autorijschoolvinden.nl

Rotterdam

Rijscholen in Rotterdam

  • 371 rijscholen
  • Bron: CBR Rijschoolzoeker — Centraal Bureau Rijvaardigheidsbewijzen
  • opgehaald 2026-10-07
371 rijscholen in Rotterdam
RijschoolVestigingsplaatsExamenproductCBR-examenlocatieEerste examens in de meetperiodeGeslaagd bij het eerste examen (%)Herexamens in de meetperiodeGeslaagd bij een herexamen (%)Gemiddelde van deze examenlocatie (%)
010 DriveRotterdamAutoRotterdam33342535
A. Chotkan "Transfer" VerkeersopleidingRotterdamAutoRotterdam210042535
A-Nisa AutorijschoolRotterdamAutoRotterdam4149633735
AhrikaRotterdamAutoRotterdam3050316535
Algemene Rijopleiding Rotterdam t.h.o.d.n. ANWB Rijopleidingen RotterdamRotterdamAutoRotterdam240264733935
All You Can DriveRotterdamAutoBarendrecht2544554238
Artsen-RijschoolRotterdamAutoRijswijk100042
AtakRotterdamAutoRotterdam1828363635
Atlas RijopleidingRotterdamAutoRotterdam65086235
Attentive RijschoolRotterdamAutoRotterdam425115535
Auto-en motorrijschool EnrouteRotterdamAutoZoetermeer001045
Auto En Motorrijschool RealRotterdamAutoRotterdam1042535
Auto- en Motorrijschool "Ted"RotterdamAutoBarendrecht3358305338
Automaat Rijschool RotterdamRotterdamAutoRotterdam89311544735
Autorijopleiding HENDRIKRotterdamAutoDordrecht00110040
Áutorijschool 'Abo Hassan'RotterdamAutoSpijkenisse2114464343
Autorijschool ActieRotterdamAutoRotterdam117394435
Autorijschool AdventureRotterdamAutoRijswijk25025042
Autorijschool AliBabaRotterdamAutoRotterdam1822215235
Autorijschool AlviaRotterdamAutoBarendrecht3946733338
Autorijschool ArciRotterdamAutoRotterdam2083835
Autorijschool AssalamaRotterdamAutoBarendrecht2722505438
Autorijschool AxiomaRotterdamAutoBarendrecht74395638
Autorijschool BaldanRotterdamAutoRijswijk333103042
Autorijschool B.K. DialoogRotterdamAutoBarendrecht1020174138
Autorijschool BliksemRotterdamAutoRijswijk001042
Autorijschool BobbyRotterdamAutoRotterdam110042535
Autorijschool Bonne Chance!RotterdamAutoRotterdam4738785135
Autorijschool Ca-PieschRotterdamAutoEemnes11000051
Autorijschool CarlitoRotterdamAutoAmsterdam1833144347
Autorijschool City MotionRotterdamAutoBarendrecht978164438
Autorijschool CompasRotterdamAutoRotterdam69331254135
Autorijschool D & SRotterdamAutoRijswijk250110042
Autorijschool DaalRotterdamAutoDordrecht001040
Autorijschool De VlinderRotterdamAutoBarendrecht00110038
Autorijschool "DITTA"RotterdamAutoRotterdam4252035
Autorijschool Dol-FijnRotterdamAutoRotterdam2520424035
Autorijschool Easy DriveRotterdamAutoRotterdam1520283635
Autorijschool Easy WayRotterdamAutoZoetermeer45033345
Autorijschool El AbadRotterdamAutoRotterdam2033335
Autorijschool ElanRotterdamAutoRotterdam838223635
Autorijschool "Eminent"RotterdamAutoRotterdam1258163835
Autorijschool EurokayRotterdamAutoRotterdam1250156035
Autorijschool FasterRotterdamAutoRotterdam45061735
