk's-GravenhageAutoZoetermeer333210045
Rijschool Wedervoort's-GravenhageAutoZoetermeer0056045
Rijschool Zuid-West's-GravenhageAutoRijswijk11000042
RijschoolSIMO's-GravenhageAutoAmsterdam1100110047
Rijschoolspeeddrive.nl's-GravenhageAutoZoetermeer001045
Rijstation's-GravenhageAutoRijswijk003042
Rohan Drive's-GravenhageAutoZoetermeer10203045
RSD (Rijschool Den Haag)'s-GravenhageAutoRijswijk56093342
Safe4all rijschool's-GravenhageAutoRijswijk520105042
Safety Drivers's-GravenhageAutoZoetermeer42556045
Say Drive's-GravenhageAutoRijswijk25063342
She drives's-GravenhageAutoZoetermeer4251045
Sisters Fikria's-GravenhageAutoZoetermeer00110045
Smart Start Driving Academy's-GravenhageAutoRijswijk33345042
Snapdrive's-GravenhageAutoZoetermeer5407045
Snelway Rijopleidingen's-GravenhageAutoZaandam100048
Start-Line Verkeersschool B.V.'s-GravenhageAutoRijswijk9453906242
Starter Rijschool's-GravenhageAutoZoetermeer003045
Startpunt's-GravenhageAutoRijswijk1429233942
Step in Autorijschool's-GravenhageAutoZoetermeer714192645
Sultan's-GravenhageAutoZoetermeer001045
Team Shaam Autorijschool's-GravenhageAutoLeiden56033352
Turbodrive's-GravenhageAutoZoetermeer2825494745
V-one Verkeersopleidingen's-GravenhageAutoRijswijk133896742
Verkeerschool Appie's-GravenhageAutoZoetermeer1145104045
Verkeerschool Fane's-GravenhageAutoEmmen001050
Verkeerschool N&N Wegwijzer's-GravenhageAutoMeppel001049
Verkeersinstituut Auto Gema's-GravenhageAutoZoetermeer650104045
Verkeersschool A.D.O. (Autorijschool Den Haag Omstreken)'s-GravenhageAutoRijswijk42547542
Verkeersschool De Horizon's-GravenhageAutoRijswijk540143642
Verkeersschool De Ridder B.V.'s-GravenhageAutoZoetermeer0047545
Verkeersschool Delfland's-GravenhageAutoRijswijk25025042
Verkeersschool Delft's-GravenhageAutoZoetermeer0025045
Verkeersschool Didactiek's-GravenhageAutoRijswijk58061742
Verkeersschool Easydriving's-GravenhageAutoZoetermeer743116445
Verkeersschool Eurotel's-GravenhageAutoRijswijk104042
Verkeersschool Favori's-GravenhageAutoRijswijk20210042
Verkeersschool Flowers's-GravenhageAutoRijswijk1656243842
Verkeersschool Fly-Over's-GravenhageAutoZoetermeer7457585745
Verkeersschool Future's-GravenhageAutoZoetermeer33347545
Verkeersschool Jasco's-GravenhageAutoZoetermeer33333345
Verkeersschool Karroum's-GravenhageAutoRijswijk6100110042
Verkeersschool Leider's-GravenhageAutoRijswijk2339423642
Verkeersschool Metro V.O.F.'s-GravenhageAutoZoetermeer367152745
Verkeersschool Nordin's-GravenhageAutoRijswijk102042
Verkeersschool O O Den Haag's-GravenhageAutoMeppel100049
Verkeersschool Perry's-GravenhageAutoRijswijk1118134642
Verkeersschool Philippo's-GravenhageAutoZoetermeer410025045
Verkeersschool Pro's-GravenhageAutoRijswijk11001042
Verkeersschool Radar's-GravenhageAutoZoetermeer11002045
Verkeersschool Rembrandt's-GravenhageAutoZoetermeer001045
Verkeersschool Robbie's-GravenhageAutoRijswijk11000042
Verkeersschool Royaal's-GravenhageAutoZoetermeer104045
Verkeersschool Top's-GravenhageAutoRijswijk42565042
Verkeersschool Wel-Vaart's-GravenhageAutoRijswijk003042
Viva Driving's-GravenhageAutoZoetermeer367110045
VKS Shano's-GravenhageAutoRijswijk10110042
V.S.D. Diensten's-GravenhageAutoZoetermeer33333345
Women Drive's-GravenhageAutoZoetermeer1833512545
www.cheetahrijschool.nl's-GravenhageAutoRijswijk56065042
Young Drivers Rijschool's-GravenhageAutoZoetermeer8627894045
ZINARO's-GravenhageAutoZoetermeer3672045
Zuidkamp B.V.'s-GravenhageAutoHeerenveen001043

Bron: CBR Rijschoolzoeker — Centraal Bureau Rijvaardigheidsbewijzen, 2026-10-07

Deze pagina toont de 314 rijscholen met vestigingsplaats 's-Gravenhage. Sorteer op een kolom door op de kop te klikken; zonder JavaScript staat de hele lijst er gewoon.

Bron: CBR Rijschoolzoeker — Centraal Bureau Rijvaardigheidsbewijzen, opgehaald 2026-10-07. Openbare overheidsinformatie. Het CBR publiceert de slagingspercentages van erkende rijscholen op grond van zijn publicatieplicht; het CBR vermeldt op de rijschoolpagina's zelf geen aparte licentie. Dezelfde cijfers verschijnen per kwartaal als open dataset 'CBR Opleiderresultaten' op data.overheid.nl onder CC-BY 4.0 (https://data.overheid.nl/dataset/cbr-opleiderresultaten). Elke vermelding hieronder draagt de eigen bron-URL en de ophaaldatum.