autorijschoolvinden.nl

Leiden

Rijscholen in Leiden

  • 40 rijscholen
  • Bron: CBR Rijschoolzoeker — Centraal Bureau Rijvaardigheidsbewijzen
  • opgehaald 2026-10-07
40 rijscholen in Leiden
RijschoolVestigingsplaatsExamenproductCBR-examenlocatieEerste examens in de meetperiodeGeslaagd bij het eerste examen (%)Herexamens in de meetperiodeGeslaagd bij een herexamen (%)Gemiddelde van deze examenlocatie (%)
Al-Abeer RijschoolLeidenAutoLeiden2232323452
Amedi AutorijschoolLeidenAutoLeiden2635364752
AR autorijschoolLeidenAutoLeiden20161252
Autorijschool CLEVERLeidenAutoLeiden3647325652
Autorijschool FleurLeidenAutoLeiden1450155352
Autorijschool JitanLeidenAutoLeiden92286252
Autorijschool NoordzeeLeidenAutoLeiden100441176452
Autorijschool ParijsLeidenAutoZoetermeer001045
Autorijschool Starten MaarLeidenAutoLeiden1631205052
Autorijschool van der PluijmLeidenAutoLeiden255697852
Autorijschool w.o.w (wijs op weg)LeidenAutoLeiden100052
Autorijschool Yvonne WoodLeidenAutoLeiden177647552
HBOLeidenAutoLeiden100052
Het Groene RijdenLeidenAutoLeiden9129904652
KM2DRIVELeidenAutoLeiden145047552
Nata RijschoolLeidenAutoLeiden00110052
Richard VerkeersopleidingenLeidenAutoLeiden9565616952
RijbewijsSuccesLeidenAutoLeiden3456454752
Rijschool AmigosLeidenAutoLeiden2055195852
Rijschool AnoepLeidenAutoZoetermeer0033345
Rijschool BoudaLeidenAutoLeiden98521065552
Rijschool De LeidseLeidenAutoLeiden4045396252
RijschooL "de ZijL"LeidenAutoLeiden1242610052
Rijschool DriveModeLeidenAutoLeiden2030373052
Rijschool Expert B.V.LeidenAutoLeiden129491234952
Rijschool FariesLeidenAutoZoetermeer100045
Rijschool InsideLeidenAutoLeiden683105052
Rijschool JessLeidenAutoLeiden933133152
Rijschool LeydenLeidenAutoLeiden3644365852
Rijschool Nico de LouwLeidenAutoLeiden1650256452
Rijschool NoordeindeLeidenAutoLeiden1443285452
Rijschool RoomburgLeidenAutoLeiden2236163152
Rijschool SleutelstadLeidenAutoLeiden00110052
Rijschool StartLeidenAutoLeiden7556456252
Rijschool UniekLeidenAutoLeiden2162195352
SabireLeidenAutoLeiden60124252
Snelway Rijopleidingen LeidenLeidenAutoZoetermeer25036745
Valencia RijschoolLeidenAutoLeiden1145143652
VamosXLeidenAutoLeiden1100110052
Verkeersopleiding Han Lacourt V.O.F.LeidenAutoLeiden196591346552

Bron: CBR Rijschoolzoeker — Centraal Bureau Rijvaardigheidsbewijzen, 2026-10-07

Deze pagina toont de 40 rijscholen met vestigingsplaats Leiden. Sorteer op een kolom door op de kop te klikken; zonder JavaScript staat de hele lijst er gewoon.

Bron: CBR Rijschoolzoeker — Centraal Bureau Rijvaardigheidsbewijzen, opgehaald 2026-10-07. Openbare overheidsinformatie. Het CBR publiceert de slagingspercentages van erkende rijscholen op grond van zijn publicatieplicht; het CBR vermeldt op de rijschoolpagina's zelf geen aparte licentie. Dezelfde cijfers verschijnen per kwartaal als open dataset 'CBR Opleiderresultaten' op data.overheid.nl onder CC-BY 4.0 (https://data.overheid.nl/dataset/cbr-opleiderresultaten). Elke vermelding hieronder draagt de eigen bron-URL en de ophaaldatum.