Autorijschool FissouneRotterdamAutoBarendrecht1025038
Autorijschool FloraRotterdamAutoBarendrecht3075738
Autorijschool ForzaRotterdamAutoDordrecht0036740
Autorijschool GomesRotterdamAutoBarendrecht40510038
Autorijschool GroenLichtRotterdamAutoRotterdam1020244635
Autorijschool "Guno"RotterdamAutoRotterdam1362175935
Autorijschool Het KeerpuntRotterdamAutoRotterdam2438334535
Autorijschool Hit The RoadRotterdamAutoRotterdam812105035
Autorijschool HoeksemaRotterdamAutoRotterdam1513205535
Autorijschool HülyaRotterdamAutoRotterdam93356035
Autorijschool InterRotterdamAutoRotterdam367123335
Autorijschool InzichtRotterdamAutoUtrecht50142948
Autorijschool J. HaumahuRotterdamAutoRotterdam11000035
Autorijschool J'MaedyRotterdamAutoRotterdam33333335
Autorijschool KarmaRotterdamAutoRotterdam0092235
Autorijschool KartalRotterdamAutoRotterdam2631424335
Autorijschool KrishRotterdamAutoRotterdam0025035
Autorijschool La RouteRotterdamAutoRotterdam6040854535
Autorijschool Let's DriveRotterdamAutoRotterdam25094435
Autorijschool LinaRotterdamAutoRotterdam52077135
Autorijschool LottoRotterdamAutoBarendrecht2722831938
Autorijschool L.P. Van ThielRotterdamAutoRotterdam4635595635
Autorijschool MagicRotterdamAutoDordrecht1040113640
Autorijschool ManRotterdamAutoRotterdam2516563035
Autorijschool Martin VeenstraRotterdamAutoRotterdam001035
Autorijschool MattieRotterdamAutoRotterdam4058035
Autorijschool MetalsaRotterdamAutoRotterdam10110035
Autorijschool Mohammed AshrafiRotterdamAutoBarendrecht2619943038
Autorijschool "Mundial"RotterdamAutoRijswijk33325042
Autorijschool N. OzcanRotterdamAutoRotterdam1127274835
Autorijschool NetchaRotterdamAutoRotterdam1414294535
Autorijschool NexoRotterdamAutoSpijkenisse105043
Autorijschool NoharRotterdamAutoSpijkenisse100043
Autorijschool OlympicRotterdamAutoBarendrecht1926354638
Autorijschool "Perihan"RotterdamAutoBarendrecht4840893338
Autorijschool PinarciRotterdamAutoRotterdam1315185035
Autorijschool Pleasure DriveRotterdamAutoHaarlem10110054
Autorijschool PositiefRotterdamAutoHaarlem100054
Autorijschool PrismaRotterdamAutoBarendrecht4048454738
Autorijschool "Rapido"RotterdamAutoRotterdam003035
Autorijschool RememberRotterdamAutoRotterdam11000035
Autorijschool Rij LekkerRotterdamAutoZoetermeer1323303745
Autorijschool-RijbaanRotterdamAutoRotterdam933193235
Autorijschool Rijbewijsje RotjeknorRotterdamAutoRotterdam2642465735
Autorijschool RijmewijsRotterdamAutoRotterdam3749414935
Autorijschool RosaRotterdamAutoRotterdam33333335
Autorijschool Roza RietveldRotterdamAutoRijswijk1118156742
Autorijschool RüzgarRotterdamAutoRotterdam3234614135
Autorijschool SdriveRotterdamAutoRotterdam40193235
Autorijschool See YouRotterdamAutoBerkel-Enschot100050
Autorijschool SelçukRotterdamAutoBarendrecht46431013438
Autorijschool SharlaRotterdamAutoSpijkenisse714134643
Autorijschool SiaraRotterdamAutoBarendrecht1553203038
