autorijschoolvinden.nl

Rijswijk

Rijscholen in Rijswijk

  • 17 rijscholen
  • Bron: CBR Rijschoolzoeker — Centraal Bureau Rijvaardigheidsbewijzen
  • opgehaald 2026-10-07
17 rijscholen in Rijswijk
RijschoolVestigingsplaatsExamenproductCBR-examenlocatieEerste examens in de meetperiodeGeslaagd bij het eerste examen (%)Herexamens in de meetperiodeGeslaagd bij een herexamen (%)Gemiddelde van deze examenlocatie (%)
Autorijschool RossRijswijkAutoZoetermeer110083845
Autorijschool ShahabRijswijkAutoZoetermeer1921424045
Doxa OpleidingenRijswijkAutoZoetermeer1547181145
Effort AutorijschoolRijswijkAutoRijswijk1025042
GROW with de KleijnenRijswijkAutoZoetermeer6752805045
Gun RijschoolRijswijkAutoZoetermeer25077145
HSN opleidingenRijswijkAutoZwolle001048
Meesters RijopleidingenRijswijkAutoZoetermeer00110045
Rema VerkeersschoolRijswijkAutoZoetermeer11000045
Rij academie Ario B.V.RijswijkAutoZoetermeer90411453745
Rijschool HeroRijswijkAutoZoetermeer1625184445
Rijschool IbraheemRijswijkAutoRijswijk10110042
Rijschool LaariRijswijkAutoZoetermeer3335045
Rijschool Lane AssistRijswijkAutoZoetermeer1033345
Rijschool van A tot ZRijswijkAutoRijswijk3526783842
Smart Driving RijschoolRijswijkAutoZoetermeer1100110045
Stip Nederland B.V.RijswijkAutoZoetermeer250210045

Bron: CBR Rijschoolzoeker — Centraal Bureau Rijvaardigheidsbewijzen, 2026-10-07

Deze pagina toont de 17 rijscholen met vestigingsplaats Rijswijk. Sorteer op een kolom door op de kop te klikken; zonder JavaScript staat de hele lijst er gewoon.

Bron: CBR Rijschoolzoeker — Centraal Bureau Rijvaardigheidsbewijzen, opgehaald 2026-10-07. Openbare overheidsinformatie. Het CBR publiceert de slagingspercentages van erkende rijscholen op grond van zijn publicatieplicht; het CBR vermeldt op de rijschoolpagina's zelf geen aparte licentie. Dezelfde cijfers verschijnen per kwartaal als open dataset 'CBR Opleiderresultaten' op data.overheid.nl onder CC-BY 4.0 (https://data.overheid.nl/dataset/cbr-opleiderresultaten). Elke vermelding hieronder draagt de eigen bron-URL en de ophaaldatum.