autorijschoolvinden.nl

Rijswijk Zh

Rijscholen in Rijswijk Zh

  • 35 rijscholen
  • Bron: CBR Rijschoolzoeker — Centraal Bureau Rijvaardigheidsbewijzen
  • opgehaald 2026-10-07
35 rijscholen in Rijswijk Zh
RijschoolVestigingsplaatsExamenproductCBR-examenlocatieEerste examens in de meetperiodeGeslaagd bij het eerste examen (%)Herexamens in de meetperiodeGeslaagd bij een herexamen (%)Gemiddelde van deze examenlocatie (%)
AJ DriveRijswijk ZhAutoZoetermeer0081245
Autorijschool BezuidenhoutRijswijk ZhAutoZoetermeer001045
Autorijschool FouadRijswijk ZhAutoZoetermeer3066745
Autorijschool HoepelRijswijk ZhAutoZoetermeer11000045
Autorijschool "Liro"Rijswijk ZhAutoZoetermeer001045
Autorijschool MartensRijswijk ZhAutoVlissingen3082551
Autorijschool ShanaayaRijswijk ZhAutoRijswijk4012042
Autorijschool Sisters KamaliaRijswijk ZhAutoRijswijk812152742
Drive LogicRijswijk ZhAutoRijswijk250310042
Fred Bosman RijopleidingenRijswijk ZhAutoRijswijk136254042
JouwRijles.nl - Colin OomensRijswijk ZhAutoZoetermeer68336745
King DriversRijswijk ZhAutoZoetermeer002045
Leeuwendael RijinstructieRijswijk ZhAutoZoetermeer683310045
Les all inRijswijk ZhAutoZoetermeer20121745
Otto DriveRijswijk ZhAutoRijswijk617204542
Rij-instituut SionRijswijk ZhAutoZoetermeer1061745
Rijcoach Start and GoRijswijk ZhAutoZoetermeer001045
Rijschool AchttienRijswijk ZhAutoRijswijk1947245042
Rijschool AutomobielRijswijk ZhAutoZoetermeer00110045
Rijschool ChayenneRijswijk ZhAutoRijswijk45074342
Rijschool DriveGoodRijswijk ZhAutoRijswijk21000042
Rijschool KlinkGoedRijswijk ZhAutoZoetermeer65045045
Rijschool MY-LineRijswijk ZhAutoZoetermeer1338166945
Rijschool WinRijswijk ZhAutoRijswijk10102042
Rijschool Zuid-HollandRijswijk ZhAutoRijswijk100042
Roza RijschoolRijswijk ZhAutoZoetermeer0025045
ShiftNDriveRijswijk ZhAutoZoetermeer00110045
Taxi school ApolloRijswijk ZhAutoZoetermeer11008045
Verkeersschool Campus B.V.Rijswijk ZhAutoZoetermeer333110045
Verkeersschool DexterRijswijk Zh
Verkeersschool E & SRijswijk ZhAutoRijswijk51000042
Verkeersschool Just Drive B.V.Rijswijk ZhAutoZoetermeer1225473645
Verkeersschool MentorRijswijk ZhAutoZoetermeer00110045
Viktor Steinfelder Less is MoreRijswijk ZhAutoRijswijk117393342
VisieRijswijk ZhAutoRijswijk2744444842

Bron: CBR Rijschoolzoeker — Centraal Bureau Rijvaardigheidsbewijzen, 2026-10-07

Deze pagina toont de 35 rijscholen met vestigingsplaats Rijswijk Zh. Sorteer op een kolom door op de kop te klikken; zonder JavaScript staat de hele lijst er gewoon.

Bron: CBR Rijschoolzoeker — Centraal Bureau Rijvaardigheidsbewijzen, opgehaald 2026-10-07. Openbare overheidsinformatie. Het CBR publiceert de slagingspercentages van erkende rijscholen op grond van zijn publicatieplicht; het CBR vermeldt op de rijschoolpagina's zelf geen aparte licentie. Dezelfde cijfers verschijnen per kwartaal als open dataset 'CBR Opleiderresultaten' op data.overheid.nl onder CC-BY 4.0 (https://data.overheid.nl/dataset/cbr-opleiderresultaten). Elke vermelding hieronder draagt de eigen bron-URL en de ophaaldatum.