Autorijschool SimpaRotterdamAutoRotterdam1145132335
Autorijschool StapsgewijsRotterdamAutoRotterdam2524893035
Autorijschool Succes Dordrecht en RotterdamRotterdamAutoDordrecht2056040
Autorijschool SUUZRotterdamAutoRotterdam36736735
Autorijschool TalentRotterdamAutoDordrecht33394440
Autorijschool TigrisRotterdamAutoSpijkenisse4459405243
Autorijschool TimingRotterdamAutoDordrecht33368340
Autorijschool TrimoRotterdamAutoZoetermeer10410045
AUTORIJSCHOOL TRISHULRotterdamAutoRotterdam10110035
Autorijschool TuurRotterdamAutoRotterdam104035
Autorijschool van der WelRotterdamAutoBarendrecht56047538
Autorijschool WaterbergRotterdamAutoBarendrecht2052038
Autorijschool X-vierRotterdamAutoHaarlem113695654
Autorijschool YozcanRotterdamAutoSpijkenisse1753293843
AutorijschoolSpeedRotterdamAutoRotterdam1553165035
Avci RijopleidingRotterdamAutoRotterdam52231053235
BAGORotterdamAutoRotterdam0045035
Ben & Eddy's MotorrijschoolRotterdamAutoZoetermeer001045
Bernadette van GogRotterdamAutoRotterdam1071435
Blijdorp Rij-OpleidingenRotterdam
BOZZ RijmotiveRotterdamAutoRotterdam425103035
Bureau ABC B.V.Rotterdam
Can AutorijschoolRotterdamAutoRotterdam1724373535
Celebrity Driving SchoolRotterdamAutoDordrecht0025040
City Drive W. ToekoenRotterdamAutoRotterdam005035
D-DriveRotterdamAutoBarendrecht1040174738
DAR-GO RijopleidingRotterdamAutoRotterdam825206035
Dbm AutorijschoolRotterdamAutoZoetermeer001045
De Jam AutorijschoolRotterdamAutoZoetermeer3056045
De Rijscholen ConcurrentRotterdamAutoRijswijk1932224142
De Ro(n)tondeRotterdamAutoBarendrecht850210038
Demo OpleidingenRotterdamAutoZoetermeer100045
DilarijRotterdamAutoRijswijk20212442
Ditta rijopleidingenRotterdamAutoRotterdam11001035
Drive 2RotterdamAutoRotterdam3119523335
Drive ForceRotterdamAutoRotterdam10292835
Drive 'n Go B.V.RotterdamAutoRijswijk001042
drive smartRotterdamAutoDordrecht0025040
Driving School Safe & SecureRotterdamAutoRotterdam1100110035
Ebenezer VerkeersschoolRotterdamAutoBarendrecht11000038
EnjoyridingRotterdamAutoRotterdam2030333935
Eri RijschoolRotterdamAutoRotterdam40192635
ExamenklaarRotterdamAutoLeeuwarden001047
Fast DriveRotterdamAutoRotterdam50272635
Filho NANDARotterdamAutoRotterdam757115535
Fulani RijschoolRotterdamAutoBarendrecht1338205038
GO4DRIVERotterdamAutoZoetermeer11000045
Grande AutorijschoolRotterdamAutoRotterdam1127115535
HA-DriveRotterdamAutoRotterdam103097835
Henk Van WassenaarRotterdamAutoRotterdam4757326235
Het coureurtjeRotterdamAutoRotterdam2100110035
InterVent Enjoy DrivingRotterdamAutoZoetermeer825144345
Intro OpleidingenRotterdamAutoRotterdam70133835
JA-MORotterdamAutoSpijkenisse00110043
JB AutorijschoolRotterdamAutoRotterdam0025035
JBdrive rijopleidingenRotterdamAutoDordrecht33366740
Jeshwan-RayRotterdamAutoRotterdam3033335
KatronicRotterdamAutoBarendrecht1242113638
Khan VerkeersschoolRotterdamAutoRotterdam33371435
