autorijschoolvinden.nl

Zoetermeer

Rijscholen in Zoetermeer

  • 84 rijscholen
  • Bron: CBR Rijschoolzoeker — Centraal Bureau Rijvaardigheidsbewijzen
  • opgehaald 2026-10-07
84 rijscholen in Zoetermeer
RijschoolVestigingsplaatsExamenproductCBR-examenlocatieEerste examens in de meetperiodeGeslaagd bij het eerste examen (%)Herexamens in de meetperiodeGeslaagd bij een herexamen (%)Gemiddelde van deze examenlocatie (%)
A-One AutorijopleidingZoetermeerAutoZoetermeer2259226845
Alleen voor damesZoetermeerAutoZoetermeer1020323145
Andeway AutorijschoolZoetermeerAutoZoetermeer288287545
Autorijschool AcaZoetermeerAutoZoetermeer63358045
Autorijschool BoltyZoetermeerAutoZoetermeer41000045
Autorijschool BoselZoetermeerAutoAlkmaar00110051
Autorijschool CasperZoetermeerAutoZoetermeer45065045
Autorijschool CopacabanaZoetermeerAutoZoetermeer20102045
Autorijschool D. van der KolkZoetermeerAutoZoetermeer85097845
Autorijschool Hayat KarroumZoetermeerAutoZoetermeer1145156045
Autorijschool Henk SchoutenZoetermeerAutoZoetermeer862610045
Autorijschool InterZoetermeerAutoZoetermeer42542545
Autorijschool Inter Z-HZoetermeerAutoZoetermeer001045
Autorijschool KrulZoetermeerAutoZoetermeer47536745
Autorijschool M. de WitZoetermeerAutoZoetermeer247988845
Autorijschool MalikZoetermeerAutoRijswijk107036742
autorijschool MoenaZoetermeerAutoRijswijk207042
Autorijschool ResulZoetermeerAutoZoetermeer4518793345
Autorijschool RobertZoetermeerAutoZoetermeer2864147145
Autorijschool Van CaspelZoetermeerAutoZoetermeer3462314545
Autorijschool ZoetermeerZoetermeerAutoZoetermeer1217432345
Bassel KHZoetermeerAutoZoetermeer001045
Be4you RijschoolZoetermeerAutoZoetermeer246798945
BestStartZoetermeerAutoZoetermeer11000045
Bij BadrZoetermeerAutoZoetermeer00110045
Car Control B.V.ZoetermeerAutoZoetermeer1926334245
Doedrive RijopleidingenZoetermeerAutoZoetermeer580110045
Drive Together RijschoolZoetermeerAutoZoetermeer2429463945
Flex-LineZoetermeerAutoZoetermeer21000045
Freeway VerkeersopleidingenZoetermeerAutoZoetermeer81000045
gegarandeerd geslaagdZoetermeer
Henk Goor MotorrijschoolZoetermeer
Koot on the roadZoetermeerAutoZoetermeer2592310045
Kromkamp RijopleidingZoetermeerAutoZoetermeer94436745
L-Drive AutorijschoolZoetermeerAutoZoetermeer66785045
Mart Rijopleidingen en trainingenZoetermeerAutoZoetermeer68396745
NC OpleidingenZoetermeer
Nice DriverZoetermeerAutoZoetermeer00111845
Omarco rijschoolZoetermeerAutoZoetermeer45072945
Quality-Drive Opleidingen B.V.ZoetermeerAutoZoetermeer7156906245
RijbewijsbronZoetermeerAutoRijswijk1346163842
Rijopleiding SimonZoetermeerAutoZoetermeer367210045
Rijopleiding ZoetermeerZoetermeerAutoZoetermeer2056045
Rijschool Always DealZoetermeerAutoZoetermeer11003045
Rijschool EduardZoetermeerAutoZoetermeer3100110045
Rijschool FrankeZoetermeerAutoZoetermeer2955215245
Rijschool Future DriveZoetermeerAutoZoetermeer617141445
Rijschool GearshiftZoetermeerAutoZoetermeer367110045
Rijschool Het RijkZoetermeerAutoZoetermeer110033345
Rijschool KarroumZoetermeerAutoZoetermeer11000045
Rijschool LenteZoetermeerAutoZoetermeer218187545
Rijschool M SportZoetermeerAutoZoetermeer250110045
Rijschool New WaveZoetermeerAutoDen Helder0033347
Rijschool PAXXZoetermeerAutoZoetermeer1533154045
Rijschool RechtsafZoetermeerAutoAmsterdam33381247
Rijschool RevixZoetermeerAutoZoetermeer0063345
Rijschool RiethovenZoetermeerAutoZoetermeer00110045
Rijschool SarvariZoetermeerAutoZoetermeer100045
Rijschool SetareZoetermeerAutoZoetermeer3355574445
Rijschool Snelle JelleZoetermeerAutoZoetermeer0036745
Rijschool StartGoZoetermeerAutoZoetermeer250110045
Rijschool StormZoetermeerAutoZoetermeer65082545
Rijschool TaktiekZoetermeerAutoEmmeloord0042547
Rijschool TiamoZoetermeerAutoZoetermeer1833237045
Rijschool Voor iedereenZoetermeerAutoZoetermeer6346694345
Rijschool WAQASZoetermeerAutoZoetermeer00110045
Rijschool Westfield B.V.ZoetermeerAutoZoetermeer2638464645
RijschoolBoefZoetermeerAutoZoetermeer5843715445
RijschooLDaniZoetermeerAutoZoetermeer54036745
Roza AutorijopleidingenZoetermeerAutoZoetermeer3569218145
Service Center Rijscholen (SCR)ZoetermeerAutoZoetermeer3670045
Snelway ZoetermeerZoetermeerAutoZoetermeer1443133145
SuperwayZoetermeerAutoZoetermeer1759108045
UltraTheorieZoetermeerAutoRijswijk83894442
Verkeerscentrum Zoetermeer V.O.F.ZoetermeerAutoZoetermeer10367577745
Verkeersschool De MeesterZoetermeerAutoZoetermeer20210045
Verkeersschool De VriesZoetermeerAutoRijswijk683110042
Verkeersschool DynamicZoetermeerAutoZoetermeer3148186745
Verkeersschool GoProZoetermeerAutoZoetermeer5857596445
Verkeersschool Meerzicht en van MaanenZoetermeerAutoZoetermeer8046605845
Verkeersschool Monique van DammeZoetermeerAutoZoetermeer367210045
Verkeersschool WaremanZoetermeerAutoZoetermeer36783845
We PassZoetermeerAutoZoetermeer2157244245
Wens RijopleidingenZoetermeerAutoZoetermeer81283845

Bron: CBR Rijschoolzoeker — Centraal Bureau Rijvaardigheidsbewijzen, 2026-10-07

Deze pagina toont de 84 rijscholen met vestigingsplaats Zoetermeer. Sorteer op een kolom door op de kop te klikken; zonder JavaScript staat de hele lijst er gewoon.

Bron: CBR Rijschoolzoeker — Centraal Bureau Rijvaardigheidsbewijzen, opgehaald 2026-10-07. Openbare overheidsinformatie. Het CBR publiceert de slagingspercentages van erkende rijscholen op grond van zijn publicatieplicht; het CBR vermeldt op de rijschoolpagina's zelf geen aparte licentie. Dezelfde cijfers verschijnen per kwartaal als open dataset 'CBR Opleiderresultaten' op data.overheid.nl onder CC-BY 4.0 (https://data.overheid.nl/dataset/cbr-opleiderresultaten). Elke vermelding hieronder draagt de eigen bron-URL en de ophaaldatum.