Koç RijschoolRotterdamAutoRotterdam1136234835
LAKÉ RijopleidingRotterdamAutoZoetermeer75787545
Laya VerkeerschoolRotterdamAutoGouda00110049
Leercentrum RijopleidingenRotterdamAutoRotterdam1025035
Legend Rij-OpleidingenRotterdamAutoZoetermeer0033345
Leon GelderblomRotterdamAutoBarendrecht1747196338
Licence 4 youRotterdamAutoZoetermeer36752045
Lindt VerkeersopleidingenRotterdamAutoGouda001049
Love2driveRotterdamAutoDeventer00110049
Mado Beroepsopleidingen B.V.Rotterdam
Memo RijopleidingenRotterdamAutoDordrecht0025040
MOEN'S VERKEERSSCHOOLRotterdamAutoRotterdam1669117335
Moto-CityRotterdamAutoRotterdam2236272635
Motorschool MotorvisieRotterdamAutoRotterdam1233193235
NEFO RijschoolRotterdamAutoHeerenveen100043
Next Level InstituutRotterdam
Nizam Kiamoeddin t.h.o.d.n. NXXTRotterdamAutoRotterdam50174735
NLDriveRotterdamAutoRotterdam825107035
Omarico AutorijschoolRotterdamAutoSpijkenisse38261114643
One Line VerkeersopleidingenRotterdamAutoRotterdam101035
Phoenix AutorijschoolRotterdamAutoZoetermeer10110045
prima LesRotterdamAutoRotterdam4083835
Pro SuccesRotterdamAutoZoetermeer001045
PsalmRotterdamAutoRotterdam0091135
Puur RijopleidingenRotterdamAutoBarendrecht45056038
Quick-DriveRotterdamAutoRotterdam0042535
Quma rijopleiderRotterdamAutoBarendrecht0086238
R.A. Driving MasterRotterdamAutoBarendrecht25082538
Rdam RijschoolRotterdamAutoRotterdam2241534235
REINARotterdamAutoRotterdam1867185035
Remmelt Bruins Slot T.H.O.D.N. LesGORotterdamAutoZoetermeer250110045
Rij je BlijRotterdamAutoRotterdam1429184435
Rijbewijs AcademyRotterdamAutoRotterdam1527136235
Rijbewijs4you.nlRotterdamAutoRotterdam00110035
RijKunst VerkeersschoolRotterdamAutoSchelluinen / Gorinchem00152749
Rijles RotterdamRotterdamAutoRotterdam1025035
Rijles.nuRotterdamAutoRotterdam1612363935
Rijlessen In De Buurt B.V.RotterdamAutoZoetermeer3058045
Rijlessimpel.nlRotterdamAutoRotterdam1050134635
Rijmeesters.nlRotterdamAutoRotterdam2020355135
Rijschool 17RotterdamAutoRotterdam00110035
Rijschool ActiefRotterdamAutoRijswijk1338116442
Rijschool All The WayRotterdamAutoSpijkenisse001043
Rijschool AlmasRotterdamAutoBarendrecht944163838
Rijschool AMA SuccesRotterdamAutoLeiden3656264652
Rijschool AsliRotterdamAutoRotterdam63345035
Rijschool A.S.M.RotterdamAutoDordrecht1025040
Rijschool AvantRotterdamAutoRotterdam94321153135
Rijschool BalansRotterdamAutoBarendrecht100038
Rijschool BastamitoRotterdamAutoRotterdam1828226835
RIjschool BhoelaiRotterdamAutoBarendrecht102038
Rijschool BonafideRotterdamAutoBarendrecht1061738
Rijschool BusraRotterdamAutoRotterdam11000035
Rijschool CarrolRotterdamAutoZoetermeer2501045
Rijschool CharmesRotterdamAutoRotterdam922117335
Rijschool C.N.NRotterdamAutoRotterdam10131535
Rijschool ConfianceRotterdamAutoRotterdam922134635
Rijschool CRESCENTRotterdamAutoBarendrecht201038
Rijschool Da VinciRotterdamAutoDordrecht20212940
Rijschool DailyRotterdamAutoRijswijk100042
Rijschool DannyRotterdamAutoBarendrecht79301184738
Rijschool de HefRotterdamAutoBarendrecht450210038
Rijschool De Reus t.h.o.d.n. NXXTRotterdamAutoSpijkenisse1025043
Rijschool de SchakelRotterdamAutoRotterdam63371435
Rijschool DesiaRotterdamAutoZoetermeer10110045
Rijschool DiamondRotterdamAutoRotterdam1712335835
Rijschool Diamond roadRotterdamAutoRotterdam1025035
Rijschool DokRotterdam
Rijschool DooleyRotterdamAutoBarendrecht1025038
Rijschool Drive4LicenseRotterdamAutoDordrecht1042540
Rijschool Driving controlRotterdamAutoRijswijk110033342
Rijschool D'serveRotterdamAutoDordrecht1045040
Rijschool DynaRotterdamAutoRotterdam54085035
Rijschool DynamicRotterdamAutoBarendrecht2072938
Rijschool essdriveRotterdamAutoBarendrecht1638274838
Rijschool Exact ÖtgünRotterdamAutoBarendrecht21000038
Rijschool FinallyRotterdamAutoRotterdam11002035
Rijschool FitiwiRotterdamAutoRotterdam11000035
Rijschool ForteRotterdamAutoRotterdam101035
Rijschool FranklinRotterdamAutoRotterdam956107035
Rijschool GIJZRotterdamAutoRotterdam2054035
Rijschool Go4itRotterdamAutoRotterdam825212935
Rijschool GyulshenRotterdamAutoDordrecht0072940
Rijschool Hi-DaarRotterdamAutoRotterdam333310035
Rijschool HillegersbergRotterdamAutoRotterdam1856137735
Rijschool IJsselmondeRotterdamAutoBarendrecht00110038
Rijschool ImaneRotterdamAutoSpijkenisse1025043
Rijschool IsoRotterdamAutoRotterdam1025035
Rijschool JiderRotterdamAutoSpijkenisse00110043
Rijschool JulieRotterdamAutoDordrecht11000040
Rijschool Just 4 URotterdamAutoSpijkenisse001043
Rijschool KalacRotterdamAutoRotterdam2045035
Rijschool KaramRotterdamAutoRotterdam36765035
Rijschool KralingenRotterdamAutoBarendrecht4527703338
Rijschool LaleRotterdamAutoBarendrecht1242116438
Rijschool Le MondeRotterdamAutoZoetermeer003045
Rijschool LesgarantRotterdamAutoRotterdam1753204535
Rijschool LydszRotterdamAutoBarendrecht210075738
Rijschool MaadjeRotterdamAutoRotterdam812142935
Rijschool MaviRotterdamAutoHerten (Roermond)36725058
rijschool mirhanRotterdamAutoBarendrecht862117338
Rijschool MomentumRotterdamAutoRotterdam25086235
Rijschool MovementRotterdamAutoBarendrecht743126738
Rijschool N. SahbazRotterdamAutoRotterdam1443182835
Rijschool NardiRotterdam
Rijschool NickanRotterdamAutoZoetermeer1050173545
Rijschool No LimitRotterdamAutoBarendrecht2552395638
Rijschool Onno KnothRotterdamAutoRotterdam33372935
Rijschool ParaafRotterdamAutoBarendrecht1040174738
Rijschool PionRotterdamAutoRotterdam002035
Rijschool PrioriteitRotterdamAutoZoetermeer001045
Rijschool ProgressRotterdamAutoBarendrecht80124238
Rijschool 'Quincy'RotterdamAutoZoetermeer001045
Rijschool RAMRotterdamAutoBarendrecht54042538
Rijschool RazaRotterdamAutoRotterdam540135435
Rijschool RecordRotterdamAutoSpijkenisse00110043
Rijschool "Respect"RotterdamAutoBarendrecht20210038
Rijschool Rij-AmsterdamRotterdamAutoAmsterdam1747106047
Rijschool RijdWijzerRotterdamAutoRotterdam10210035
Rijschool Sa-MoRotterdamAutoZoetermeer1061745
Rijschool SahbazRotterdamAutoRotterdam911205535
Rijschool SelatRotterdamAutoRotterdam2148173535
Rijschool SkatiRotterdamAutoRotterdam33342535
Rijschool Snel GehaaldRotterdamAutoRotterdam1217174135
Rijschool SoloRotterdamAutoRotterdam2941205035
Rijschool Speed WayRotterdamAutoRotterdam30210035
rijschool step by stepRotterdamAutoBarendrecht2846266238
Rijschool StripesRotterdamAutoBarendrecht3855525638
Rijschool TareshmaRotterdamAutoBarendrecht520152738
Rijschool TimeRotterdamAutoGouda425171849
Rijschool TolgaRotterdamAutoBarendrecht1850243838
Rijschool TopalRotterdamAutoBarendrecht2348385338
Rijschool TopDriversRotterdamAutoRijswijk74358042
Rijschool TorosRotterdamAutoRotterdam0033335
Rijschool Tout SuiteRotterdamAutoRotterdam2236294535
Rijschool TurquazRotterdamAutoRotterdam743125035
Rijschool Van KootenRotterdamAutoRotterdam00110035
Rijschool VECTORRotterdamAutoRotterdam0042535
Rijschool VerkeersvisieRotterdamAutoBarendrecht743283238
Rijschool VLDRotterdamAutoZoetermeer001045
Rijschool WeenaRotterdamAutoRotterdam1443282935
Rijschool Welslagen.RotterdamAutoRotterdam1346216235
Rijschool YassineRotterdamAutoZoetermeer33361745
RijschoolazerRotterdamAutoBarendrecht74375738
RijschoolmajedRotterdamAutoHoorn1937503052
RijschoolRotterdam.nlRotterdamAutoRotterdam71486235
RijVizierRotterdamAutoSpijkenisse250173543
RijXpertRotterdamAutoZoetermeer100045
RMC Rotterdam B.V.Rotterdam
Rotterdamse Electrische Tram N.V., afgekort R.E.T. N.V.Rotterdam
S. BuhicRotterdamAutoBarendrecht1429254438
Safe & Fast DriveRotterdamAutoZoetermeer002045
SawaariRotterdamAutoZoetermeer0066745
SemogRotterdamAutoZoetermeer00210045
Sena AutorijschoolRotterdamAutoRotterdam1233115535
Shah Driving AcademyRotterdamAutoZoetermeer714133145
Sham B.V.RotterdamAutoSpijkenisse25036743
Shanghai AutorijschoolRotterdamAutoRotterdam1040102035
Silver-RijschoolRotterdamAutoRotterdam66774335
Smart DriveRotterdamAutoRotterdam93395635
Sorcars RijschoolRotterdamAutoBarendrecht33374338
SORYANARotterdamAutoRotterdam50263535
Steps2driveRotterdamAutoRotterdam250310035
Strijders B.V.RotterdamAutoZoetermeer11002045
Sues RijschoolRotterdamAutoBarendrecht1331131538
Three DeviRotterdamAutoBarendrecht250210038
Tola AutorijschoolRotterdamAutoHaarlem001054
TOP GEAR Traffic TrainingRotterdamAutoBarendrecht36765038
Uni rijschool t.h.o.d.n. LesGoRotterdamAutoBarendrecht33333338
Verkeerschool GyanRotterdamAutoRotterdam001035
Verkeerschool KWALITEIT V.O.F.RotterdamAutoRotterdam3636504035
Verkeersschool AdamRotterdamAutoBarendrecht208038
Verkeersschool AlexanderRotterdamAutoRotterdam33361735
Verkeersschool Arena RotterdamRotterdamAutoRotterdam2045035
Verkeersschool AvantiRotterdamAutoRotterdam248483935135
Verkeersschool Bandos B.V.RotterdamAutoLeiden001052
Verkeersschool Blauw NLRotterdamAutoZoetermeer10210045
Verkeersschool CharismaRotterdamAutoRijswijk204042
Verkeersschool CollectiefRotterdamAutoRotterdam3672035
Verkeersschool "Correct"RotterdamAutoRijswijk001042
Verkeersschool CumlaudeRotterdam
Verkeersschool DarkoRotterdamAutoRotterdam110025035
Verkeersschool de BlaakRotterdamAutoRijswijk4054042
Verkeersschool De TulpRotterdamAutoRotterdam1638312335
Verkeersschool De ZwaanRotterdamAutoRotterdam1741136935
Verkeersschool DITTARotterdamAutoSpijkenisse1346185043
Verkeersschool Echt leren rijdenRotterdamAutoRotterdam001035
Verkeersschool FavorietRotterdamAutoRotterdam2536454035
Verkeersschool Glenn t.h.o.d.n. LesGoRotterdamAutoRijswijk1573118242
Verkeersschool HerculesRotterdamAutoRotterdam0042535
Verkeersschool "HERS" De Erkende RijschoolRotterdamAutoZoetermeer2458246245
Verkeersschool HollandRotterdamAutoRijswijk1025042
Verkeersschool I drive 2RotterdamAutoBarendrecht71000038
Verkeersschool ImpulsRotterdamAutoBarendrecht3250363938
verkeersschool InayahRotterdamAutoRotterdam2500035
Verkeersschool KingRotterdamAutoRotterdam2085035
Verkeersschool Koos van der BiltRotterdamAutoRotterdam2071435
Verkeersschool La-pazRotterdamAutoZoetermeer0036745
Verkeersschool Move-onRotterdamAutoZoetermeer00110045
Verkeersschool NitroRotterdamAutoRijswijk00110042
Verkeersschool Patrick TamerusRotterdamAutoBarendrecht2868145738
Verkeersschool PositiefRotterdamAutoDordrecht106040
Verkeersschool PramoRotterdamAutoBarendrecht36725038
Verkeersschool ResultRotterdamAutoRotterdam202035
Verkeersschool RijcollegeRotterdamAutoRotterdam2092235
Verkeersschool SigmaRotterdamAutoZoetermeer2045045
Verkeersschool True-DriveRotterdamAutoRotterdam25033335
Verkeersschool ZuidRotterdamAutoBarendrecht825152738
VVZ RijdenRotterdamAutoRotterdam00103035
WamshiRotterdamAutoRotterdam001035
Way & DriveRotterdamAutoRijswijk520122542
West DrivingRotterdamAutoZoetermeer33393345
WisedriveRotterdam
Yara RijschoolRotterdamAutoHerten (Roermond)3123473658
Yaru GoiRotterdamAutoBarendrecht100038

Bron: CBR Rijschoolzoeker — Centraal Bureau Rijvaardigheidsbewijzen, 2026-10-07

Deze pagina toont de 371 rijscholen met vestigingsplaats Rotterdam. Sorteer op een kolom door op de kop te klikken; zonder JavaScript staat de hele lijst er gewoon.

Bron: CBR Rijschoolzoeker — Centraal Bureau Rijvaardigheidsbewijzen, opgehaald 2026-10-07. Openbare overheidsinformatie. Het CBR publiceert de slagingspercentages van erkende rijscholen op grond van zijn publicatieplicht; het CBR vermeldt op de rijschoolpagina's zelf geen aparte licentie. Dezelfde cijfers verschijnen per kwartaal als open dataset 'CBR Opleiderresultaten' op data.overheid.nl onder CC-BY 4.0 (https://data.overheid.nl/dataset/cbr-opleiderresultaten). Elke vermelding hieronder draagt de eigen bron-URL en de ophaaldatum.